Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slaw72

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slaw72

  1. szukam dobrego mechanika do audi kolo walbrzycha moze ktos zna
  2. u mnie tez skrzypialo , ale przylepilem kawalki tasmy wygluszajacej na dwa konce ktore wchodza w rowki jak roleta jest zaslonieta no i....................... SUKCES 100%. dziala jest cichutko.
  3. witam : po wylaczeniu silnika czasami drga mi wskazowka od szybkosciomierza , moze ktos wie jaka jest przyczyna?
  4. A w B5 tak samo sie zdejmuje ?
  5. :mysli: popraw proszę profil, [br]Dopisany: 03 Sierpień 2007, 10:24 _________________________________________________gdzie dobre warsztaty LPG kolo walbrzycha? ma być zwięźle temat, ale treściwie - poprawiony
  6. nie wiem czy dobrze rozumiem , ale ja tak mialem przez " wyrabany " katalizator po wymianie jest spoko
  7. urwane zaczepy mozna zlaczyc blaszka na nity ( ja tak zrobilem i trzyma bardzo dobrze) pozdrawiam! proszę uzupełnij profil
  8. A przy przełączaniu na gaz szarpie autkiem? ja mam zwkla instalacje wloska Lovato, i u mnie szarpie przy przełączeniu . moze wie kto od czego?
  9. ja tnkuje albo na Jet lub na auchan-nie wszystko jest oki . Kiedys znajomy polecil mi shella- tez ok
  10. Dzieki za info.
  11. Mam mokre dywaniki najbardziej mokry jest dywanik przy tylniej kanapie za pasarzerem , wie ktos od czego to moze byc?
  12. audi jest moim czwartym autem na gaz , smiga na gaz rurce super , a ci co chca sie unies sie honorem , bo maja audi , niech jezdza na benzynce . Kazdy ma wybor czyjezdzi na rope , benzyne czy gaz rurke. Tylko tyle. Pozdrawiam!! :mrgreen:
  13. slaw72 odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    tak to gratuluje lapek. ja chcialem tez kupic takie ale nie wiem czy beda pasowac bez przerobek mam a4 96 i lampy boscha. czy cos przerabiales z bltnikiem? :roll:
  14. tyl pozbawiony smaku blllleeeeee!!!! :shock:
  15. lampki odlot !!!!!
  16. slaw72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    czy u was tez wlanczaja sie przednie dlugie jak wlanczacie przeciwmgielne? prosze o odpowiedz na :[email protected]
  17. fajowe autko , wiem bo mam takie tylko w wersi avant [ Dodano: 25-10-2006, 18:28 ] fajowe autko , wiem bo mam takie tylko w wersi avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.