Treść opublikowana przez danielom
-
wymiana osłony przegubu jaka kupic
Lobro tyle kosztuje..
-
wymiana osłony przegubu jaka kupic
Dobry przegub kosztuje 150zl.
-
wymiana osłony przegubu jaka kupic
Lobro u mnie w sklepie 36zl szt. Co do jezdzenia z tym, generalnie nie powino sie bo moze sie okazac ze zmienisz gume a za chwile zmienisz przegub bo za ten czas naleci tam piasku. Ale nie ma co przesadzac, jak bedzie solidny mechanik to da znac jak bedzie widzial syf w smarze pod guma.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moje osobiste zdanie jest takie, jak już kupujesz benzynę to po to żeby jeździć na benzynie a nie na "frytkach". 1,8T nie pali znowu tyle żeby robić z niego frytkowóz, a jak już się decyduje na 3litry to wtedy jak mnie stać. Ogólnie jestem przeciwnikiem "gazowania" samochodów jak mogłeś wyczytać z mojej wypowiedzi Te,co maja frytki do LPG ? To Twoj gnojowoz na oleju z frytek pojedzie,a raczej powinien, bo te wspaniale silniki nawet ze zwykla ropa maja problem Co do gazowania silnika, turbo nie ma znaczenia, smialo gazuj, jesli chcesz zaoszczedzic przy aktualnych cenach paliw, tyylko pamietaj, instalacja z wysokiej polki a n ie najtansze padlo na valtekach i najtanszym reduktorze, nie daj boze jeszcze na sterowniku KME. Stag 300+ plus wydajny reduktor oraz wtryski np Hamy i nie zauwazysz roznicy miedzy pb a lpg, jedynie na zawartosci portfela
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Patrzyłem na necie, wychodzi ponad 10zł za 1kg, a parę kilo tam było ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- także może w końcu się troszkę zrewanżowałem ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- chociaż w niewielkim stopniu Ja jestem we Wrocku to za bardzo nie mialem sie jak pojawic
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie. ano właśnie....jak z innymi ?? ja mógłbym 22.VII hebla odstawić Normalnie, gdy nie ma niespodzianek, trwa to 3-5h. Dotyczy to głównie aut na VP i PD, w przypadku nowszych na CR to modyfikacja trwa dłużej. 22.VII jak na razie jest wolny On pyta czy w 2,5 tez musisz ecu wyciagac.- Prośba o analizę logów
Ewidentnie to wina sprzęgła, charakterystycznie szarpie, a właściwie napierdala buda ; D- Prośba o analizę logów
Nie wiem jakie poprawne kodowanie powinno byc, ja mialem 00001 a teraz 00003 ale to akurat dlatego, ze softow mam kilka w ECU- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja brałem u tego komplet caly.- Prośba o analizę logów
Temp w dolocie a przepływka to inne sprawy. Mowiłem ci, ze przepływomierz zle mierzy takze moze warto by bylo podmienic na sprawny i sprawdzic, ew wylaczyc go przy sofcie- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
O to juz nie tylko Dynosoft dziala na rynku Ja robiłem wszystko u Grzegorza, potem tesc Passata Polecam Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piasta grzeje się jak jest za mocno skręcone łozysko (tak miałem w poprzednim aucie) i raczej od dużej ilości smaru to nie będzie sie grzać.Jakw końcu rozwiązałeś problem? Będziesz w Piątek horny ? Pozdro Jak jest za duzo smaru to tez zle bo nie potrafi oddac wystarczająco ciepla. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Prośba o analizę logów
Bledow brak kodowania 00000 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Kilka zdjec po umyciu po ostatniej probie dobrego zycia maszyny do polerowania i past Menzerny- Prośba o analizę logów
Brak reakcji naBS w grupie 03 co mnie dziwi nieco. Co do rozjechanych kolumn, chodzi o 003 DYN ale kto sie oprientuje, to pozna gdzie sa wartosci a gdzie obr bo jakos dziwnie kolumny ścięło- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bedziesz w czwartek?- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Dzieki Panowie Już nie łoże , no może nieco w wygląd. Auto przejechane maszyna DA po calosci, polożony wosk, zdjęc brak bo nie bylo czym robić Umyje to zrobie pare zdjęc. Poza tym, juz nie inwestuje, póki jeździ- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Rozwin temat Wzialbym z pol litra ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- Juz poczytalem, mozesz pol l odlac- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie mierzyłem jeszcze . ..zafoliowana jeszcze jest nie mam kiedy ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- standard Arturku...wrzuć foto jak ta koszulka uwydatnia Twoje walory:grin: te .....a Ty kolega Daniela ,czy co ?? A masz z tym jakiś problem? :polew::polew::polew: strasznieś spięty ........wyluzuj..................:grin::grin::grin: Masz racje, wk***ia mnie twoje pierdolenie, zeby tylko zwrocic na siebie uwage..- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie mierzyłem jeszcze . ..zafoliowana jeszcze jest nie mam kiedy ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- standard Arturku...wrzuć foto jak ta koszulka uwydatnia Twoje walory:grin: te .....a Ty kolega Daniela ,czy co ?? A masz z tym jakiś problem?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Żeby nie odeszła ::kwasny:decayed: Ale szydera coś mi ten cytat podpada- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Żeby nie odeszła- drganie silnika przez chwilę po starcie
Auto ma teraz ok 280tyś, a rozrząd był zmieniany przy ok 170tyś. ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- I te drgania mogą być spowodowane wałkiem rozrządu? Po rozgrzaniu się silnika drgania już nie występują. ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- A orientujesz się co ten błąd dokładniej mówi? Czujnik wskazuje złe zachowanie rozrządu, czy czujnik jest do wymiany? Jaki jest nr części tego czujnika, jak bym potrzebował go wymienić? 110 tys na rozrzadzie ? - Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh