Treść opublikowana przez danielom
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moge spróbowac b5 fl ma mmo 2 wiec na ewno dasz rade, to nawet ja ogarne swoim kablem. Swoją drogą będę chciał się do Ciebie udać na próbe ogarniecia mojego zegara, kiedy będziesz miał czas? Pracuje do 14.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czaje, ale niestety już jestem w robo Co zrobic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, już jestem w BB, teraz z górki tylko :decayed: Kurde a chcialem Cie prosic zebys tego vag commandera wzial bysmy zerkneli na ten zegar Heh fczas mi godosz... Poza tym... na spocie będzie największy specjalista na Podbeskidziu odnośnie tych tematów a Ty mnie pytasz Do Wihajstra uderz ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- Te, te hamuj Nie potrzebuje pytac, potrzebuje sprawdzic ten pin
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, już jestem w BB, teraz z górki tylko :decayed: Kurde a chcialem Cie prosic zebys tego vag commandera wzial bysmy zerkneli na ten zegar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z mojej strony raczej aktualne
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Co proponujesz? Grilla na Szalasie nie zrobi, jedynie w Nałężu a wybrał bym sie.. Ostatnio miałem mało czasu, ale teraz urlop to można by sie spotkać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak czujesz sentyment to nie warto bo będziesz wkurwiony bo dostaniesz 3 zl.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Coś Ci manometr źle pokazuje raczej ja miałem 1,25 w afn i było 140/342 nm, potem 216 i turbo awx i miałem 157/350Nm. 1,4 bara dla seryjnego turbo vnt 15 to urwanie lba, mow co chcesz ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Chyba Ci sie pomylila cyfra
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czyli pokazal jak zwykle
-
A6 C5 1.9 Avant Aquablau Metallic
Dzieki ale z tym nie ma u mnie problemu, zrobilem nascie fisow w a4 chlopakom z klubu
-
A6 C5 1.9 Avant Aquablau Metallic
To był mój pierwszy mod po zakupie , jak nie masz tempomatu do proponuje za jednym rozbieraniem dołożyć Tempomat jest
-
Spoty Katowice i okolice
Da rade, nie ma co przesadzac. 90% ludzi na gwarancji jezdzi na komplet i wszyscy zyja. Troche tego zrobilem i wiem ze da rade jezdzic, nie ma tej skutecznosci co dotarte, ale bez przesady. Skoro musiales pompowac po takiej zmianie to miales c**jowato odpowietrzone i tyle. Ale ja sie nie znam
-
A6 C5 1.9 Avant Aquablau Metallic
Graty na pelny FIS czekaja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Który? Wskaźnik temperatury układu chłodzenia. send from HTC Ale co w zegarze chcesz wymieniac? Jak pada to caly licznik. Malo jest tak ze pada pojedynyczy wskaznik. Ja bym zaczął od sprawdzenia sygnalu z czujnika Hmmm parę razy sprawdzalem czy temp. Na czujniku jest ok. Już nawet nie pamietam jak to szło z tą zaleznoscia między oboma czujnikami. U mnie wygląda to tak że jak zalacze pozycyjne światła to wskazówka wędruje na 90 stopni, jak zalacze zaplon to to samo (na zimnym silniku) jak się silnik nagrzeje to wskazówka wychodzi za 180. Moim zdaniem to wskaźnik bo tak zaczął pokazywać jak zmieniłem żarówki w zegarach. Może gdzieś spiecie się zrobiło. send from HTC Szkoda zachodu, szybciej i taniej zmienic licznik, do przelifta za pare groszy znajdziesz bez fisa.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Który? Wskaźnik temperatury układu chłodzenia. send from HTC Ale co w zegarze chcesz wymieniac? Jak pada to caly licznik. Malo jest tak ze pada pojedynyczy wskaznik. Ja bym zaczął od sprawdzenia sygnalu z czujnika W błędzie jesteś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Który? Wskaźnik temperatury układu chłodzenia. send from HTC Ale co w zegarze chcesz wymieniac?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Który?
-
Zetor znowu nie odpala...
Hm.....myślałem dotąd że to forum jest aby pomagać?......A nie załatwiać sobie interesy........masakra......Kolego vp....jak dla mnie powinien zająć się Tobą Moderator.....ale to moje zdanie.....Czytając Twoje wpisy aż nie chce mi się otwierać strony Klubu..... Byc czlowiekiem, po przyjacielsku to nawet zona d*py nie da. Ale mimo to nie warto sluchac tego goscia, zgrywa fachure a zakres wiedzy nikly...
-
Zetor znowu nie odpala...
Nie przejmuj sie nim Tomasz, zgrywa fachowca, a pta nieraz o takie banaly, ze az nie wypada czlowiekowi ktory zajmuje sie Dieslami Prawda jest taka, ze blaszki powinny zostac ponownie zgrzane, ale kto dysponuje w domowych warunkach zgrzewarka
-
Zetor znowu nie odpala...
Czy to aby nie Ty pierwszy wsadzales w te pompe rece?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
- Prawo jazdy na lawetę
Dokladnie bo rozchodzi sie o maksymalne dmc zestawu. ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Tzn nie musisz jesli nie korzysztasz z drog z viatollem.- Prawo jazdy na lawetę
Chyba osobowka i przyczepka Do ducato i lawety musisz miec CE bo przekraczasz 3.5T Poza tym jesli Ducato jest zarejestrowany na 3,5 t to na b+e spokojnie. Auto do 3,5 plus laweta 2,6t , z tym ze wazne jest aby auto mialo jak najwiecej na haku i duza mase dopuszczalna. ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Kategoria B+E uprawnia do kierowania pojazdem o DMC nieprzekraczającej 3,5 t wraz z przyczepą. Rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez samochód osobowy oraz samochód ciężarowy o DMC nieprzekraczającej 3,5 t nie może przekraczać rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego, co wynika z art. 62, ust. 1, pkt. 1 PoRD. Oznacza to, że mając kategorię B+E można kierować zespołem pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej nawet do 7 t.- Świeżo po zakupie, proszę o porady.
Rozrzad ina plus paski conti i pompa hepu 540 u Toma77- Prawo jazdy na lawetę
Chyba osobowka i przyczepka Do ducato i lawety musisz miec CE bo przekraczasz 3.5T Przeciez napisal osobowka i laweta - Prawo jazdy na lawetę