Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wookash

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wookash

  1. Mam tak samo: to test pompy ABS http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208129.0;topicseen pozdro
  2. mam to samo w swoim AVF-ie, różne miałem podejrzenia : dwumas, jakiś napinacz paska no ale skoro jest to test pompy ABS to jestem troche spokojniejszy
  3. hmm to dziwne - ja mam szybę solaryczną (odcień fioletowy) i bez podgrzewania także to nie jest jednoznaczne że solaryczna to i podgrzewana
  4. Koledzy sprawa ma sie tak: mam strasznie spiaskowaną przednią szybę w mojej B6, jak słońce przyswieci to troche słaba widocznośc jest. Chce wymienić tą szybe tylko że że mam solaryczną (solarną) odcień fioletu i teraz pytanie: jak sądzicie wymieniać na taką samą czy zamontowac zwykłą zielona ?? Koszt wiadomo tej solarnej jest wyższy niż zwykłej. Co w ogóle daje ten solar??
  5. no właśnie tego słowa mi brakło - atermiczna Jestem na etapie wymiany przedniej szyby która u mnie jest atermiczna i nie wiem czy jest sens wymieniać na taką samą?? pewnie jest droższa od zwykłej
  6. Koledzy chciałem sie dowiedzieć co to za szyba przednia: - sekurit saint gobain, thermo control VSG Czy to jakaś solarna szyba ?? Patrząc na auto to ma inny odcień (niebieski) niż boczne (zielone)
  7. Osobiście montowałem podłokietnik w mojej B6 i okazało sie że łapa z B7 nie pasuje. Na zdjęciu wyżej z lewej strony to łapa z B7 a środek i prawa strona to łapy z B6.Są niewłaściwie zaprezentowane na zdjęciu. Wiem bo kupowałem od tego gościa co robił te zdjęcia na allegro.
  8. Jest różnica - inne łapy mocujące,inne zawiasy i lekko zminiona w B7 klapa
  9. Koledzy prawdopodobnie ten temat był poruszany ale odpowiedzi konkretnych nie było. Chciałem zapytać Was jaką osiągacie predkość maksymalną w swoich furach?? (1,9Tdi 130KM,AVF) Co bezpośrednio wpływa na max prędkość?? Pytam bo u mnie jest lipa straszna - do 180km/h jest wszystko OK ale do 200 km/h ledwo mogę dociągnąć. Opony letnie: 235/45/17
  10. na wlepie pod kołem zapasowym!!
  11. miałem na myśli że w ciągu 8 godzin miałem auto do odbioru.Gościu tez leczył inne auta w międzyczasie.sama wymiana skrzyni pewnie zajęla mu stosunkowo mniej czasu. Pozdro
  12. wstawiłem też GBA bo mechanik nie chciał sie nawet zastanawiać czy inne pasują czy nie. GBA to skrzynia aluminiowo- żeliwna. Inne mogą nie pasować bo słyszałem że są inne mocowania i wiąze sie to z kombinacjami. Też myslałem żeby wrzucić inna niż GBA bo ta jest podobno najbardziej awaryjna ale zależalo mi na czasie, no i wtrafiła sie okazja więc kupiłem i wstawiałem GBA. Mechanik uporał sie z zamianą w ciagu 8 godzin.
  13. koledzy może troche pomogę : miałem skrzynię GBA, przy hamowaniu silnikiem strasznie huczało - okazało sie że padły dwa łożyska wałeczkowo-stożkowe na wałku atakującym i w mechanizmie róźnicowym (jedno nie było juz spasowane i kręciło sie a drugie miało wżery na wałeczkach) Podobno to tak przypadłośc tych skrzyń. Nie opłacało sie wymianiać tych łożysk więc kupiłem używkę za 1400 zł i jest juz wporzo.
  14. wookash odpowiedział(a) na wookash temat w Audi A4 B6
    Bardzo dziekuje za pomoc antonio!!
  15. wookash opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    koledzy potrzebuję numer ori felg - z góry dzięki za pomoc
  16. nie polecam, takie przeróbki osłabiają felgę.
  17. no opłaca sie ale ten wzór troche pozostawia do życzenia - moim zdaniem oczywiście
  18. wookash odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    Niunia daje rade
  19. pierwsza rzecz: nie wiadomo czy nie są pokrzywione druga rzecz : może to są jakies repliki
  20. temat rzeka i do tej pory nie rozstrzygnięty bo jest dużo zwolenników 5-tki i tyle samo zwolenników 6-tki. Lepszy moment obr. ma 6-tka
  21. Ja do pracy mam jakies 35 km- 90 stopni pojawia sie po ok. 12 km.Ale to nie zawsze zależy czy to jest jazda ciągła czy szarpana (korki, światła)
  22. http://www.autodanecki.pl - szybko i sprawnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.