Treść opublikowana przez slaw72
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
szukam dobrego mechanika do audi kolo walbrzycha moze ktos zna
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
u mnie tez skrzypialo , ale przylepilem kawalki tasmy wygluszajacej na dwa konce ktore wchodza w rowki jak roleta jest zaslonieta no i....................... SUKCES 100%. dziala jest cichutko.
-
[B5 AVV] Drgania wskazowki szybkosciomierza
witam : po wylaczeniu silnika czasami drga mi wskazowka od szybkosciomierza , moze ktos wie jaka jest przyczyna?
-
Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
A w B5 tak samo sie zdejmuje ?
-
[B5 AVV] Warsztat i stacja LPG w okolicach Wałbrzycha
:mysli: popraw proszę profil, [br]Dopisany: 03 Sierpień 2007, 10:24 _________________________________________________gdzie dobre warsztaty LPG kolo walbrzycha? ma być zwięźle temat, ale treściwie - poprawiony
-
[B5 ALF] Brzdęk w wydechu...
nie wiem czy dobrze rozumiem , ale ja tak mialem przez " wyrabany " katalizator po wymianie jest spoko
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
urwane zaczepy mozna zlaczyc blaszka na nity ( ja tak zrobilem i trzyma bardzo dobrze) pozdrawiam! proszę uzupełnij profil
-
Ile pali Wam gazu?
A przy przełączaniu na gaz szarpie autkiem? ja mam zwkla instalacje wloska Lovato, i u mnie szarpie przy przełączeniu . moze wie kto od czego?
-
Gdzie tankujecie LPG
ja tnkuje albo na Jet lub na auchan-nie wszystko jest oki . Kiedys znajomy polecil mi shella- tez ok
-
mokre dywaniki
Dzieki za info.
-
mokre dywaniki
Mam mokre dywaniki najbardziej mokry jest dywanik przy tylniej kanapie za pasarzerem , wie ktos od czego to moze byc?
-
[ALL B5] GAZ
audi jest moim czwartym autem na gaz , smiga na gaz rurce super , a ci co chca sie unies sie honorem , bo maja audi , niech jezdza na benzynce . Kazdy ma wybor czyjezdzi na rope , benzyne czy gaz rurke. Tylko tyle. Pozdrawiam!! :mrgreen:
-
Przednie lampy problem!!
tak to gratuluje lapek. ja chcialem tez kupic takie ale nie wiem czy beda pasowac bez przerobek mam a4 96 i lampy boscha. czy cos przerabiales z bltnikiem? :roll:
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
tyl pozbawiony smaku blllleeeeee!!!! :shock:
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
lampki odlot !!!!!
-
Swiatło przeciwmgielne
czy u was tez wlanczaja sie przednie dlugie jak wlanczacie przeciwmgielne? prosze o odpowiedz na :[email protected]
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Witam wszystkoch, OTO MOJA A4 :)
fajowe autko , wiem bo mam takie tylko w wersi avant [ Dodano: 25-10-2006, 18:28 ] fajowe autko , wiem bo mam takie tylko w wersi avant