Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Hehe no jeszcze jeden musze kupic zeby przod napedzic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znow moge napisac, wpadnij
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nie raz widziałem już to auto ja tez tylko nie wiem czyje Gosc mieszka na pszczynskiej w J-biu, tak jak pisalem, nie uczestniczy w zyciu forum
- krztuszenie się silnika
-
krztuszenie się silnika
kat wtrysku sprawdzony?
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Ktoś kiedyś chciał zdjęcia foteli, doszedlem do zrobienia ich, ale tylko telefonem :grin: A tu czeka na dokonczenie
-
krztuszenie się silnika
To mysl, do 15 mam czas.
-
Montaż drugiego wzmacniacza.
wiekszosc wzmakow teraz ma filtr HI i tu tnie od 80Hz, polecam to ustawic
-
krztuszenie się silnika
Potrzebujesz nagrzac to wpadnij na Żory, podlaczymy vcds'a i przy okazji sie potestuje
-
krztuszenie się silnika
Tak jak mowie, doprowadz do tej temp roboczej i wtedy zrzuc wtyke, da sie to zrobic z gory.
-
krztuszenie się silnika
sa 2 na skrzyni, jak sciagniesz, to przestanie dzialac licznik, wtedy sie przejedz i sprawdz. najprostsza metoda sprawdzenia nastawnika.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aha chyba że tak czyli wtryski mogę skreślić z listy podeśle Ci linka na PW do mojego problemu z autem Odpisalem, jak potrzebujesz popatrzeć tam to wpadnij
-
krztuszenie się silnika
Tomek, zrzuc wtyke z impulsatora ze skrzyni i sprawdz czy jest roznica, co do czyszczenia nastawnika i uszczelnienia pompy, temat do ogarniecia w jedno popołudnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak czy inaczej, na 3 garze masz wtrysk sterujacy i reszta dziala w odniesieniu do niego, VAg to troche zle pokazuje, ale glownie chodzi o to, zeby nie byly rzedu +1,5 bo wtedy jest podejrzenie ze leja, albo cylinder juz jest slaby i wtryski musza podlewac zeby nadgonic za resztą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo nigdy nie pokazuje Korekcje masz ok ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- Grupa 13
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obstawiam, ze chodzilo o korekcje wtryskow
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jeszcze brakuje tylko historii remontow
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Znam goscia ,kiedys byl na forum alew ucichl.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziangajowo za spocisza.Mario po rundzie zaczolem na moto.all patrzec za TDI kurna.Moment jednak robi swoje.Nie wyobrażam sobie Twojej fury jak porezasz motorownie dalej. Tomasz rezaj,rezaj 400 Nm robi robote:-D Psssyt drugie piwko... tak piszecie jakby Mario tam miał 200PS i 450Nm PS. jeździłem A3jką zrobioną na 240PS i 460Nm - za***rdala to nieziemko, takie 3.0 po sofcie jest wciągane bez najmniejszego problemu :kox: Kumpel ma tak zrobiona Ibize
-
Strefa Śmiechu
Nic w tym ciekawgo, film nakrecony tylko dlatego, ze policja szarpla sie karac rowerzystow, sam dostalem 100 za pasy, takze gnoje juz wiedza gdzie szukac latwego pieniadza. Sorry za offtop.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja co prawda w domu, ale nie lubie filmow wielowatkowych, raz sie dzieje to, raz tamto, oc**jec mozna ogolnie uznaje, ze da sie obejrzeć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Niezle k**wa :/ pilnuj swojej, w koncu b6 zniknelo albo b7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O tym mówiłem wczoraj Aczkolwiek widziałem gdzieś że płacili po 3koła za kata z mesia chyba skup katalizatorów , monolitu , katalizator,monolit,cennik, dobrze placa bo mam do sprzedania z 1.8T ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- mysle czy tu niepodjechac Globalkat - Kontakt //// CENNIK-KATALIZATORÓW.CO //// TEL. 0-796-990-609 | SKUP KATALIZATORÓW | SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ | WYCENA KATALIZATORÓW | ŚLĄSK | AUTO-ZŁOM | ZŁOMOWANIE POJAZDÓW ja tu sprzedalem swoj, dali jak w cenniku 170zl od reki bez gadki
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
gdzie oglądałeś ? Zassałem z neta To jakość musiała zwalać z nog