Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A masz? Bo ja szukam i szukam po rodzinie Nie mam ale pasuje nasadka 7mm nabic i zmienic srube na imbo
-
Prawo jazdy na lawetę
Szwagier teraz robil. Zdawal na T5 z przyczepka lekka z zaladunkiem 400kg. Co do ciagania musisz miec odpowiednie auto, a6 ma np 1800kg na haku wiec odliczajac wage lawety nie wiele aut mozna wiezc. ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Oczywiscie mowie o autach ciezszych a z tego co wiem takie smyczysz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Klucz do szafy elektrycznej
-
Przeładowanie - logi
Cisnienie zbija ale juz w trybie awaryjnym. Jak pracuje geometria?
-
tempomat - gdzie w aucie zlokalizować wszystko co potrzeba
Zalezy jaki ma motor, jesli gaz sterowany linka to nic z tego.
-
Spoty Katowice i okolice
turbo do poprzeczniaka
-
Prośba o ocene logów
Po co czyscic? Gdzie tam widzisz chocby minimalne przyciecie?
-
Spoty Katowice i okolice
W Zabrzu CTR dziala.
-
Świeżo po zakupie, proszę o porady.
Lub 5W30
-
prośba o analize logów AFN - utrata mocy
Gdzie to widzisz? Wstaje gwaltownie ale to raczej wina podcisnien.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Żałosne jak c**j Nie k**wa, o kolor mi chodzi, ciemne do niebieskiego ni w dupe
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jakoś nie pasuje te kolo do tej budy
-
Czyszczenie turbo bez wyciągania
Drogi jestes ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Kto rozbieral fest zapieczone turbo wie, ze tego osadu nie da sie usunac nawet grubym papierem na poczatku wiec nie sadze zeby to dalo rade. Chyba ze tylko w przypadku lekko przycietej geometri
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Pomylka, faktycznie 575 a 550 to VP 44;)
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Blad 550 przeladowanie , regulacja cisnienia przekroczona. Zaden kolektor ssacy.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Nie trzeba przeplacac w Dynosofcie zeby miec dobry soft w samochodzie.
-
Urwało mi wahacz !
naciaganie klientów i tyle ,czemu w sportowym TT jest zwykły zawias ? i zajebiaszczo wygodnie sie tym jezdzi ,nawet czułem wiekszy komfort niż w a6 c5 czy a4 b5 i przez dziury sie nie bałem o jakiś wachacz czy coś . , ja nie cierpie tego zawieszenia . poprostu na miasto czy wiochy to sie nie nadaje ,w trasy i ładniejsze miasta z lepszymi drogami to owszem spoko sie jezdzi i wygodnie.
-
prośba o analize logów AFN - utrata mocy
Geometria pikobelo, nie wymyślaj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
O ja pier**le, co to byl za artysta co to zdjecie dorwał Felgi wzór świetny, kolor niekoniecznie
-
Prosze o analize logów a4 b7 1,9 tdi brb
Nie chcesz dac sobie pomoc,2 razy pytam w jakiej temp sa robione raczej nie bez powodu. Tylko po pelnym zagrzaniu do 90' logi sa miarodajne.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie zepsujesz mi humoru Jest to jakiś pomysł, w sumie moja mi wspominała że by zjadła szaszlyczka
-
A6 C5 1.9 Avant Aquablau Metallic
Dzieki
-
Prosze o analize logów a4 b7 1,9 tdi brb
W tych logach nie widac nic zlego, wtryski pracuja poprawnie. Przy jakiej temp silnika robiles te logi?
-
Prosze o analize logów a4 b7 1,9 tdi brb
A czytales watek co podalem ? To co wrzuciles, niewiele mowi o Twoim silniku. Ani danych o temp w jakiej robione ani nic konkretnego. Tak to bipy i dawki wygladaja ok ale co chcesz sie dowiedziec tez nie napisales.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
:grin: