Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Jak ja tam byłem to auto przodu nie mialo i zadnych oslon takze dostep mial do wszystkiego Lepiej teraz cos doradzic jak zas bedzie rozgrzebane niz polecic czlowieka, dzieki ktoremu auto dalej nie chodzi a kasa utopiona. Nie siedze w domu i nie rozmyslam czy Arturowi ktos dobrze auto robi, ostatnio dzwonil do mnie to wtedy zamienilem slowo z czlowiekiem ktory wykluczyl calkowicie sprezyny zaworowe a zasugerowal to co wyzej piszesz. To nic go nie kosztuje
  2. Ja nie cisne łap do czyjejś roboty która wykonuje wcale nie za darmo. Skoro ma takie fachowe oko a odpowietrzenie go przerasta to nie mam pytań. Tyle w temacie fachowca Michała.
  3. Akurat wtedy tam prawie do świtu z nimi bylem jak sie meczyl wiec jestes w bledzie. Odpowietrzaniu głowicy? Chłopie, co Ty w ogole do mnie mowisz. Po wymianie hydrauliki powinno sie pomierzyc cisnienie na 1 i 2 glowicy, tym bardziej tak jak mówiłem jesli słychac że coś nie gra. Masz lepsze porady to ich udziel a nie tylko przytaczasz kto co powiedzial, sam cos od siebie podpowiedz.
  4. Pozatym nie wiem o co Tobie Tomasz chodzi, co ja jestem jego mechanikiem ? Dla mnie jest logiczne ze przy robieniu głowicy trzeba pomierzyć na niej ciśnienie oliwy, szczegolnie że coś niedomaga.
  5. 4 miesiące auto naprawia i dzisiaj mu to mówisz Takich wlasnie fachowcow sie poleca :gwizdanie:
  6. :facepalm: to zacznij od tego
  7. mierzyleś ciśnienie oliwy ?
  8. jesli bedzie przytarta i nie bedzie miala odpowiedniej droznosci to nie bedzie dopuszczac oliwy pod wysokim cisnieniem do hydroregulatora i bedzie glosniej chodzic. Dlatego fachowe oko co się na tym zna oglądało panewki i gdyby były wytarte to by zaleciło je wymienić Daniel mechanior z Ciebie ? ten co nie potrafi odpowietrzyć silnika? Szkołe taka skonczylem ale nie pracuje w zawodzie
  9. jesli bedzie przytarta i nie bedzie miala odpowiedniej droznosci to nie bedzie dopuszczac oliwy pod wysokim cisnieniem do hydroregulatora i bedzie glosniej chodzic.
  10. I ja obstawiam ten temat.
  11. Nie ma takiej możliwości no ale sie przekonasz Co z panewkami ?
  12. I co tam, jest jakiś postęp? Rozmawialem troche w tym temacie, no i nie ma opcji żebyś slyszal sprezyny zaworowe. Panewki mialeś zmieniane na wałku?
  13. no właśnie ten Febi to wszystko ma a co Elsa na to :?: są tam jakieś informacje dotyczące tego :?: ELSA mówi lać ori za 2x wieksza cene z przeklejoną etykieta Wcale , że nie bo lałem kiedyś do [b5] właśnie tego FEBI , w [b6] w zeszłym roku wymieniałem tez płyn ale kupiłem go w ASO i jest według tego zielonego Febi duuuużo rzadszy , poza tym znajdź mi na tym opakowaniu FEBI'ego aprobatę VW/Audi to masz flaszkę Jakby szło znaleźć to by nie sprzedawali pod swoja etykieta. Ma spełniać normy danego producenta, tak jak z olejami. Gdzies czytałem, że wykonywali dla nich płyny, zreszta przetarg na produkcje danej partii produktow wygrywa ten kto zglosi sie z najlepsza oferta cenowa. To samo zawieszenie, nie tylko Lem robil, TRW też. A że rzadszy to wg wiekszosci opini wcale nie lepiej dla wspomagania
  14. czujnik zapiecia pasa
  15. usunalem post bo doczytalem ze nie mam nawet w nexii mialem
  16. 21zł / 1L Po co płacić za etykiete ? Tak samo masz z parówkami produkowanymi dla tesco a dla biedronki, w tych dla tesco jest 30% mięsa a w tych dla biedronki 15% no ale identycznie wyglądają :gwizdanie: Bzdura, FEBI robi dla VW/Audi i masz to samo tylko w innym opakowaniu, co myslisz ze lepszy bedzie bo idzie do ASO ? Prosze Cie..
  17. 21zł / 1L Po co płacić za etykiete ? [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:59_________________________________________________Ja bede niedlugo brał coś u Toma
  18. no właśnie ten Febi to wszystko ma a co Elsa na to :?: są tam jakieś informacje dotyczące tego :?: ELSA mówi lać ori za 2x wieksza cene z przeklejoną etykieta
  19. zielony mineral FEbi 6162 odpowiada temu g0040 co zaleca producent. byle nie lac czerwonego ATF
  20. Wieśku a co myslisz ze kto robi płyny dla VW/Audi ?
  21. a najlepsze ze przed wypadkiem myslalem że mi cos wspomaganie niedomaga bo ciezko sie kreci haha
  22. 2 tyg jezdzilem golfem I bez wspomagania jak siadlem do to kierownica sie sama kreci
  23. zaczal bym od plynu, bo pewnie gestnieje i jest problem, a jesli nie to, to widocznie pompe szlag trafil skoro nie potrafi przecisnac starszego plynu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.