Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BORA asv ,prośba o ocene logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie:

Log (0 - 008,010,011)

Log (1 - 003,010,011)

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 21:15 ----------

up

Opublikowano

Na moje niewprawne oko to dawka zadana(kierowcy)coś za niska...możesz zrobić dyn.001 i 010 ???

Opublikowano

Gowniane logi, zrob jak czlowiek. Widac auto po konkretnym dlubaniu, turbo arl?

Opublikowano
  • Autor

turbo arl wtryski 216 bosio. pelny przelot .dolot arl.brak egr.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

ogolnie auto ma mula od dolu .moze przeplywka sie wysrala? chociaz ma jakis rok nowka boscha.bylo ok tylko po zimie cos sie zrypalo.

chipa ma w v techu robionego .ma 150km i 380nm .nie dlugo pompa 11 wpadnie i nowy fmic. i wtryski 230 lub 260

Opublikowano

V- tech i wszystko jasne. Zupelnie potencjal nie wykorzystany. Turbo wstaje przy 2400 to jak ma nie miec dolu slabego?

Opublikowano
  • Autor

nie umieli tego ogarnac .powyzej 150km byl batory .chociaz i teraz tylni zderzak co 2 dzien do mycia bo czarny. ja wiem ze tam lipa ale w okolicy gabina nie ma tunerow .najblizej wlasnie w lowiczu

---------- Post dopisany 08-05-2014 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 14:54 ----------

może tak ,gdzie dobrze robią (chip- tuning ) np w łodzi ?

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

up

---------- Post dopisany 09-05-2014 at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 21:12 ----------

up

Opublikowano
jak w temacie:

Log (0 - 008,010,011)

Log (1 - 003,010,011)

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 21:15 ----------

up

daj logi zrobione jak nalezy

Opublikowano
  • Autor

to kolegi kolega jakiś mnie prosił o pomoc .dlatego logi wyszly jak wyszly ( nie bylo gdzie sie rozpedzic po tych wioskach )

wczoraj mu n18 zamienilem z n75 troche lepiej ,byc moze n75 sie wysralo

Opublikowano

nie loguje się 3 grup jednocześnie o to chodzi kolegom a nie o miejsce do rozpędzania, a nie było tak od samego początku, od zrobienia softu?

Opublikowano
  • Autor

po sofcie bylo ok ale auto zime stalo nie jezdzone i tak po zimie nagle sie stalo .

Opublikowano

logi były robione z pedałem gazu w podłodze? Pytam bo z logów widać ze nie.

Opublikowano

W grupie 10 widac ze gaz do oporu byl

Opublikowano
logi były robione z pedałem gazu w podłodze? Pytam bo z logów widać ze nie.

Byl w podlodze ..... Taki "dobry" soft tam jest ;-)

Opublikowano
W grupie 10 widac ze gaz do oporu byl
,

faktycznie przeoczyłem i faktycznie wychodzi na to ze V-tech Łowicz znów pokazał klasę:)

Opublikowano

jest dziura w dolocie

380Nm pozazdrościć na takim setupie:) na 3 biegu traci tracił bez zająknięcia?:)

pompa 11 wskazana a większe wtryski ja bym się wstrzymał bo jak na 216 będzie dym przy prawidłowym doładowaniu dla tego turbo to sens wkładać większe żaden

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.