Treść opublikowana przez danielom
-
Pomocy! Ciagle urywa moc.
Na 90% geometria w turbo stoi w miejscu. Tak ma dzialac ciegno z turbo, jesli jego ruch jest mniejszy badz ma trudnosci, bedzie tryb awaryjny i wtedy turbo trzeba wyczyscic.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303241-Konsolę-środkową-z-ramką-wer.-bez-klimy
-
Spoty Katowice i okolice
ponawiam pytanie, myślałem, że w A6 zawsze był FIS.... Też mam pol fis A problem jest, bo liczniki sa crypto i ciezko wrzucic pelny fis do polifta Ogólnie jak moja Tylko ja nie mam RNS-D
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tam nic się nie pompuje. po prostu regulacja lędźwi jest elektryczna. jak nie będziesz miał odpowiedniej wtyki to nie ma filozofii, wystarczy podać napięcie, reszta jest w fotelu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18758-montaz-tempomatu/
-
Spoty Katowice i okolice
2.5 to tym bardziej bym powiedzial ze powinno miec. Pisali, ze wystarczy sciagnac schowek i widac czy dochodza dodatkowe kable.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Proste to jest, 5 kabelkow trzeba pociagnac. w polifcie jest lux bo kostke wyciaga sie do gory i podpina pod piny, w przypadku przedlifta sa 3 kostki do ktorych sie wpina.
-
Spoty Katowice i okolice
Bardziej bym obstawial przekaźnik jednak...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak, robisz wiazke sobie do ECU, podpinasz sie pod odpowiednie kolory kabli, kodujesz w VAG'u i smiga
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Manetka, wtyczka i troche wiazki. Da rade ale mam mocno ograniczony czas
-
Spoty Katowice i okolice
Czy ja wiem, u mnie nagrzewnica startuje nawet mimo wlaczenia grzania szyby tyl , do tego grzeja lustra i oba fotele na 5. Okolo minuty po odpaleniu sie zalacza, potem kazde nacisniecie econ powoduje wylaczenie a po kliknieciu znow sie zalacza od razu. Cieplo sie robi dosyc szybko, ale nie nastawial bym sie na szał
-
Spoty Katowice i okolice
Aha. To nie zauwazylem, moje sa w stanie perfekt mimo lat.
-
Spoty Katowice i okolice
Jest drugi numer z litera H ale nie ma roznic w srednicy 29mm i wystepuje tylko w a6 4 cyl. 365x335 z rs6 Mozliwosci masz duzo, zwrotnica w polifcie jest na duzym rozstawie takze mozna wlozyc wiele. jaki problem jest z lampami ?
-
Spoty Katowice i okolice
Sprawdze Ci zaraz. Jedziesz na kawe do Jasienicy ?? Troche pozno ale Nie mam czasu ostatnio na spoty wcale 4F0411309E , jednakowy dla 4-cyl, V10 i RS6
-
Spoty Katowice i okolice
Sprawdzilem dokladnie w ETCE: A4 polift, A6 przedlift polift ma te samo, a nawet A8 99-2003 ma lustro sferyczne, fotochrom, biale lub niebieskie. W takim razie, jesli jeden numer pasuje to wszystkie maja taki sam kształt. Wymiar 175x100mm 8D0 857 535E
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć tak wogóle i najlepszego w nowym roku mam różne info o tych wkładach...nie wiem jak to sprawdzić... etka podaje wymiar 175x100 dla lewego lustra w c5. Dla a4 brak tej informacji. Numer jest taki sam tylko koncowka inna.
-
Spoty Katowice i okolice
A6 c5 ma wieksze lustro niz a4. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a gdzie ? Premiera 9.01 ?Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
VCDS Lite działa ok a VCDS nie.
Rzuć watek na forum ze kupisz vcds'a klona, na pewno ktoś sie odezwie na Pw. Reszta info już od sprzedawców.
-
Ciężej odpala gdy jest zimno AVF
Faktycznie. pomylilem. tak czy inaczej, wystarczy wpiac miernik pod akumulator i widac czy przysiada napiecie. albo vagiem po zaplonie
-
Ciężej odpala gdy jest zimno AVF
Przecież macie wskaźnik napięcia na zegarach.Jak spada na 9 volt to świece grzeją, widać po poborze. ja się tylko tym sugeruje. kontrolka gaśnie szybko, a świece dalej grzeją. widać po woltomierzu oraz pykniecie przekaźnika słychać wyraźnie.
-
Dziwnie odpala po remoncie głowicy 1.9tdi 74k AVG
Przeciez AVG to silnik na pompie, kolega w ogole wie co ma?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podrzuc na PW.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale zajmują się tym i robią to dobrze, widzialem juz 3 komplety ktore od nich wyszly i naprawde spoko [emoji6] zadzwoń i popytaj o szczegóły dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie widze tam uslug renowacji??