Treść opublikowana przez danielom
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
To może z moim mam prawie 170ps :-P Przy masie Twojego auta to objedzie Cie jak 150:wink:
-
Półosie od 2.5 w 1.9 tdi.
Benzyna ma inny wewn. niz TDI
-
Spoty Katowice i okolice
a ja płuczę takim paździerzem http://i2.pinger.pl/pgr335/80ec0e2b0012b5ad4c3afd7a/sliwowica_6.jpg ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- ogień taki ,że nie mam pytań ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- jutro dopiero na 16 ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- pierd..ę sam więcej nie biorę na klatę.... ........mam dość do jutra ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- btw...szfagier przywiózł 2 sztuki....jedna możemy gdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieś razem rozpracować Ori śliwka nie jest zla ale nie z kielona Jakby co, mam dostep do oryginalnej Łąckiej
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Narzedzia a nie caly warsztat
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Co potrzebujesz zrobić?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja byłem :-) ale kolegi nie widziałem Bywasz w Laziskach? Bo tez chyba kiedys widzialem Mieszkam w Łaziskach Ja pracuje tam stad widuje
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Zdecydowales sie jednak serie robic ? za dużo mam na głowie, aby dłubać...choć co się odwlecze, to nie uciecze:smiley: a to efekty wypocin pewnego Panocka:decayed: http://s21.postimg.org/lc0274lr7/polko_ajm.jpg ...jak dla mine ...jeszcze raz wielkie dzięki Grześ Robota jak to u Grzesia
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Zdecydowales sie jednak serie robic ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja byłem :-) ale kolegi nie widziałem Bywasz w Laziskach? Bo tez chyba kiedys widzialem
-
Usuwanie DPF mechanicznie i zmiana softu na Śląsku? Gdzie?
Heh jedz tam gdzie chcesz, tylko kwestia jak i za ile
-
Usuwanie DPF mechanicznie i zmiana softu na Śląsku? Gdzie?
http://a4-klub.pl/showthread.php?t=279885
-
jaka pompka sprzęgła
Trzeba po numerze spprawdzic. Wyjac te k**estwo to trzeba miec w cholere cierpliwosci bo przewod okropnie sztywny i ciezko go tam wykrecic. Ja sie poddalem a tez musse wyjac bo moja juz wytarta i ciezko pedal chodzi..
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Czyli pewnie chodzi o mnie. Nie masz pojęcia synku co znaczy zmieniać zdanie jak wiatr powieje. Jak miałem robić softa to nie znałem Grześka, ponadto nie miał wtedy jak zrobić pomiaru, a ja się wtedy specjalnie tym nie interesowałem, więc wybrałem Dynosoft który każdy zachwalał i był to racjonalny wybór na tamtą chwilę. Okazało się że to był błąd. Zmieniłem zdanie o Dynosofcie opierając się na własnych doświadczeniach, ponadto po fakcie poznałem Grześka i teraz wiem, że on byłby lepszym wyborem. Przecież nie będę się upierał że najlepszy jest Dynosoft bo ja tam zrobiłem softa mimo że wiem, że tak nie jest. Mylisz pojęcie przyznania się do błędu i zmianę zdania na kogoś temat a zmienianie zdania jak wiatr powieje. Przecież nie mówię przed jedną osobą że Dynosoft jest za***isty a przy innych że jest do kitu. Poza tym chłopie co z Tobą jest, że jesteś tak wrogo nastawiony do wielu użytkowników forum. Co sie tak nakręcacie Jak ja zrobilem moda u Grzegorza i chwalilem jego robote to nikt nawet nie pomyslal tylko Dyno i Dyno. Przypominam Piotrus, żę moda zrobilem wczesniej niz pojechaleś do Dynosoftu wiec wiedziales jak robi bo wykres byl bardzo szybko. Smieszy mnie to, że teraz gdy juz inni poznali jego mozliwosci, to juz kazdy sie z nim liczy. Do nikogo nie pisalem osobiscie, ale skoro sie stuknie w stol i odezwa sie Ci co sami uznaja ze moze ich dotyczyc temat to nie moj problem Co do ostatniego zdania, nie jestem do nikogo wrogo nastawiony, zwyczajnie pisze co mysle i nie zamierzam nikogo w dupe calowac
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Chłopie nie pier**l, Ty to jeszcze nie wiesz co znaczy zmiana zdania wraz ze zmianą wiatru:facepalm: Nie unos sie Szymus, niestety tak to wyglada i nie chodzi mi tu o Ciebie bo zdaje sie ze z Toba na temat robienia softu nie gadalem hah
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Wyniki widze w miare fajne, chociaz Matek moment w krotkim zakresie dostepny Ale jak mowilem, ze do Grzesia jechac na soft to psioczyli i widzieli tylko Dynosoft albo Compotow, a teraz wychwalaja, nic mnie tak nie wk***ia jak zmiana zdania, wraz ze zmiana wiatru
-
trasa śląsk --> łeba
Wczoraj lecialem ok 14 i spokoj, potem powrot po 16 i tez lekki przelot takze moze nie warto powielac bzdur ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Aaa i ofc na radiu gadali ze stania na min 15-20 min
-
Pytanie o awaryjnośc turbo w b5 1.9 tdi afn/avg
Afn (110km) zawsze sie zabuja przy gaszeniu, poniewaz nie ma klapy gaszacej jak w nowszych tdi.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Taa, jeszcze chwila i -10 na wylocie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Normalnie...pali ...klekocze.....psuje sie.......... ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- A znasz jednego wlasciciela 1.9 ,który by narzekał na 1.9 ? Skądże... nawet raz jechałem taksą paskiem 1.9 to właściciel zachwalał, że to "sto trzydziestka, turbina mu bije 1.7..." :decayed: 1,45 seria, 1,7 to nawet nie przeladowanie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Musze to sprawdzic bo to nie po mojej stronie wyszlo
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jesli chodzi o nas to zareczyny juz dawno za nami, jedynie niektorzy dopiero co zalozyli fb i nie biora pod uwage ze daty sa z dniem biezacym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie ze sie da, kolektora zadnego nie trzeba ruszac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ląka wiem gdzie jest z racji sporych "wiezyczek" cyt. Arturoo" ale nie wiedzialem ze ta woda tam jest pilnowana.. chyba wpadne w weekend
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rozwin bo nie znam tematu
-
wymiana osłony przegubu jaka kupic
Ciucio czytaj co pisze, napisalem ze dobry kosztuje 150 czyli lobro a nie jakies gowno typu ruville...