Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Hehe no jeszcze jeden musze kupic zeby przod napedzic
  2. Znow moge napisac, wpadnij
  3. Nie raz widziałem już to auto ja tez tylko nie wiem czyje Gosc mieszka na pszczynskiej w J-biu, tak jak pisalem, nie uczestniczy w zyciu forum
  4. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Przyjedz
  5. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    kat wtrysku sprawdzony?
  6. Ktoś kiedyś chciał zdjęcia foteli, doszedlem do zrobienia ich, ale tylko telefonem :grin: A tu czeka na dokonczenie
  7. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    To mysl, do 15 mam czas.
  8. wiekszosc wzmakow teraz ma filtr HI i tu tnie od 80Hz, polecam to ustawic
  9. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Potrzebujesz nagrzac to wpadnij na Żory, podlaczymy vcds'a i przy okazji sie potestuje
  10. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Tak jak mowie, doprowadz do tej temp roboczej i wtedy zrzuc wtyke, da sie to zrobic z gory.
  11. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    sa 2 na skrzyni, jak sciagniesz, to przestanie dzialac licznik, wtedy sie przejedz i sprawdz. najprostsza metoda sprawdzenia nastawnika.
  12. aha chyba że tak czyli wtryski mogę skreślić z listy podeśle Ci linka na PW do mojego problemu z autem Odpisalem, jak potrzebujesz popatrzeć tam to wpadnij
  13. danielom odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Tomek, zrzuc wtyke z impulsatora ze skrzyni i sprawdz czy jest roznica, co do czyszczenia nastawnika i uszczelnienia pompy, temat do ogarniecia w jedno popołudnie
  14. Tak czy inaczej, na 3 garze masz wtrysk sterujacy i reszta dziala w odniesieniu do niego, VAg to troche zle pokazuje, ale glownie chodzi o to, zeby nie byly rzedu +1,5 bo wtedy jest podejrzenie ze leja, albo cylinder juz jest slaby i wtryski musza podlewac zeby nadgonic za resztą
  15. Bo nigdy nie pokazuje Korekcje masz ok ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- Grupa 13
  16. Obstawiam, ze chodzilo o korekcje wtryskow
  17. Jeszcze brakuje tylko historii remontow
  18. Znam goscia ,kiedys byl na forum alew ucichl.
  19. Dziangajowo za spocisza.Mario po rundzie zaczolem na moto.all patrzec za TDI kurna.Moment jednak robi swoje.Nie wyobrażam sobie Twojej fury jak porezasz motorownie dalej. Tomasz rezaj,rezaj 400 Nm robi robote:-D Psssyt drugie piwko... tak piszecie jakby Mario tam miał 200PS i 450Nm PS. jeździłem A3jką zrobioną na 240PS i 460Nm - za***rdala to nieziemko, takie 3.0 po sofcie jest wciągane bez najmniejszego problemu :kox: Kumpel ma tak zrobiona Ibize
  20. Nic w tym ciekawgo, film nakrecony tylko dlatego, ze policja szarpla sie karac rowerzystow, sam dostalem 100 za pasy, takze gnoje juz wiedza gdzie szukac latwego pieniadza. Sorry za offtop.
  21. Ja co prawda w domu, ale nie lubie filmow wielowatkowych, raz sie dzieje to, raz tamto, oc**jec mozna ogolnie uznaje, ze da sie obejrzeć
  22. Niezle k**wa :/ pilnuj swojej, w koncu b6 zniknelo albo b7
  23. O tym mówiłem wczoraj Aczkolwiek widziałem gdzieś że płacili po 3koła za kata z mesia chyba skup katalizatorów , monolitu , katalizator,monolit,cennik, dobrze placa bo mam do sprzedania z 1.8T ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- mysle czy tu niepodjechac Globalkat - Kontakt //// CENNIK-KATALIZATORÓW.CO //// TEL. 0-796-990-609 | SKUP KATALIZATORÓW | SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ | WYCENA KATALIZATORÓW | ŚLĄSK | AUTO-ZŁOM | ZŁOMOWANIE POJAZDÓW ja tu sprzedalem swoj, dali jak w cenniku 170zl od reki bez gadki
  24. gdzie oglądałeś ? Zassałem z neta To jakość musiała zwalać z nog

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.