Treść opublikowana przez Rafi78
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Dziadek chylę czoła :hi:pięknie wykonany zgon z akcentem na orła
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
a zdrówko
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
do trzech razy sztuka powiadają
-
lusterko kontra lusterko (brak sprawcy)
nie za bezpodstawne wezwanie radiowozu tylko za współwinę właśnie - brat mój tylko 100 przytulił w takiej sytuacji
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Daniel na smutno też się można uj***ć honorowe trafienie jest
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Grzesiu tylko tyle OK posmakujecie jeszcze FORUMOWEJ zeszłorocznej CYTRYNÓWKI http://s19.postimg.org/izyqk6nfn/cytrynowka.jpg i do tego zmrożona
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Ło qwa dobrze Domin, że masz webasto - przynajmniej czyjejś fury nie odśnieżysz
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Młody ty jakimś slangiem piszesz czy juz klawiatury nie dowidzisz
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
może chłopaki już śpią
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Chyba pólfinały w czołgach się zaczeły
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Stół pięknie zastawiony a mazowsze głowy pospuszczało, tylko Wladi jest w stanie w obiektyw patrzeć ? ; ))
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
a yebał was pies
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Czekamy na relację , tylko grzecznie ma być
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Karol Daj na PW za ile swoją kiere byś pogonił
-
B6 DIVISION
też jestem ciekawy jak to w b6 się sprawują te mastery
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Karol furka jak malina a gdzie nowa kiera coś mi ja podprowadził
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Nooo i sie zaczęło
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Karol faktycznie mogła by z 1-1,5 cm siąść niżej na tych springacha ale tragedi nie ma
-
B6 DIVISION
Niby Polska a takie rzeczy:decayed: To ciekawe jak na kibel tam sie mówi - bo chyba Wladi nie powiesz, ze sracie do śmietnika Ty już przestań ćpaćmemory five-wladi i wszystko jasne:) faktycznie odstawię to gówno
-
B6 DIVISION
Niby Polska a takie rzeczy:decayed: To ciekawe jak na kibel tam sie mówi - bo chyba Wladi nie powiesz, ze sracie do śmietnika
-
Swap 2.0 na 1.8 T
1.8T silniki stworzone do gazu
-
B6 DIVISION
Wladi ale dekory na desce wymagaja odkrecenia paru śrubek ( 2 na środku konsoli) i zdjecia boczków w desce
-
Pomysł na nazwę sklepu komputerowego
Spacja ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- więcej niż 20 dychy chyba nie dostaniesz
-
Kurier dla klientów indywidualnych - jaki najlepszy (cena) ?
Poczta Polska
-
A3 ASZ by Spanky.
Maciek fajnie kreski maluje