Treść opublikowana przez danielom
-
Zapala się kontrolka ESP bez powodu
U mnie tez podobnie sie zdarza, tyle ze najczesciej wylacza abs i esp. Podczas podlaczenia vcdsa wychodzi blad czujnika stopu ale tylko wtedy jesli sie nie zgasi auta od wyskoczenia bledu do podpiecia vcdsa inaczej znikaja bledy jak u kolegi
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Piękne auto zewnętrznie, wypas taki, że nie napisze co powiedziałem do mojej Żony czytając watek Tylko czemu te przyciski na konsoli nadal wyglądają jak w b5 fl tylko jest ich więcej ? Przy zakupie nowego cena przypuszczam ogromna? natomiast teraz na tle A8/ S klasy to tanie auto tego samego poziomu Gratulować i bezawaryjności
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dziala tylko wtedy mikrofon z telefonu jest uzywany oczywiscie no i jakosc tez nie powala bo na jacku szumi :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ale na myjnie i czyszczenie wnek u mnie na osiedlu to czas znalazles w ostatni weekend :-D Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robilem taka przerobke w passacie b6 u tescia na pompie z 1.9. Auto smiga juz 20tys i nie ma problemow, drgan wcale nie przybylo a silnik jakby zwawiej sie wkreca. Koszt z rozrzadem ok 1.3 tys. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Zebysta sie nie przemeczyli wyjeciem 8 pinow :-) co kto woli :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A po co wydawac kase jesli mozna przelozyc do ori kostki? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania na wolnych obrotach
Standardowy objaw przy uszkodzonej wewnetrznie plecionce wydechu. Temperatura dodatkowo wplywa na ten objaw dlatego gdy jest chlodniej jest lepiej.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Tez zamowilem te zmieniarke za 75zl. Przyszla, dziala, przelozylem piny z niebieskiej kostki do czarnej i wszystko ok. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszu naprowde ;-) Tyle lat inwestowales w padline a teraz gwiazdorzysz bo kupiles b7 :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mirek sprawdz Pw :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturku ja w domu bywam tylko na weekend a i to nie zawsze ;-) takze przykro mi ale ja na to juz nie nan czasu :-)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Powiem tak, mnie pozostalo tylko przegladac bo ciagle jestem daleko poza domem, natomiast tendecje widze jedna, Mario naopowiada sie ze przyjedzie chetnie opierdoli cos na cieplo po czym ma w d*pie ze kilka osob w ten sposob zachecil:-) mam prosbe Misiaczku:-) skoncz pier**lic a zacznij dzialac :-)
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Jakoś nie wiedzieć czemu, 90% aut z compsportu ma wyniki nie osiągalne u innych tunerów i na innych hamowniach Przypadek? Nie sadze
-
Siemianowy Golfik Gti
I tu jest pies pogrzebany Aż strach pomyśleć co za szit będą produkować za 10lat Może ktoś jednak pójdzie po rozmów do głowy jak swego czasu mercedes z gnijącą budą. Jeszcze z fabryki nie wyjechał a już go rdza żarła - było głośno potem uchichło. Ktoś za jakiś czas wpadnie jak inaczej z nas kasę wydusić, i auta znowu starczą na kilka lat Wystarczy spojrzeć na nowego Sprintera albo blizniaczego Craftera, wtedy ta teoria srednio ma zastosowanie bo gnija na potege
-
Rozłącza sprężarkę klimatyzacji w A6 C5
Mozliwe natomiast ten sposob sie u mnie w tym roku sprawdzil. Jak sie wlaczy Econ to czasem ma probelm zaskoczyc ale po czasie wskakuje i chodzi caly czas, w zeszlym roku co chwile sie wylaczala. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Rozłącza sprężarkę klimatyzacji w A6 C5
Mam ten sam problem u siebie, prawdopodobnie winny jest zawor zalaczajacy obieg bo c5 nie ma sprzegla el- mag. W tym sezonie poradzilem sobie z tym tak, ze po prostu ciagle jezdze na wlaczonej klimie i nie dopuszczam do ruchu tego zaworka i poki co dziala. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.pok-pol.pl Robilem u nich fotel z Polo. Generalnie dobrze ale kwota ktora miala byc maksymalna okazala sie standardem, a sama jakosc w miare ok, ale brakowalo wkretow w plastikach i sama gabka ktora wstawili w boczek po niecalym roku znow sie wygniotla. Za wstawienie kawalka skaju na boku oraz wypelnienie gabka 180zl.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Brak mi słów, yebany kombinator A Osiek niczego nie świadomy cieszy się że ma nową kierownicę i jeszcze ma dług wdzięczności bo mu ta jego stara w garażu się nie wala a i wystawiać nie musiał Fajna grubiutka z B8 - już poszła do obszycia Pucek nie powiem że jestem z siebie dumny - źle nie jest ale mogło być lepiej Pełny sukces bym osiągnął jak by jeszcze kupił moją 4 ramienną za 200zł (ale do forda nie podejdzie) Rozumiem sama kierownica jest na handel :-)?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przedlift/ polift w przypadku tempo nie ma znaczenia :-) Jedynie rozni sie sposob wpiecia w ecu czy polift czy przedlift:-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka I tu sie mylisz. W przypadku linkowej przepustnicy w przedlicie nalezy jeszcze cala instalacje zrobic z gruszka podcisnienia i wymiana pedalow sprzegla i hamulca wlacznieKolego, zalozylem kilkanascie tempomatow w A4 wiec doskonale wiem o czym mowie, wystarczylo spojrzec w profil kolegi ktory o to pytal i juz wiadomo o czym dyskusja ;-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przedlift/ polift w przypadku tempo nie ma znaczenia :-) Jedynie rozni sie sposob wpiecia w ecu czy polift czy przedlift:-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu sie nic nie zmienilo, ciagle zakompleksiona dzieciarnia :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ode mnie nie chcesz ...to są 13, on na takich małych nie jeździ Misiaczku, nie wiem co ma Tomek, ja potrzebuje 14' lato w stanie srednim, nie nowym ;-)Poza tym nie mam kompleksu malych jajec, w a6 mam 16" i wystarcza mnie to ;-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zerknij jak mozesz bo moze mniejsza tragedia niz te, ktore mialbym zalozyc :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka