Treść opublikowana przez Boro76
-
Strefa Śmiechu
Taaa. Gwiazda znana z występów na żywo, np w Sopocie. Doczekała się naśladowców i powstały covery jej utworów: Mandaryna vs. Kabaret Paranienormalni - YouTube
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
A tak skromnie się bawią w Dubaju... Dubai New Year Super Show In 2013 HD. - YouTube- podnośni koszowy "zwyżka"
Poszukaj kolego w Holandii.- Strefa Śmiechu
- Spoty Słupecko - Konińskie
Można zrobić spocik przy okazji motocrossu...- Panele ALUCOBOND
Popatrz na te panele Ruukki. Różnią się tym, że jest to panel wykonany z blachy stalowej z powłoką lakierniczą PVDF wzmocniony wełna mineralną. Alucobond to panel aluminiowy (stąd cena) z cienką warstwą pianki. Efekt końcowy może być bardzo podobny... Możesz obejrzeć na budynku Unilever róg Bałtycka - Gdyńska. Pzdr D.- Panele ALUCOBOND
Alucobondu raczej w sklepie budowlanym nie kupisz. Są to panele produkowane na zamówienie z kompozytowych plyt aluminiowych. Możesz sobie obejrzeć np na stronie firmy z Kalisza (JAM) Robili kilka fajnych realizacji w wlkp. 250 - 300 zł zapłacisz za panele Ruukki Liberta Grande (stalowe)- Panele ALUCOBOND
Witam, Myślę, że na chwilę obecną koszt alucobondu to 500 - 600 zł/m2. Jeśli masz niedużą ilość to cena może jeszcze polecieć w górę. Pzdr- zmiana lamp tył z USA na EU 2009-2012
A da radę jakos to zrobic we własnym zakresie? Kolega dyspoNuje sprzętem typu vag itd.- zmiana lamp tył z USA na EU 2009-2012
szkoda szkoda... nie chodzi jednak o mnie tylko kolega ma taki problem, wymienił i sie teraz męczy. a z wymienionymi coś pomożesz? może byłaby mozliwość żeby kolega jakoś do Ciebie przedzwonił ?- zmiana lamp tył z USA na EU 2009-2012
Witam, Panowie potrzebna pomoc - jak zmienić kodowanie lamp tył w B8 (2,0 TFSI) z USA na Europę. Lampy są zmienone na EU ale "domruguje" światło stop z kierunkowskazem... Z góry dzięki za pomoc- Trasa z Rzeszowa do Koszalina
Witam, Proponuję dojechać do Łodzi, potem A2 - w Koninie odbić na Bydgoszcz. Za Inowrocławiem w Złotnikach kręcisz w lewo na Łabiszyn, Szubin, Nakło (fajna trasa - spokojna). Potem Więcbork, Sępólno, Człuchów - i tu zaczynamy uważać na suszarki i foto - Biały Bór, Bobolice i Koszalin. Opcja przez Poznań nie jest zła, ale trasa jest bardziej ruchliwa. Pozdrawiam i szerokości.- [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
motul specific 507.00- [TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Ja też kupiłem BERU i polecam. Z tego co wiem to chyba w fabryce takie wkręcają...- Strefa Śmiechu
ALE BYŁA IMPREZA :punk:- [B7 BLB] Wymiana 'zabieraka' pompy oleju
Jeśli nic się nie dzieje to zębatka powinna byc ok. Ulega uszkodzeniu dopiero w momencie gdy łańcuch zaczyna szaleć (np plastikowa łyżwa w napinaczu jest pęknieta i buja łańcuch, wtedy zaczyna się ślizgać po zębatce i ścierać ząbki). Mała zębatka kosztuje w ASO grosze, a zazwyczaj ona się wyrabia. Tak więc nie ma co martwić się na zapas - powinno byc OK. ---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ---------- Z tego co wiem łańcuch w ASO juz nie jest dostępny. Poszukaj na forum - wydaje mi się, że było coś o pasującym z innego silnika...- [B7 BLB] Wymiana 'zabieraka' pompy oleju
O ile się nie mylę o w tym ogłoszeniu jest coś takiego: http://allegro.pl/zebatka-wal-u-audi-a4-a6-passat-tdi-03g105173-i2172123986.html- [B7 BLB] Wymiana 'zabieraka' pompy oleju
Witam, Zębatkę na wał można znaleźć na allegro. Jest handlarz częściami z okolic Suchedniowa, który takie części ma. Poszukaj na allegro gdyby była potrzeba (często pokazane jest razem z wałem).- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Witam, Właśnie dzisiaj o 18:45 minął rok bez śmierdziela... Miałem napisać o tym jutro ale jest chwila więc się pochwalę. Posżło bezstresowo, bez żadnych wspomagaczy typu gumy, tablety...- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
W niedzielny ranek minie ROK Przy porannej kawie napiszę jak się czuję... Pozdro mi za 3 dni a jarać się chce jak na początku tylko bardziej bez fajki umiem funkcjonować dzisiaj o 6.00 wyjazd na Słowację,wszyscy dorośli,większość pali wóda codziennie do białego rana :facepalm:i jak tu bez faj przeżyć uj ciężko będzie podziel się doświadczeniami po przyjeździe u mnie też padło mniej więcej po takim okresie, z głupoty a może z nerwów i jaram póki co, może na pocieszenie dodam, że znacznie mniej ale co za różnica czy 20 czy 5 dziennie albo się jara albo nie jara- Strefa Śmiechu
K...a, Włączyłem przy śniadaniu...- Strefa Śmiechu
Przychodzi zakonnica do konfesjonału i mówi, że uprawiała seks analny. Na to ksiądz: - BĘDZIE PIEKŁO, A zakonnica: -JUŻ PIECZE... Przyszedł młody silny chłopak do spowiedzi, po wyznaniu grzechów przyznał ksiedzu, że jednego grzechu nie wyznał, bo się wstydzi, - ksiądz na to: jak nie wyznasz tego grzechu to spowiedź będzie nieważna, - chłopak jednak się opierał a ksiądz swoje, że spowiedź jest nieważna - to chłopak się zdecydował i wyznaje grzech: zgwałciłem księdza z sąsiedniej parafii, - na to ksiądz wyskakuje z konfesjonału i krzyczy do grzesznika " Tu jest twoja parafia".- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No mili Państwo, za dwa tygodnie minie PÓŁ ROKU. I jest OK - nie trzęsie mnie.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Witam, 29 stycznia br. stwierdziłem: Pier...ę NIE PALĘ! Do tej pory trzymam sie wyśmienicie - spotykam sie ze znajomymi, którzy nie palą, na imprezkach bezproblemowo. Myślę, że jedyną skuteczną metodą to po prostu chcieć... - Strefa Śmiechu