Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Dokladnie tak to dziala, teraz udt wystawia dyskietki jak dowod osobisty z zakresem uprawnien. Mam takie cos na suwnice i wozki i tylko takie obowiazuja wszedzie
  2. Na turbo awx nie wyolbrzymial bym jednak..
  3. Sam i tak nic nie zrobisz, trzeba oddac fachowcowi co to wyreguluje
  4. o w cenie jest jedzenie i spanie tylko ? Uwierz mi, nie przezresz
  5. Lemforder wsadza do pudelek Corteco. Taka kupilem u Toma77, prawa jest olejowa, koszt ok 190zl/
  6. R5 Literówka, faktycznie ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Ja po wtryskach i bez korekty czułem różnicę Oddaj wtryski do zakładu i niech Ci zrobią 216 na koncowkach bosio lub teraz nawet lepiej na firadach. Podobno bosio sie zepsulo ostatnio a firad wrecz przeciwnie. Wiecej w tym jest efektu placebo, ale cos na pewno sie zmienia, tak jak podniesc dawke w 205 '
  7. Dzis kolo 19 srebrny sedan 1.8 T blachy SCI..FX ? Pomrygane, pomachane
  8. i tak nie warto, bo zeby trafic dobre, to jak 6 w totka. lepiej swoje oddaj do regeneracji i wymiany koncowek na 216 i bedziesz Pan zadowolony. Jeśli liczysz na przyrost po samych wtryskach to nie oczekuj zbyt wiele
  9. 216' byly montowane w 2.5 TDI R6 o oznaczeniu AHY
  10. Wewnętrzny do TDI ? nie występuje jako czesc zamienna, jedynie jako cala półoś.
  11. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  12. Turbo super, ładnie trafiłeś Przepływka jednak coś niedomaga na wyższych obrotach.
  13. Foch Zrób logi, bo to ,że nie odcina, wcale nie znaczy ze nie przeładowuje, może być po prostu przed zakresem czyli mniej niż 500mbar.
  14. Nie nagonka, tylko watek ma tylu obserwujących ze teraz właśnie maja prawo do tych wypowiedzi i mowia co o tym mysla, ot tyle
  15. Jak juz piszecie, ze macie 4.3 na sgs3 to laskawie sie pochwalcie co jak i kiedy, bo tak to za wiele nie pomagacie. Endriuu dziala ta wersja Szwajcarska?
  16. Który sciagnac ? Za duzo tam oznaczen przy krajach i sam nie wiem
  17. No dla mnie spory, bo jak oficjalnie zainstalowac ?
  18. Wg tej strony 4.3 nie ma na sgs3 a ykk juz ma wiec jak? Firmwares | SamMobile Widzi tu gdzieś PL?
  19. Wg tej strony 4.3 nie ma na sgs3 a ykk juz ma wiec jak?
  20. Raczej to nie wyglada
  21. Teraz doczytalem 1 loga ze starej turbo. Ewidentnie stoi geometria.
  22. 2.5 też. Co do powierzchni, w miejscach pracy kierownic nie ma praktycznie nic, po tym co na zdjęciu jeszcze sie wygladza drobniejszym papierem. BTW. Widac wiele tego zrobiles i masz doswiadczenie
  23. Witam, oferuję usługę czyszczenia zapieczonej geometrii turbin w naszych autkach. Ostatnio jest to coraz większy problem głównie z racji innego stylu jazdy niz latem tzn nizsze obroty i wolniejsze prędkości Zabieg polega na przeprowadzeniu diagnostyki, wyjęciu turbiny, kompleksowym wyczyszczeniu powierzchni odpowiedzialnych za pracę geometrii, poskładanie i zrobienie logów po zabiegu. Kilka zdjęć z prac: Rozbiórka: Po rozpołowieniu: Czyszczenie: Finalnie: Filmy: Przed czyszczeniem: Po czyszczeniu: Cena roboty na PW dla zainteresowanych. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 19:39 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.