Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty jak już siedzisz w robocie to rób a nie siedź na forum ... :D:D Nie umiem znalezc posta kolegi wiec tak zacytuje. Ja przerabialem
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Faktycznie bylo tak jak kolega mowil, zawleczka z pompy miedzy serwem a obudowa ECU. Przejebane wlozyc ponownie ten przewod na miejsce, tak ciasno. Tak czy inaczej wiele to nie zmienilo, gdyz do wymiany jest tez wysprzeglik
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Przy wciskaniu jeczy jak zarzynana swinia i na pewno to nie lozyskowanie pedalu, bo ruszalem ciegnem pompy bez plynu i chodzi z oporem w porownaniu do tej drugiej kupionej sprawnej. Przy powrocie podskakuje i k**wa nie idzie plynnie ruszac
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Musze jeszcze dokladnie obejrzec z gory co tam widac pod pompa bo od dolu da sie lapnac przewod ale wchodzi gdzies glebiej..
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Dzieki kolego, sprobuje ogarnac temat z kanalu a potem jak to wpiac tez tak na czuja?
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Ni uja nie szlo tam siegnac
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Tyle to ja wiem ale pompy nie da sie odsunac na tyle od grodzi zeby wyjac zawleczke z przewodu bo nie jest tam ani elastyczny ani prosty...
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Panowie, wyjmowal ktos pompe sprzegla? Musze wymienic bo moja sie przyciera, a nie umiem jej wyjac. Trzyma przewod od wysprzeglika, jego sztywna czesc wchodzi do grodzi i jest dziwnie poskrecana przez co nie umiem odciagnac pompki i wyjac zawleczki. Ma ktos jakis sposob? Pozdrawiam!
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
Zwyczajnie, jesli wystarczajaco sie udowodni a w takim przypadkua gdzie jest kilka aut nie trudno o to, to wniosek o zwrot kosztow i poniesione straty z okazji poswiecenia czasu. Wiadomo, kazdy narzeka jak to zle ale nic w tym temacie nie robi i olewa sprawe, z tego te k**wy zyja...
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
W takim razie sie skutecznie nie odwolal
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
- Mandat z fotoradaru - legalny?
Ale jaki to problem sie odwolac jesli juz, przeciez nie udowodnia ze to akurat te auto jechalo szybciej niz reszta- Uchwyt na kubek w B5 poliftowym
Sa zatrzaski u gory i dolu jak zdejmiesz ramke- ALARM - montaż ori instalacji alarmu
Wiec chetnie wymienie swoja pompke na taka z alarmem- ALARM - montaż ori instalacji alarmu
:eusathink:- ALARM - montaż ori instalacji alarmu
Cholera juz chcialem kupowac instalacje ale mam pompke z litera K- ALARM - montaż ori instalacji alarmu
to jest srodek antykorozyjny,u mnie tez to bylo a auto kolizji nie mialo. taki jakby smar. bardziej bym sie obawial, jak tego nie ma- Zerwane gniazdo śruby przy listwie kierowniczej
No tak, tylko to połączenie zdałoby egzamin gdy trzeba było przymocować jeden element do drugiego, a niestety tutaj panuje ciśnienie, bo tą śrubą przykręcony jest zakuty wąż powrotny. Domyślam się (proszę mnie poprawić jeśli się mylę), że takie połączenie sprężynką nie jest szczelne. To uszczelnisz klejem do gwintow. Na powrocie cisnienia nie ma..- Spoty Katowice i okolice
Od kiedy mi jebli pod blokiem to zawsze chowam- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Robie w Łaziskach to trzeba sie ustawic- Prośba o ocene logów
No logi tragedia, ale nawet z tego widac ze kierownice stoja, turbo na stol i czyszczenie.- Mandat z fotoradaru - legalny?
Wiecej aut niz jedno na zdjeciu, fotka do kosza- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Haha oczywiście, silnik plus skrzynia nie liczac poprzednich napraw to calkowicie normalna codzienna wymiana eksploatacyjna- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Pancerne 2.0 TDi A tak serio, fajnie ze Hammerku podchodzisz tak lekko do takich sytuacji, tez bym tak chcial- Drgania na wolnych obrotach
Poduszki silnika tylko Lemforder, pozorna oszczednosc na zamienniku a potem drgania wystepuja Poduchy skrzyni sa tanie, obie to koszt 150zl z Lema - Mandat z fotoradaru - legalny?