Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. Dziadek chylę czoła :hi:pięknie wykonany zgon z akcentem na orła
  2. do trzech razy sztuka powiadają
  3. nie za bezpodstawne wezwanie radiowozu tylko za współwinę właśnie - brat mój tylko 100 przytulił w takiej sytuacji
  4. Daniel na smutno też się można uj***ć honorowe trafienie jest
  5. Grzesiu tylko tyle OK posmakujecie jeszcze FORUMOWEJ zeszłorocznej CYTRYNÓWKI http://s19.postimg.org/izyqk6nfn/cytrynowka.jpg i do tego zmrożona
  6. Ło qwa dobrze Domin, że masz webasto - przynajmniej czyjejś fury nie odśnieżysz
  7. Młody ty jakimś slangiem piszesz czy juz klawiatury nie dowidzisz
  8. może chłopaki już śpią
  9. Chyba pólfinały w czołgach się zaczeły
  10. Stół pięknie zastawiony a mazowsze głowy pospuszczało, tylko Wladi jest w stanie w obiektyw patrzeć ? ; ))
  11. a yebał was pies
  12. Czekamy na relację , tylko grzecznie ma być
  13. Karol Daj na PW za ile swoją kiere byś pogonił
  14. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też jestem ciekawy jak to w b6 się sprawują te mastery
  15. Karol furka jak malina a gdzie nowa kiera coś mi ja podprowadził
  16. Karol faktycznie mogła by z 1-1,5 cm siąść niżej na tych springacha ale tragedi nie ma
  17. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niby Polska a takie rzeczy:decayed: To ciekawe jak na kibel tam sie mówi - bo chyba Wladi nie powiesz, ze sracie do śmietnika Ty już przestań ćpaćmemory five-wladi i wszystko jasne:) faktycznie odstawię to gówno
  18. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niby Polska a takie rzeczy:decayed: To ciekawe jak na kibel tam sie mówi - bo chyba Wladi nie powiesz, ze sracie do śmietnika
  19. 1.8T silniki stworzone do gazu
  20. Rafi78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi ale dekory na desce wymagaja odkrecenia paru śrubek ( 2 na środku konsoli) i zdjecia boczków w desce
  21. Spacja ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- więcej niż 20 dychy chyba nie dostaniesz
  22. Maciek fajnie kreski maluje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.