Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. A masz? Bo ja szukam i szukam po rodzinie Nie mam ale pasuje nasadka 7mm nabic i zmienic srube na imbo
  2. Szwagier teraz robil. Zdawal na T5 z przyczepka lekka z zaladunkiem 400kg. Co do ciagania musisz miec odpowiednie auto, a6 ma np 1800kg na haku wiec odliczajac wage lawety nie wiele aut mozna wiezc. ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Oczywiscie mowie o autach ciezszych a z tego co wiem takie smyczysz
  3. Cisnienie zbija ale juz w trybie awaryjnym. Jak pracuje geometria?
  4. Zalezy jaki ma motor, jesli gaz sterowany linka to nic z tego.
  5. turbo do poprzeczniaka
  6. Po co czyscic? Gdzie tam widzisz chocby minimalne przyciecie?
  7. W Zabrzu CTR dziala.
  8. Lub 5W30
  9. Gdzie to widzisz? Wstaje gwaltownie ale to raczej wina podcisnien.
  10. Żałosne jak c**j Nie k**wa, o kolor mi chodzi, ciemne do niebieskiego ni w dupe
  11. Jakoś nie pasuje te kolo do tej budy
  12. Drogi jestes ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Kto rozbieral fest zapieczone turbo wie, ze tego osadu nie da sie usunac nawet grubym papierem na poczatku wiec nie sadze zeby to dalo rade. Chyba ze tylko w przypadku lekko przycietej geometri
  13. Pomylka, faktycznie 575 a 550 to VP 44;)
  14. Blad 550 przeladowanie , regulacja cisnienia przekroczona. Zaden kolektor ssacy.
  15. Nie trzeba przeplacac w Dynosofcie zeby miec dobry soft w samochodzie.
  16. naciaganie klientów i tyle ,czemu w sportowym TT jest zwykły zawias ? i zajebiaszczo wygodnie sie tym jezdzi ,nawet czułem wiekszy komfort niż w a6 c5 czy a4 b5 i przez dziury sie nie bałem o jakiś wachacz czy coś . , ja nie cierpie tego zawieszenia . poprostu na miasto czy wiochy to sie nie nadaje ,w trasy i ładniejsze miasta z lepszymi drogami to owszem spoko sie jezdzi i wygodnie.
  17. O ja pier**le, co to byl za artysta co to zdjecie dorwał Felgi wzór świetny, kolor niekoniecznie
  18. Nie chcesz dac sobie pomoc,2 razy pytam w jakiej temp sa robione raczej nie bez powodu. Tylko po pelnym zagrzaniu do 90' logi sa miarodajne.
  19. nie zepsujesz mi humoru Jest to jakiś pomysł, w sumie moja mi wspominała że by zjadła szaszlyczka
  20. W tych logach nie widac nic zlego, wtryski pracuja poprawnie. Przy jakiej temp silnika robiles te logi?
  21. A czytales watek co podalem ? To co wrzuciles, niewiele mowi o Twoim silniku. Ani danych o temp w jakiej robione ani nic konkretnego. Tak to bipy i dawki wygladaja ok ale co chcesz sie dowiedziec tez nie napisales.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.