Treść opublikowana przez Rafi78
-
Problem z xenonami
coś z przetwornicą by nie łączyło- ale skoro sprawdzałeś- czasami zdarza się , że zaraz po wymianie żarników przetwornice też się kończą z tym, że ty masz nowe
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dla mnie szacun piję dalej :drunk:wasze zdrowie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jak Mario wytrzyma do końca to będzie wielki szacuuun :hi:pomimo, że techniką nie powala ale serce do walki sie liczy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Qurwa na punkty przegrać ale nie przez nokaut Dawaj Mario
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Daj mu Boże by wytrwał do końca - takie bomby przyjał w 7 rundzie że ...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Panowie ja uż nie pije - widziałem jak Wach Kliczkę okładał
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mój młody ( 9 lat ) krzyczy żeby go po jajach walił może to jest sposób
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Faktycznie Wach jak sztywny pal w ringu
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dokładnie - na cyfrowym polsacie 248 - dzięki chłopy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Panowie orientujecie się czy na szwajcarskim RTLu też będzie transmisja z walki ( niestety tylko taki mam na cyfrowym polsacie )
-
ogrzewanie tylnej szyby
boczne szyby w awancie masz nie ogrzewanie, nitki które widać to tylko antena radia
-
Która felga lepsza...?
Klasyka zawsze jest w modzie
-
Wypadek bez winowajcy
Kolizji winny jest kierowca Tira a zj** z osobówki odpowiada za wykroczenie
-
Piłka nożna
Racja - a my k**wa maqć mamy klimat zwrotnikowy :grin:
-
urodziny PANA PREZESA DYREKTORA w jednej osobie
A Nasz Prezes nie w lesie... :decayed: zdrooowia
-
muzyka-gdzie sciagac
teledyski-info-mp3 - wpisz w gogle to Ci wyskoczy - daje radę
-
Audi Navigation PLUS - język PL
jak możesz to podpowiedz Co ciekawego tam nagrałeś - tzn. na który rok ? możesz na PW.
-
Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
Na Mineralnej...jest ku temu odpowiedni dział - szukanie nie boli chcesz taniej pisz do Spankiego
-
[B6 AWX] Work in progress...
Jak pragnę zdrowia sami psychole fajjjne
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Bartku zanim pomyslą, że jesteś świętym za życia daj sobie pomóc -to że działasz bezinteresownie to tylko świadczy o Tobie - wielki szacun
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W różu mu do twarzy
-
[B6 AWX] Work in progress...
O dolny gril S4 teraz aż się prosi
-
umie ktoś pisać po flamandzku ??
Po litrze na łeb to Ci bez problemu połowa forum napiszę a niektórzy to Ci nawet przetłumaczą sory za OT.
-
grzane szyby boczne avant b6
chodziło mi, że tylko szyba z tyłu jest hot a przód to już jedynie opcja
-
grzane szyby boczne avant b6
Dokładnie po bokach masz nitki od anteny grzany jest tylko tył