Treść opublikowana przez danielom
-
P czyszczeniu VNT muł
Pokazales na prawde. Pierscien odwrotnie to przeladowanie. Szklana kula tylko tyle powiedziała. Jakby były logi to nie byłoby żadnych dywagacji. Nie potrzebuje szklanej kuli zeby wiedziec jak zachowuje sie VNT po odwrotnym zalozeniu pierscienia sterujacego. Dziekuje, skonczylem.
-
P czyszczeniu VNT muł
Pokazales na prawde. Pierscien odwrotnie to przeladowanie.
-
Lekkie drganie na jałowym odczuwalne w środku . Norma w AFN ?
Nacisnij stopa na wydech albo najlepiej niech ktos nacisnie a Ty obserwuj zmiany. 90% ze ustanie a to wina plecionki za turbo. ---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ---------- A i jesli minimalne wibracje to normalne, te auta maja po 15 i wiecej lat. Jesli ktos twierdzi ze nie ma zadnych to albo sam przed soba sie tlumaczy albo ma wyjatkowa sztuke
-
[B5] Polerka
Lo ja jebe, to rzeczywiscie korekta przejechanie finishingiem to na prawde da efekt, ale do pierwszego mycia maszyna za 200 zl to nawet stabilizacji nie ma, pomijam ze sama rotacja dla poczatkujacego to zabojstwo dla lakieru, jak juz to DA a to min 600. Kobtynuujemy?
-
BORA asv ,prośba o ocene logów
Gowniane logi, zrob jak czlowiek. Widac auto po konkretnym dlubaniu, turbo arl?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Polko_v dziś na Boryńskiej w Żorach:wink:
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Jak ogarne skrzynie to troche potestuje, poki co ciezko stwierdzic. Jeszcze musze lato wrzucic z nowymi gumami to tez pewnie sie prowadzenie zmieni
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
fotele sa zmienione na kubly ale kolor tapicery taki sam. kolor muszelkowy, kod BE ---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- Zas kolejna pier**la doszla
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Jesli chodzi o mnie, to mala czesc bo reszta w garazu ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- Ladnie mrcleaner? Bardzo lubie ta pomaranczowa i zolta gabke MS Tak, mrcleaner, bo tak wlasciwie nie widze nigdzie MOnsterShine poza nimi
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Doszło pare rzeczy do kolekcji
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Turbo BRD widze duzo mocy dolozylo
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Na jakich w koncu gratach ? Sprzeglo chyba w koncu zrobisz ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Troche dziwi mnie masa auta bo u mnie bylo 1530 a raczej wiecej graciarni to tam nie masz?
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
To na Twoim?
-
Kontrolka niezapiętych pasów miały wszystkie B5?
Nie ma tu co ogarniac, kontrolka jest, ale potrzebny do tego jest czujnik w klamrze pasa, jesli nie ma, aktywowanie nic nie da, bo zaswieci sie na starcie i tyle, nie bedzie przypominac o zapieciu po ruszeniu a tak powinno dzialac.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Arturoo dzis w Żorach ok 19 na Zjednoczonej Europy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W porzadku, nie ma sprawy Wybacz, że ciezko bylo pogadac ale od miesiaca siedze w Zawierciu na serwisie, a tam zasieg lichy no i moja dostepnosc tez slaba, tutaj zagladam bardzo bardzo rzadko.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma takiego zagrozenia, nie mam czasu na forum , nawet a4 stoi w garazu juz 3 tydzien Także robta co chceta
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dokładnie, i zas bedzie spuszczanie sie publiki jak nad S6 C7 i zupelnie inni ludzie
-
Wężyk idący od sztangi EGR jaki numer ?
Wezyk w oplocie srednicy 3mm, kupisz za grosze w kazdym sklepie
-
Problem z Turbiną, logi
Czytamy co jest napisane?
-
Problem z Turbiną, logi
W Kwidzyniu byłem 2 tyg temu, szkoda ześmy sie nie zgadali W razie W mozesz turbo przysłać
-
Problem z Turbiną, logi
A skad. Piszczy bo geometria stoi i ma za***iste doladowanie. Zadnego wywazania sie nie czyni, tylko pseudo fachowcy ktorzy nie maja zielonego pojecia o tym by regenerowali i wymieniali.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie mam z czego.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Proszę Cię ...wymówkę zawsze można sobie znaleźć.... ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Taaaaaaaaaaaaak, może Knurów co???????????? Nie Knurów nie ale Rybnik ... hmmm Wyjć ! ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- Wez sie odjebaj, jak Ty miales dyzury czy tam inna robote i nie jezdziles to nikt nie plakal.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mialy byc spoty w Swierklanach, tez szczegolnie szalu nie bylo. Jak dla mnie mozna zamknac chociaz co to zmieni.. Ja mam ostatnio duzo wiecej zajec i nie mam czasu na spoty..