Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak ja tam byłem to auto przodu nie mialo i zadnych oslon takze dostep mial do wszystkiego Lepiej teraz cos doradzic jak zas bedzie rozgrzebane niz polecic czlowieka, dzieki ktoremu auto dalej nie chodzi a kasa utopiona. Nie siedze w domu i nie rozmyslam czy Arturowi ktos dobrze auto robi, ostatnio dzwonil do mnie to wtedy zamienilem slowo z czlowiekiem ktory wykluczyl calkowicie sprezyny zaworowe a zasugerowal to co wyzej piszesz. To nic go nie kosztuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja nie cisne łap do czyjejś roboty która wykonuje wcale nie za darmo. Skoro ma takie fachowe oko a odpowietrzenie go przerasta to nie mam pytań. Tyle w temacie fachowca Michała.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Akurat wtedy tam prawie do świtu z nimi bylem jak sie meczyl wiec jestes w bledzie. Odpowietrzaniu głowicy? Chłopie, co Ty w ogole do mnie mowisz. Po wymianie hydrauliki powinno sie pomierzyc cisnienie na 1 i 2 glowicy, tym bardziej tak jak mówiłem jesli słychac że coś nie gra. Masz lepsze porady to ich udziel a nie tylko przytaczasz kto co powiedzial, sam cos od siebie podpowiedz.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pozatym nie wiem o co Tobie Tomasz chodzi, co ja jestem jego mechanikiem ? Dla mnie jest logiczne ze przy robieniu głowicy trzeba pomierzyć na niej ciśnienie oliwy, szczegolnie że coś niedomaga.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
4 miesiące auto naprawia i dzisiaj mu to mówisz Takich wlasnie fachowcow sie poleca :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:facepalm: to zacznij od tego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mierzyleś ciśnienie oliwy ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jesli bedzie przytarta i nie bedzie miala odpowiedniej droznosci to nie bedzie dopuszczac oliwy pod wysokim cisnieniem do hydroregulatora i bedzie glosniej chodzic. Dlatego fachowe oko co się na tym zna oglądało panewki i gdyby były wytarte to by zaleciło je wymienić Daniel mechanior z Ciebie ? ten co nie potrafi odpowietrzyć silnika? Szkołe taka skonczylem ale nie pracuje w zawodzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jesli bedzie przytarta i nie bedzie miala odpowiedniej droznosci to nie bedzie dopuszczac oliwy pod wysokim cisnieniem do hydroregulatora i bedzie glosniej chodzic.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I ja obstawiam ten temat.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie ma takiej możliwości no ale sie przekonasz Co z panewkami ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I co tam, jest jakiś postęp? Rozmawialem troche w tym temacie, no i nie ma opcji żebyś slyszal sprezyny zaworowe. Panewki mialeś zmieniane na wałku?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie ten Febi to wszystko ma a co Elsa na to :?: są tam jakieś informacje dotyczące tego :?: ELSA mówi lać ori za 2x wieksza cene z przeklejoną etykieta Wcale , że nie bo lałem kiedyś do [b5] właśnie tego FEBI , w [b6] w zeszłym roku wymieniałem tez płyn ale kupiłem go w ASO i jest według tego zielonego Febi duuuużo rzadszy , poza tym znajdź mi na tym opakowaniu FEBI'ego aprobatę VW/Audi to masz flaszkę Jakby szło znaleźć to by nie sprzedawali pod swoja etykieta. Ma spełniać normy danego producenta, tak jak z olejami. Gdzies czytałem, że wykonywali dla nich płyny, zreszta przetarg na produkcje danej partii produktow wygrywa ten kto zglosi sie z najlepsza oferta cenowa. To samo zawieszenie, nie tylko Lem robil, TRW też. A że rzadszy to wg wiekszosci opini wcale nie lepiej dla wspomagania
-
[B5 ADR] Dziwne "puknięcie" podczas hamowania po wymianie klocków i tarcz
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czujnik zapiecia pasa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
usunalem post bo doczytalem ze nie mam nawet w nexii mialem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
21zł / 1L Po co płacić za etykiete ? Tak samo masz z parówkami produkowanymi dla tesco a dla biedronki, w tych dla tesco jest 30% mięsa a w tych dla biedronki 15% no ale identycznie wyglądają :gwizdanie: Bzdura, FEBI robi dla VW/Audi i masz to samo tylko w innym opakowaniu, co myslisz ze lepszy bedzie bo idzie do ASO ? Prosze Cie..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
21zł / 1L Po co płacić za etykiete ? [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:59_________________________________________________Ja bede niedlugo brał coś u Toma- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie ten Febi to wszystko ma a co Elsa na to :?: są tam jakieś informacje dotyczące tego :?: ELSA mówi lać ori za 2x wieksza cene z przeklejoną etykieta- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zielony mineral FEbi 6162 odpowiada temu g0040 co zaleca producent. byle nie lac czerwonego ATF- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wieśku a co myslisz ze kto robi płyny dla VW/Audi ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a najlepsze ze przed wypadkiem myslalem że mi cos wspomaganie niedomaga bo ciezko sie kreci haha- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
2 tyg jezdzilem golfem I bez wspomagania jak siadlem do to kierownica sie sama kreci- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zaczal bym od plynu, bo pewnie gestnieje i jest problem, a jesli nie to, to widocznie pompe szlag trafil skoro nie potrafi przecisnac starszego plynu.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście