Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak to jadymy?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty lepiej tak nie mów że na chwilę bo po ostatnim na chwilę miałeś szlaban na spoty przez całe lato ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- A ślady na masce golfa do dzisiaj przetrwały Dlatego tyko na chwile. zorganizuj coś...ja upadlał sie też nie będę nie wiadomo jak bardzo ....w sobotę na 11 do roboty idę ....więc muszę być monter ---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- bo jeszcze w niedzielę muszę iść...pieniążki trzeba zarabiać na nowy mod co mi pod wiatą leży:whistling:...ale co raz bardziej się zastanawiam, aby chociaż na 2-3h nie wpaść także ten tego.....z kimś będę musiał pogadać ....może przez sjz przejedzie i mnie zgarnie....i nie gonił bym białego golfa .....zobaczymy .... Pomysl jest bo ja jade po moja do roboty
-
chip silnika 1z
Przecież by szedł w awaryjnym
-
chip silnika 1z
Zagrzej motor do 90' i wykrec korek na kanale/podnosniku:wink: Za duzo czarujesz, a chcesz ze starego pazdzierza Bog wie jakie cudo zrobic:decayed:
-
Wykres vw fox 1.4tdi
Tez o tym pomyslalem Ale swoja droga, gora na momencie jak mount everest 500obr max momentu i spory spadek, to srednio uzywalne.
-
Spoty Katowice i okolice
Ten film nudny jak flaki z olejem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To auto zostalo takie kupione juz bylo tu jego zdjecie
-
Turbinka nie ładuje
Tu nie ma co analizować turbo pompuje elegancko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
1. Przemo 2. Arturoo na 38% 3. KFX 4. Dadok34b na 60% 5. Marcin6 6. Stiv (jak dojadę do pl to będę ) 7. Danielom + Natalka tyle że ok 20
-
Turbinka nie ładuje
Daj spokoj, zadna robota, ale szkoda, ze sa tacy fachmani jak ten, co kazal oliwe zmieniac. Dobrze, ze u Ciebie my nie zmieniali
-
Turbinka nie ładuje
Czego ? Nie jestem aż mocny z mechaniki . Dwa dni temu jak popadało to Turbina ładowała co prawda z przerwami i tak przy 2.8 tyś ....do momentu aż auto się dobrze zagrzało, czy jest możliwe że to coś od strony elektrycznej ? Może Ktoś polecić Kogoś z mojej okolicy jakiś dobry warsztat choć niekoniecznie warsztat ...Kto zrobi ze mną logi i przyjrzy się problemowi . Jastrzębie-Zdrój . Odezwij się na pw, coś poradzimy ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 10:46 ---------- Log (0 - 011) Log (1 - 011) Kolega musi zmienic fachmana bo zamiast 15 min to poswiecilem ok 1,5h na sprawdzenie wszystkich podcisnien, chociaz przy okazji ocenilo sie wezyki i luzy na turbo. Kolegi fachowiec twierdzi, ze musi byc zmiana oliwy przy wyciaganiu turbo Zapraszam ponownie, jak bedzie potrzeba, wystarczylo podmienic g71
-
Co jakiś czas nie kręci rozrusznik
Elektromagnes lub bendix
-
wspomaganie piszczy, pompa wspomagania, pasek
Wymieniony na ori? Ja tez tak mialem powoli, ale zmienilem plyn na ori i juz spokoj
-
Proszę o wycenę...
Na forum mozesz wystawic nawet i 15 tysia, ale wiecej jak 10-11 tys nie dostaniesz , nie ma sie co ludzic
-
Trzecia turbina z rzędu przeładowuje i kilka pytań
sprawdzone. gruszka szybko wypluwa sztangę. Kupuje n75. I tak podziwiam jak mozna zmienic 3x turbo zamiast zaczac od sprawdzenia sterowania najprosciej podmienic z n18.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
odkurzaczem Nie pytam o dywany dla scislosci tylko o blache typu w miejscu plywaka np.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja mam nocki wiec odpadam ale rzeczywiscie dawno nie bylem w BB... Zauwazylem, ze Ty ostatnio ciagle gadasz o spotach, a nie pojawiles sie sporo czasu juz. Czyzby nagonka na Twoja osobe Cie zniechecila? Daniel tego tematu nie bede poruszal bo wyszlo ze jedni moga hejtowac kogo chca jak chca a drudzy nie moga sie bronic a co do spotow to mialem 2 zmiany ale teraz jestem na zorach i na Gliwicach:wink: ale i tak bywam czesciej na zorach niz ty na gliwicach wiec wiesz.... i tu nie sposób się z Tobą nie zgodzić także Daniel musisz nadrobić zaległości Co racja to racja, ale ja nie pier**le co tydzien ze spot a nie przyjezdzam tylko jak mi nie pasuje to nie jade ale i o tym nie pisze
-
prosze ocenic logi
Nie widze tu nic szczegolnego, ale auto po sofcie prawda? Przeplywka raczej nie sadze. Wczesniej tez tak miales? Co znaczy ledwo jedzie? W okolicach 2 tys budzi sie turbo i jest kopniecie, a ponizej? Okresl bardziej problem.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Czym usuwacie pozostalosc po APC i pedzelkowaniu ? Bo we wnetrzu to raczej woda nie splukujecie??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja mam nocki wiec odpadam ale rzeczywiscie dawno nie bylem w BB... Zauwazylem, ze Ty ostatnio ciagle gadasz o spotach, a nie pojawiles sie sporo czasu juz. Czyzby nagonka na Twoja osobe Cie zniechecila?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojj...tam...może dlatego to dla mnie nie robi większego znaczenia...bo od dzieciaka zapierdzielam na gwintach...ojciec w swojej 80 b3 miał gwinta...i do dzisiaj ma chopla na tym punkcie. Więc jak ma okazję jechać moim, to ma oczy takie jak ja kiedyś go prosiłem o auto:naughty:...i każde moje auto miało jak nie sportowe zawieszenie, to gwinta:decayed: ... Dodam że mój tata ma 58lat:grin: Stasiu, Tomasz twierdzi ze mam miekki gwint, wiec moze tu by sie znalazlo Ogolnie ,jak zalozylismy z Grzeskiem go i potem trasa do BT to do dzis jestem zadowolony, 1BE to nie jest (a ostatnio jechalem od Zibola i masakra, jak to sie kiwa), takze mozna znalezc jakies optimum. Ja juz swojej nizej nie klade, bo po prostu nie wjade do garazu tylko to Cię ogranicza... ja bym już brał kilof, łopatę i hejaaa... a odnośnie hamulcy z tyłu...to mam tarcze TRW i klocki ferodo premium:wink: Bedziemy sypac kamien zeby ten prog zalagodzic, ale juz przyciera sie oslona lekko na duzych progach zwalniajacych, nic wiecej nie trzeba
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Ja mam u siebie 216(na szczescie nie od speckoma ), turbo awx i serie IC, przy temp na dworze jakies 25' w dolocie przy palowaniu 50' i momentalnie spada, normalna robocza ok 35'. Czy trzeba czegos wiecej? Moim zdaniem FMIC to tylko dla wygladu, bo efektu raczej nie da, moze wloze ten z alfy jakby sie znalazl i przerobie nadkole, bo przeplyw powietrza musi cos zmienic w wychladzaniu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czego Ty nie zajechales ja teraz w niedlugim czasie bede robil tyl i wsadzam TRW, na tych 245 nic wiecej nie ma sensu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu, Tomasz twierdzi ze mam miekki gwint, wiec moze tu by sie znalazlo Ogolnie ,jak zalozylismy z Grzeskiem go i potem trasa do BT to do dzis jestem zadowolony, 1BE to nie jest (a ostatnio jechalem od Zibola i masakra, jak to sie kiwa), takze mozna znalezc jakies optimum. Ja juz swojej nizej nie klade, bo po prostu nie wjade do garazu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie mam juz sily