Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. nie wiem czy dla silnika ten szlam w dolocie jest obojętny ale na pewno miał wpływ na spalanie bo po czyszczeniu i montażu pali 0,3 l mniej, co do teperatury ja czyszczenie dolotu robiłem w maju 2012 i pomimo lata i wyższej temperatury na jesieni spuszczałem nagromadzony w zbiorniczku szlam
  2. No porównywałem i tak dymem nie daje. Swoją drogą stanę w obronie mechanika, bo on wcale mnie nie namawiał na naprawę tego silnika . Nie podobało mu się to bardzo, ale samochodu też nie chciał. No turbinę mam już kawałek czasu po regeneracji, pisałem trochę wcześniej. Odłożyłem dzisiaj przewód od odmy i tak jak go czyściłem może 3 dni temu, to dzisiaj znowu praktycznie cały zawalony mazią. Może i tak ma być ale no ciężko ukryć, że to naprawdę irytuje... Dzisiaj na rozgrzanym silniku trochę pogazowałem i ta para z korka leci zawsze tak samo... Nie wiem, zastanawiam się, czy nie ściągać tej pokrywy od silnika, można zrobić to od tak odkręcając te śruby? Chciałbym zobaczyć ile tego syfu tam jest... Jeszcze jedno. Po wymianie turba, przy pierwszym odpaleniu pokręciłem rozrusznikiem aby zrobić wstępne smarowanie. Jak już zapalałem to przez pierwsze 2-3 sekundy, było słychać głośny nieprzyjemny metaliczny dźwięk, jakby silnik chodził bez oleju... mogło się wtedy coś rozlecieć? Z twojego silnika po odkręceniu korka leci dym , czy para wodna? Oglądając filmik odnoszę wrażenie że to para wodna, łatwo to sprawdzić, odkęć korek tak jak na filmie, tylko auto musi stać w ogrzewanym garażu, jeżeli nic nie zobaczysz, to była para wodna Odnośnie tego zgrzytu po wymianie turba , podejżewam że poszła parę sekund na sucho ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Jak będzie cieplej to się tak nie będzie robić Nieprawda :whistling:u mnie takie objawy były na wiosnę dlatego od tamtej pory mam zamontowanego OCT i to gówno teraz tam sie gromadzi nawet jesienią 100ml spuszczałem z tanka
  3. Janusz zostaw na chwilę ten neszczęsny korek oleju, jak wytłumaczysz ta śmierdzącą maź w dolocie ( oleju i płynu nie ubywa- silnik suchy żadnych wycieków itp.) i dlaczego pomimo czyszczenia dolotu historia się powtarza
  4. Maju jak chcesz znam dobrego specjalistę na Sobieskiego w Warszawie od zaburzeń i zachwiania osobowości bo inaczej sobie twoich problemów nie mogę wytłumaczyć
  5. Jak to nie znalazła sprawcy jak są świadkowie a Carefur udostepnił dane firmy transportowej ? śmiech na sali niech szwagierka pisze skargę do wydziału kontroli KSP o opieszałość w sprawie i brak informacji na jakim etapie jest postępowanie
  6. Jak widzisz zdania są podzielone - ja jestem zadowolony wpisz w szukajkę , poczytaj o OCT i sam zdecyduj - najlepiej zapytaj kolego sztomel, który w zrozumialy sposób rozwieje twoje wątpliwości
  7. Nie polecaj głupot, oil cath tanka to możesz sobie zamontować do silnika co ma nalatane powyżej pół melona, albo przegrzanego padła. I to najlepiej na lato, ciekawe co zrobisz, jak ci ta instalacja przy takich mrozach jak teraz mamy, zamarźnie i wywali oliwę z silnika przez wszystkie możliwe uszczelniacze Saliermit, odnośnie przedmuchów to te typy tak mają, mój jak miał 50 kkm przelotu też tak dmuchał i dalej dmucha tak samo przy 140 kkm P.S. W życiu nie widziałem tak czystego motoru ( chyba że prosto z fabryki), nie masz co robić i pucujesz ? Miałeś, jeżdziłeś czy tylko gdzieś pocztałeś bo to wielka różnica pewnie 1/4 forum ma pomontowane OCT i nie słyszałem by ktoś narzekał ze mną włącznie i nie strasz zimą bo nawet teraz przy - 15 nic sie nie dzieje ( chodź nie powiem troche się obawjałem) a po to jest forum by wyrazić swoje zdanie szczególnie jak się ma z tym styczność a nie wróży z fusów
  8. Julek - wady hidów... 90 % przetwornic zakłóca pracę sterowników, potrafią głupoty sie wyświetlać na fisie, CB szumi itp. nie wspominam o przewrażliwionych dla których brak sprysków przy hidach to przestępstwo to tak pokrótce - może niewiele ale zawsze
  9. To ciekawe co piszesz, ja w chwili obecnej z hidów 4300K na chwile przesiadłem się na h7 Osram Nightbreaker i szczerze powiem albo sie mi wzrok pogorszył albo to gówno a nie żarówki ( kosztowały 50 zł ) poza wadami jakie wynikają z użytkowania hidów nikt mi nie wmówi, że dają gorsze światło niż zwykłe h7 ale to moje zdanie
  10. Rafi78 odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6
    zjechane śróbki to norma, nie wiem jak w sedanie ale w avancie dostawałem się od środka
  11. w audi za wszystko sie dopłacało i nie jest powiedziane, że masz cały pakiet światło - dlatego klamki możesz mieć zwykłe - napisz co masz podświtlane ?
  12. klamki powinny mieć diody - bez demontażu widać od spodu czy klamka jest podświetlana ( ale szału podświetlane klamki nie robią)
  13. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rafałek daj na PW cene i foto jak możesz
  14. No i mi sie tak wydaje
  15. Tomek i taki nr. na wyświetlaczu fis nam sę wyświetli ?
  16. "hmm czytajac zachowanie twego auta to moge powiedziec ze lopatki w turbawce sie zacinaja,ale wtedy powinno ci wywalic na fisie blad " O jakim wy błędzie na fisie mówicie, który miałby się wyświetlic ? jak to ma niby wyglądać
  17. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Porządek i dyscyplina przede wszystkim koniec tematu proponuję
  18. kox ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Żubr wyraźnie wyszedł.....Marcin już nie
  19. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema abstynenci .................i rezacze
  20. za abstynentów ...co by się nawrócili za władzę...................w nogach co byśmy do domu doszli
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cześć Rezacze
  22. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja jestem czarnoksiężnik z krainy OZ
  23. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    młodzi są - musza się wyszumieć...ale czy przy okazji muszą nerwy poruszyć
  24. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zawsze to jednak "orginal":naughty: ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Włodek kto bogatem zabroni...
  25. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skolko ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- Cena po co przepłacać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.