Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Zacisk TRW [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________ z przodu pod 345mm i tyl pod tarcze 330mm :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 04:56_________________________________________________Nowe tarcze 345mm x 30mm juz sa Jutro jade zakladac... mam jeszcze 2 nowe felgi wiec mini przymiarka tez byla ten zestaw co wczesniej zakupilem jest prawie jak nowy zobaczcie tarcze praktycznie ta sam grubosc :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ile ps. takie fotele co pokazuje Marcin ostatnio poszly na ebay za okolo 6000zl UZYWKI !!!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to sie zrzucimy Daniel jestes MEGA Rezaczem foto z przodu ten zderzak i lampy :notworthy: Bedzie PRZEKOZAK a za rok to i recaro pewnie wstawisz wszystko w swoim czasie
-
[ALL B6] Zderzak tył -na wzór z S4
odstaje po bokach no i ta estetyka... lepiej wyrwac okazyjnie ori
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
ciekawie sie zapowiada... ale zmien choc troche temat aby wiecej nie " szczala "
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
zacznij robic codziennie po 150km, to pogadamy poza tym ona ma avanta w Q, wiec pali wiecej niz sedan w FWD. pewnie masz racje... ale bokiem lejesz 95 za 2.5zl / litr lub 98 za 3 dziki jak Firma dobrze sponsoruje oczywiscie nie namawiam [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 13:27_________________________________________________Mniejsza o to... Najwazniejsze ze auto sie leczy
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
no i dobrze, ze wzioles sprawy w swoje rece Marcin po kiego... ten gas ci potrzebny przeciez az tyle 1.8T nie bierze
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
He he Kolega z Rosji interesi w temacie... Ja teraz nie mam czasu na takie boki wiec ciach bajera
-
[ALL B6] Turbiny IHI i JBS - czy ktoś testował ?
Jak w temacie... Wiem ze K04 i Garetty sa sprawdzone i popularne ale czy ktos dotykal suszarke firmy IHI lub JBS https://www.jbsautodesigns.co.uk/listing/66/ihi?show=all z wykorzystaniem tej turbiny + inne graty jest podkreta na 300 -350 bhp pod A4 1.8T 20V czyli takiej jak np. moja http://www.jbsautodesigns.co.uk/category/103/stage-1 https://www.jbsautodesigns.co.uk/content/26/18-20vt-kits a tutaj JBS Hybryda https://www.jbsautodesigns.co.uk/category/159/jbs-04-k03-hybrid
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
ja mam 96.000 mil wiec chyba tyci mniej niz Ty kupilem ja troche ponad 2 lata temu i miala 81000 mil wszystko udokumentowane - Serwis Audi i prawda, ze angielskie audice mozna wyrwac w bdb stanie i cenie oczywiscie Ostatnio bylem na aukcji i RS4 w granacie z 2006r - 83000 mil poszla za 17200 funtow :gwizdanie: Przez chwile pomyslalem biore ale codzienne koszta + bardzo wysokie ubezpieczenie ( chyba 4 x wieksze niz w PL ) ostudzily moj zapal Ktoregos dnia moze...
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
beda w sobote...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
no co ty mam jakies 154tys km jak na 2002 [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:09_________________________________________________ mój ma serwis w lipcu 2010 ostatni więc dramatu nie ma.Tak przewiduję że teraz się sypnie wszystko co się może zepsuć -zrobi się i znbowu spokój na pare km. Bedzie dobrze
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
Wiem kurfa kupilem na goraco bo cena / stan WOW wiedzialem, ze z przodu podejdzie z tarcza od S4 B6/B7... nastapil zonk z tylem - trudno sprzedam reszte gratow moze jeszcze cos zarobie [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:54_________________________________________________ Tomek ciekawe rozwiazanie jaka cena ? bo przyznam, ze wole sprzedac pelen tylny pakiet...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
WOW troche sporo... Ja mam 96 tys ale mil - i wszystko udokumentowane od nowosci w serwisie Audi ( ksiazka, czesci, servis, przedglady itp.)
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
tak np. S4 B7 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________ ten koles zalozyl kompletne z B8 S4 pisal, ze tylko tarcze nie podeszly... [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:05_________________________________________________Heh sytuacja wyglada nastepujaco z przodu bedzie pasowalo tylko tarcze od S4 B6/B7 - ktore wlasnie kupilem Tyl ni hu hu Caly tyl + 2 przednie tarcze ida do zyda posuja do A4 B8 i do A5 ponoc rowniez... Wiem ze kupilem ten caly zestaw BARDZOOO OKAZYJNIE Wiec raczej nie bedzie problemow z pogonka Przednie nowe tarcze 345mm x 30mm S4 B6 powinny dojsc w piatek / sobote wiec c.d.n
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
mozesz bardziej szczegolowo jest inny myk niz w B6 dobrze rozumiem [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________aaa jest elektyka w B8 :confused4 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________Heh sytuacja wyglada nastepujaco z przodu bedzie pasowalo tylko tarcze od S4 B6/B7 - ktore wlasnie kupilem Tyl tak jak pisales ni hu hu Wiec caly tyl + 2 przednie tarcze ida do zyda posuja do B8 i do A5 rowniez... Tomek nie wyciagalem klockow... sprzedam to w calosci i wtedy zajme sie tylem.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
z przodu wejdzie ponoc na 100% tylko bez tarcz przed zakupem sugerowalem sie tym postem, koles zalozyl dokladnie takie same zaciski do B6 http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402117-B8-S4-Calipers-B7-S4-Rotors-Installed.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
z przodu na 100% ale pisze teraz z Tomkiem i mowi, ze bedzie problem z tylu
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
ok Tomek podam jutro bo teraz jestem w robocie ps. czemu nie podejdzie tylny zacisk ?
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
nie jestem za dobry w mechanice... masz jakies opcje z tym recznym ?
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
...przewody wypadalo by zmienic ?
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
krolik tez po tuningu :> wlasnie co jeszcze musze dokupic ? linki od S... tarcze od B7/B6 S , Motul, jest cos jeszcze ?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Fura WIADOMO :kox: moze wiesz kto chece 4 x tarcze od S4 B8 prawie jak nowki 5-6 miesiecy :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.180
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
... zakupilem doslownie kompletne hamulce od S4 B8 2010 :kox: maja 5-6 miesiecy wiec prawie jak nowe tutaj wiecej fotek -http://img222.imageshack.us/gal.php?g=sh103169.jpg uklad wydechowy musi chyba poczekac bo to nie koniec zakupow... c.d.n ps. do sprzedania beda 4 x tarcze ( z przodu 345mm a tyl to 330mm ) i reszta niepotrzebnych gratow bo nie podejda pod B6 - tylko i wylacznie B8 moze inni uzytkownicy A4 B8 najlepiej z UK maja ochote na wielkie tarcze itp. ? jak cos to na pw.
-
[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6
razem i to doslownie pelen komplet :kox: ciekawe ile taki nowy komplet w ASO pewnie ponad 9000zl :gwizdanie: tarcze i inne graty bede musial odsprzedac bo sa tylko do najnowszej A4 B8 lub S4 B8... jak sadze Hamulce itp. maja 5-6 miesiecy wiec prawie jak nowe :kox: z S4 2010 nie przecieralem ich nawet swieze foto : http://img222.imageshack.us/gal.php?g=sh103169.jpg