Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Ja mam taki rozmiar i polecam zdjecia w watku
  2. Czujnim cisnienia atmosferycznego? Tos wymyslil.. Turbo na stol
  3. To ze chodzi nic nie znaczy wystarczy ze bedzie w zlym polozeniu i nie wyreguluje bo braknie zakresu. Najwyzej podmien n75 z n18 i zobaczysz ale jak na moje magicy co Ci " regenerowali" turbo wsadzili lapy nie tam gdzie trzeba...
  4. Nie ma co analizowac, dalej nie wstaje bo jest rozregulowana grucha...
  5. Na drzwiach jest jakis material czy tylko plastik bo tak jakos wyglada ?
  6. Pretor dzis 5;10 na Zjednoczonej Europy;)
  7. tak myslalem ze to ten baran znowu
  8. Dzial sprzedam i uzywane turbo awx/ ew brd
  9. W sobotę sprawdzę, ale wątpię bo głos dobiega ze skrzyni/półosiek coś metalowego wpada w rezonans/wali i klekocze jak turbo zaczyna ładować A jak z doladowaniem u Ciebie? Bo jak ja mialem spore przeladowanie tj 1,8 zamiast 1,45 przez zly czujnik to po dolozeniu mocniej gazu szarpalo az buda. Po zmianie czujnika na dobry pomiar ustalo.
  10. Przeciez ymiana skrzyni i silnika to zwykla czynnosc eksploatacyjna
  11. A ja czytam gdzie mogles mnie widziec skoro auto wiecej stoi jak jezdzi :grin:
  12. no szkoda ale bede szukal chyba BRD + program A cooler? cooler na razie odpadnie moze pozniej ale to zobaczymy Lepiej teraz 300-400zł dołożyć, bo potem korekta też nie jest za free A jednak bywa i za free
  13. własnie to nie turbo ma cale łopatki i niema prakrtycznie luzu musze szukac dalej obstawiam układ dolotowy albo dolot od IC zaraz ide na garaz rozbierac dalej jesli nieznajde bede musial kogos sciagnac na Knurów zeby podpiac kompa. Auto kopci niema mocy i jak odpale to gasnie niekiedy Powiem Ci, ze zaskakujesz mnie, bedac tyle na forum i znajac tylu gosci ktorzy uzywaja VCDS'a zaczynasz od grzebaniny nie majac pojecia co siedzi w logach i bledach
  14. Dlatego u Ciebie sie wyjebala ?
  15. do gdańska trzeba było jechać Swoją drogą zastanawia mnie co skłoniło Cie,żeby mając pod nosem jedengo z najlepszych tunerów w Polsce, jechać do Wawki.... Chyba tylko to żeby chodzić z podniesioną głową po Ustroniu i mówić "Patrzcie małomiasteczkowe chamy, stroiłem w Stolyyycy" :decayed: jakbyś taki wykres dał to byłoby pewnie łaaaaaaał https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1393521_579517185417221_1292192766_n.jpg Chcesz powiedzieć Dynosoft ?
  16. To ktora korekta w koncu finalna?
  17. Regeneracje? A co tam regenerowac? Wyglada na to, ze grucha ktos ruszal i teraz tak wolno wstaje..
  18. Ja bede jechal to moge podjechac do Ciebie po drewno tylko musialbys wyjsc przed brame bo nie pamietam ktory dom
  19. Jak sie spodziewasz wyp. to jebaj L4 bo na tym czy na urlopie nie moga dac wyp, w razie jak juz dadza to d*pa zbita, chyba ze ponad rok pracy w zakladzie to walka o odprawe, chyba ze kutochy maja odpowiednio sformułowaną umowę to moze byc d*pa zbita. ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- a i ponad rok stazu, przysluguje pol roku kuroniowy
  20. Ja też dzięki:wink: Wszystko dobrze ale przy 16.. kmH turbo znów mi zgasło i ten drugi raz już odpusciłem bo to samo było ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- błąd sporadyczny 17965- górna granica doładowania przekroczona:kwasny: trzeba będzie jednak szukać co go boli:kwasny: Piotrek Ci to ogarnie
  21. Ostatnio jakoś ślepy jestem . o 5:10 jeszcze rozumiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.