Treść opublikowana przez Geronimo25
-
B6 DIVISION
Koleś wysłał mi fotki felg i były piękne tylko to co mi wyslał to niestety nie były felgi ze zdjęć, i sie nauczyłem. Koledzy czy ET43 przy feldze 18" będzie ok do A4 B6 ??
-
B6 DIVISION
Kupiłem kiedyś w ten sposób felgi za 800zł do poprzedniego autka (poza allegro) do tej pory nikt ich nie chce za 300 kupic ;/ i od tamtej pory nawet jak przy KT jest 50zł drożej niz poza allegro to wole dać więcej za cos niz sie potem bujać
-
[B6 AWX] Problem z akumulatorem?
Też tak myślę, dodatkowo jest minusem jest to że auto od listopada jest bardzo sporadycznie używane raz na 2-3 tygodnie jakbym jeździł codziennie to pewnie byłoby inaczej.
-
[B6 AWX] Problem z akumulatorem?
Mam podobny problem co kolega z tym że u mnie aku pada w jedną noc przy temp. -10 (auto stoi pod chmurką) jak podładuje aku jest ok. Ostatnio zrobiłem jakieś 50km i po takiej rundce autko odpaliło na drugi dzień bez problemu. Aku jest fabryczne jeszcze a autko z 2004r. To może być wina słabego akumulatora czy raczej szukac winy gdzieś indziej. ??
-
[ALL] Wysyłka felg jak pakować jaką firmę wybrać itp porada
Polecam również tą stronke korzystam z niej od dłuższego czasu już i nie narzekam. Za 4 felgi 17" zapakowane w 2 paczki zapłaciłem po 34zł za paczkę tylko nie pamiętam jaka firma odbierała. Kurier przyjechał na miejsce zawsze tak jest. tu masz cennik DHL koperta kurierska 1kg Cena: 16,00 PLN (19,68 PLN brutto)Doręczenie: 1d DHL Standard 30kg Cena: 19,89 PLN (24,47 PLN brutto)Doręczenie: 1d UPS koperta kurierska 5kg Cena: 20,49 PLN (25,20 PLN brutto)Doręczenie: 1d UPS 30kg Cena: 20,89 PLN (25,70 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Standard 30kg Cena: 22,69 PLN (27,91 PLN brutto)Doręczenie: 1d DHL Standard 30kg MAX Cena: 26,89 PLN (33,08 PLN brutto)Doręczenie: 1d UPS Standard 30kg MAX Cena: 28,99 PLN (35,66 PLN brutto)Doręczenie: 1d UPS Standard 60kg Cena: 39,69 PLN (48,82 PLN brutto)Doręczenie: 1d UPS Standard 60kg MAX Cena: 44,99 PLN (55,34 PLN brutto)Doręczenie: 1d UPS Express 30kg MAX (do 12:00) Cena: 73,90 PLN (90,90 PLN brutto)Doręczenie: 1d (do 12:00) UPS Paleta 100kg (Euro 80x120x52cm) Cena: 123,99 PLN (152,51 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 200kg (Euro 80x120x104cm) Cena: 144,33 PLN (177,53 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 300kg (Euro 80x120x156cm) Cena: 180,28 PLN (221,74 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 400kg (Euro 80x120x200cm) Cena: 208,24 PLN (256,14 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 500kg (Euro 80x120x200cm) Cena: 250,15 PLN (307,69 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 600kg (Euro 80x120x200cm) Cena: 267,13 PLN (328,57 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 700kg (Euro 80x120x200cm) Cena: 294,09 PLN (361,73 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 800kg (Euro 80x120x200cm) Cena: 336,00 PLN (413,28 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d UPS Paleta 1000kg (Euro 80x120x200cm) Cena: 419,85 PLN (516,42 PLN brutto)Doręczenie: 1-2d
-
[ALL B6] 8,5x19 ET 40 Keskin KT 7 co o nich sądzicie
Fajne. Mają ciekawy kształt wielu osobom zapewne nie będa sie podobać ale wydaje mi się że mogłyby ciekawie na aucie wygladać.
-
B6 DIVISION
Dobreee, ale wydaje mi się że oni wyżej maja poprzeczkę zawieszoną :polew:
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik, weź się wreszcie za swoje mody a nie cały czas komuś co do szybek i tego co wolno a co nie dodam taki tekst ze strony firmy która zajmuje się przyciemnianiem Akty prawne dotyczące przyciemniania szyb można streścić jednym zdaniem. Przepuszczalność światła szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy, czyli 180 stopni nie może wynosić mniej niż 70%. W praktyce oznacza to, że w żadnym nowoczesnym samochodzie nie wolno przyciemniać przednich szyb - te szyby już są przyciemnione w dozwolonym stopniu. Można natomiast oklejać je folią bezbarwną antywłamaniową, na co otrzymamy atest, jednak efekt końcowy trudno nazwać przyciemnieniem. Ponadto żadna z metod dostępnych na rynku także nie pozwala przyciemnić przednich bocznych szyb poniżej przepisowych 70%. Natomiast widoczne i odczuwalne dla kierowcy oraz pasażerów jest przyciemnienie odpowiadające okularom przeciwsłonecznym czyli ok. 50%, co niestety jest już niedozwolone. Myślę że tak jak pisza koledzy 20-30% i będzie git
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie jakby było coś po 20 lutego to ja chętnie, bo dopiero w kraju będę myslę że jeszcze 2 autka bym ściągnął forumowe jesli by było w płońsku
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie jest sens wymieniać radio Alpine na Concert 3?? Na pewno concert lepiej pasuje do wyglądu konsoli ale jak z jakością dźwieku??
-
B6 DIVISION
Mi sie wydaje że GPSem nie ma sie za bardzo co sugerować. Mi w poprzednim aucie GPS zaniżał o jakieś 5-7km\h a teraz w audi zaniża o 20 i nie wiem czemu a licznik smiga dobrze bo sprawdzałem już z kilkoma autami i było ok.
-
B6 DIVISION
zmienione jeszcze nie ale zakupione już jest nie od razu Rzym zbudowali jeszcze kilka dni i będzie wszystko zakładane no seria Uczmy się czytać ze zrozumieniem
-
B6 DIVISION
A moja niunia dostanie takie prezenty juz zakupione tylko załozyć, a druga niunia jeszcze nie wiem co dostanie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166388.new#new Mam nadzięję że z takimi modami załapię się na dywizjonowcę :kox:
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
Panowie zmieniłem dzisiaj radio z fabrycznego Blaupunkta z navi na Alpine. Jest mały problem tego typu że nie śmiga mi tył czyli głośniki w drzwiach i Sub w bagażniku, domyślał się że coś trzeba pokombinował z kablami czy ktoś wie jak to trzeba ogarnąć. Bo skoro już jest to fajnie by było żeby to wszystko grało. Będę wdzięczny za pomoc [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:08_________________________________________________Mała aktualizacja tematu. Zakupionych zostało trochę gratów, zakładane będzie wszystko pewnie na święta jak będe w kraju. Na Mikołajki Audi dostało kierowniczkę By geronimo25 at 2010-11-15 Za to w prezencie gwiazdkowym takie oto cosik Skóra, podgrzewana, wysuwane podudzie, i elektryczne sterowanie odcinka lędźwiowego. By geronimo25 at 2010-12-04 By geronimo25 at 2010-12-04 By geronimo25 at 2010-12-04 Dodatkowo zakładany z pomocą klubowego kolegi będzie tempomat i manetka z obsługą FIS
-
B6 DIVISION
No ja tez miałem go w oplu i dlatego zastanawiam sie nad zakupem ale chyba jednak zostanę przy ori, chociaż Armster jest pojemniejszy :decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie montował ktoś u siebie taki podłokietnik firmy ARMSTER ?? http://moto.allegro.pl/podlokietnik-audi-a4-2000-2005-wysoka-jakosc-i1341869287.html Miałem taki w poprzednim aucie i bardzo byłem zadowolony z niego i zastanawiam się czy nie kupic do audi również jest pojemniejszy niż seryjny i nie yruwa się zamknięcie jak w naszych
-
[B5 ADP] Czy jest sens zakładać 18" ?
Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto się przesiadł z 15/16 na 18 w kwestii spalania. Duże felgi ładnie wyglądają np. Kolego ja we poprzednim aucie z 15" wszedłem na 17" wzrostu spalania nie zauważyłem, osiągi też jakoś drastycznie nie spadły była lekka róznica ale nie było tragedii. Dodam ze silnik to był 1.6 101KM koła 15" 195/60/15 a załozyłem 17/215/45
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Warto pchać się w taki jak był MOLL który trochę wiecej kosztuje czy nie ma sensu i kupic dajmy na to vartę która ma bardzo dobre opinie??
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat UNO 1.0 92r---->opel Astra F 1.4 98r----> Opel Vectra B 1.8 98r----> Opel Astra G 1.6m 99r i teraz A4 B6 Avant 04r
-
B6 DIVISION
Chyba za krotko tu jestem bo szukałem juz kilka razy takiego tematu i ni cholery nie mogłem znaleźć. Dzieki ci wielkie
-
B6 DIVISION
Mógłbyś coś więcej napisać na ten temat?? Może być na PW, będę bardzo wdzięczny.
-
B6 DIVISION
Jak mogę sprawdzić czy mam ten modulik ?? :naughty:
-
B6 DIVISION
Czy orientuje się ktoś czy dużo roboty i kasy potrzeba na dołożenie tempomatu?? Ktoś może robił taki myk chętnie się dowiem bo brakuje mi tego u mnie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Panowie w moim audi siedzi Moll 72Ah i ostatnio skończył żywot, chcę kupić taki jak był czyli też Mola z tym że może większy 75Ah lub więcej jest sens dawać jeszcze większy czy styknie ten 75Ah??