Treść opublikowana przez danielom
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rozrzad do tego silnika to 250 zl max ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- VW PASSAT B5 1.9TDI ROZRZĄD AFN AVG 110 KM SKLEP (3326805718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- ROZRZĄD AUDI A4 1.9 TDI 75 110 KM AFN AVG AFF (3369918707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a pompa wody tam jest na rozrzadzie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Ty nie masz przyadkiem AFN'a?
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
nie kazdy prorok tylko to tak jest zapytaj byle tunera:wink: na forum golfa jest cały wątek i sa pokazane logi wskazania boost i cała dyskusja o tym, dosc stary już wątek:wink: Mowie o prorokowaniu, ze turbo odleci, jak widac u mnie wytrzymalo i ani luzow ani swistu nei ma. co prawda rzadko paluje, moze dlatego dzis po wrzuceniu ori 051 ani nie slychac innej pracy turbo a i auto jedzie tak samo,. korekta pod nowy czujnik w weekend.
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
Kazdy prorok, nikt nie sprawdzil. Turbo ma sie ok, a jezdzilem tak min 3 msc. Dzis wrzucilem ori czujnik:wink:
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
bez zmiany w programie zaniza ok 0.3bara Skoro mam zadane 2397mbar i laduje w tym zakresie, to co, oznacza ze laduje faktycznie 1,6bara?
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
Pierwsze slysze, rozwińcie temat, 051c zaniza doladowanie czy jak?
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
jak zmienisz map na ten od ARLa to będzie róznica w pomiarze i trzeba robić kortekte bo nie da sie jeździć normalnie To pisze Ci wyraźnie, u mnie przy zapieczonych lopatkach w turbo awx trzymal 2557mbar przy zadanym 2339mbar i nie bylo notlaufa, mimo ze czujnik byl ori AFN. Zmienilem na czujnik 051C i zadnej korekty nie robilem, bo po co skoro mierzy normalnie?
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
Przeciez zeby wpadl notlauf musi byc roznica o ok 0,5 bara od zadanego. Ja mialem ori g71 przy doladowaniu 1,35 nie wpadal w tryb awaryjny na zapieczonej geometrii . Dopiero po zmianie na 051c lapal blad.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jebe, kupil b7 i bedzie jeździł na Dębicach :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak juz wpadasz na spota, to zauważ, ze nie tylko 4 ludzi jest na nim Dzieki wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ile za 5 szyb w avancie tam macie? 400zł To szalu ni ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ile za 5 szyb w avancie tam macie?
-
przegub wewnętrzny
Sprawdz numery przegubu wew, z tdi powinny byc te same, to tez mozna podmienic.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Trzeba by podjechac
-
przegub wewnętrzny
Chinski zamiennik, ori lobro nie ma.
-
przegub wewnętrzny
Przedni? Nie wystepuje osobno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Łąka
-
czyszczenie turbo
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie czytasz ze zrozumieniem, po to byla ta emota- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Chlopaki, skonczcie pieprzyc, kolega tylko nakreca temat a nic w tym sie nie zmienia, duzo gadki malo czynu...- Problemy z odpalaniem i "metaliczne" stukanie - nadal problemy
vag i klucz 13 przestawiasz kolo na walku rozrzadu zeby dojsc d0 0.0- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bo pewnie na grafitowym lub miedzianym smarze to złożyłeś który nie jest odpowiedni do takich rzeczy. Ja polecam zestaw tarcze zimmermann + klocki Ferodo Premier i nigdy nic nie piszczy. Więc jak Cię to irytuje to zmień klocek U mnie jest na tyle zestaw z ATE i dopóki się nie dotarło to też piszczały. Mnie przez jakis czas piszczal zestaw Zimmermann i Ferodo Premier- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Glowicy? Potwierdzam, metalowych sie nie dociaga, tylko metalowo-gumowe i inne tworzywa.- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Dzisiejsze zakupy, ale brakuje SHINY GARAGE RED DEVIL HD NANO bo ShowCarShine zapomina dać znać ze towar sie skończyl, ale zaplacony to juz jest. ---------- Post dopisany 16-06-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 23:13 ---------- Aktualizacja Cale pudlo mikrofibr + Fluffy GridGuard wlasnej roboty No i mechanika + osprzęt - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE