Treść opublikowana przez wookash
-
[B6 AVF] Czy ten dźwięk to koło dwumasowe?
Mam tak samo: to test pompy ABS http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208129.0;topicseen pozdro
-
[B6 AWX] To jednak nie pedał gazu. Dziwe chrobotnięcie przy ruszaniu.
mam to samo w swoim AVF-ie, różne miałem podejrzenia : dwumas, jakiś napinacz paska no ale skoro jest to test pompy ABS to jestem troche spokojniejszy
-
[ALL B6] Jaka przednia szyba w B6 ??
hmm to dziwne - ja mam szybę solaryczną (odcień fioletowy) i bez podgrzewania także to nie jest jednoznaczne że solaryczna to i podgrzewana
-
[ALL B6] Jaka przednia szyba w B6 ??
Koledzy sprawa ma sie tak: mam strasznie spiaskowaną przednią szybę w mojej B6, jak słońce przyswieci to troche słaba widocznośc jest. Chce wymienić tą szybe tylko że że mam solaryczną (solarną) odcień fioletu i teraz pytanie: jak sądzicie wymieniać na taką samą czy zamontowac zwykłą zielona ?? Koszt wiadomo tej solarnej jest wyższy niż zwykłej. Co w ogóle daje ten solar??
-
[B6 AVF] Co to za typ szyby ??
no właśnie tego słowa mi brakło - atermiczna Jestem na etapie wymiany przedniej szyby która u mnie jest atermiczna i nie wiem czy jest sens wymieniać na taką samą?? pewnie jest droższa od zwykłej
-
[B6 AVF] Co to za typ szyby ??
Koledzy chciałem sie dowiedzieć co to za szyba przednia: - sekurit saint gobain, thermo control VSG Czy to jakaś solarna szyba ?? Patrząc na auto to ma inny odcień (niebieski) niż boczne (zielone)
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
Osobiście montowałem podłokietnik w mojej B6 i okazało sie że łapa z B7 nie pasuje. Na zdjęciu wyżej z lewej strony to łapa z B7 a środek i prawa strona to łapy z B6.Są niewłaściwie zaprezentowane na zdjęciu. Wiem bo kupowałem od tego gościa co robił te zdjęcia na allegro.
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
Jest różnica - inne łapy mocujące,inne zawiasy i lekko zminiona w B7 klapa
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
Koledzy prawdopodobnie ten temat był poruszany ale odpowiedzi konkretnych nie było. Chciałem zapytać Was jaką osiągacie predkość maksymalną w swoich furach?? (1,9Tdi 130KM,AVF) Co bezpośrednio wpływa na max prędkość?? Pytam bo u mnie jest lipa straszna - do 180km/h jest wszystko OK ale do 200 km/h ledwo mogę dociągnąć. Opony letnie: 235/45/17
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
na wlepie pod kołem zapasowym!!
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów wymiana
miałem na myśli że w ciągu 8 godzin miałem auto do odbioru.Gościu tez leczył inne auta w międzyczasie.sama wymiana skrzyni pewnie zajęla mu stosunkowo mniej czasu. Pozdro
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów wymiana
wstawiłem też GBA bo mechanik nie chciał sie nawet zastanawiać czy inne pasują czy nie. GBA to skrzynia aluminiowo- żeliwna. Inne mogą nie pasować bo słyszałem że są inne mocowania i wiąze sie to z kombinacjami. Też myslałem żeby wrzucić inna niż GBA bo ta jest podobno najbardziej awaryjna ale zależalo mi na czasie, no i wtrafiła sie okazja więc kupiłem i wstawiałem GBA. Mechanik uporał sie z zamianą w ciagu 8 godzin.
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów wymiana
koledzy może troche pomogę : miałem skrzynię GBA, przy hamowaniu silnikiem strasznie huczało - okazało sie że padły dwa łożyska wałeczkowo-stożkowe na wałku atakującym i w mechanizmie róźnicowym (jedno nie było juz spasowane i kręciło sie a drugie miało wżery na wałeczkach) Podobno to tak przypadłośc tych skrzyń. Nie opłacało sie wymianiać tych łożysk więc kupiłem używkę za 1400 zł i jest juz wporzo.
-
[B6 AVF] Numer felgi
Bardzo dziekuje za pomoc antonio!!
-
[B6 AVF] Numer felgi
koledzy potrzebuję numer ori felg - z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B6] 8,5x19 ET 40 Keskin KT 7 co o nich sądzicie
dają rade!!
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach ?
nie polecam, takie przeróbki osłabiają felgę.
-
[B5 ADR] Co sądzicie o tych felgach 17''
no opłaca sie ale ten wzór troche pozostawia do życzenia - moim zdaniem oczywiście
-
[B6 AVF] Moja
Niunia daje rade
-
18 troche tanio
pierwsza rzecz: nie wiadomo czy nie są pokrzywione druga rzecz : może to są jakies repliki
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
opcja nr 2.
-
[B6 AWX] Pytanie dotyczące skrzyni biegów
temat rzeka i do tej pory nie rozstrzygnięty bo jest dużo zwolenników 5-tki i tyle samo zwolenników 6-tki. Lepszy moment obr. ma 6-tka
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
Ja do pracy mam jakies 35 km- 90 stopni pojawia sie po ok. 12 km.Ale to nie zawsze zależy czy to jest jazda ciągła czy szarpana (korki, światła)
-
[ALL B5] WYMINANA/NAPRAWA SKRZYNI BIEGÓW PILNE
http://www.autodanecki.pl - szybko i sprawnie
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
orlen rules