Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Wymienię na wszelki wypadek regulator i szczotki. Czy świadczy to o jakiejś niesprawności, czy raczej olać temat ? Normalna sprawa i tak ma byc, po co wymieniac regulator. Najprosciej sprawdzic albo postawic w cieplym i zobaczyc, albo sciagnac fajki ze swiec i bedzie jasne.
  2. Ucho pojadl, Artur właśnie się delektuje
  3. AFN nie ma klapy gaszacej i jak poduszki wszystkie juz sa po jakims wiekszym przebiegu to zahuśta sie przy gaszeniu, nie ma co szukać dziury w calym. Chyba, ze towarzyszą temu glosne metalowe stuki to wtedy dwumas.
  4. no raczej oj taaaaaammmm...---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Szkoda Potrzebuje zwymiarowac i znaleźć różnice :grin:jeśli nie widzisz różnicy to poco przepłacać Dobrze by bylo, zeby byly bez roznic
  5. Szkoda Potrzebuje zwymiarowac i znaleźć różnice
  6. choróbsko mnie łapło...---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- ale już powoli zaczynam się leczyć naturalnymi środkami...wódeczka czyt.drinkuję sobie:kox: Dej pokoj, ja sie mecze od 2 tyg przed Bukowina, po jakos mi lekko minelo i znow biere Wiec dawka z BT wiele nie zmienila Nie masz gdzies luzem polosi ze swojej ?
  7. z prądem:decayed:---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- mimo L4 podjadę na żeberka:kox: i zapraszamy:wink: Co tam Grzesiu sie dzieje?
  8. Cynk do H4mm3ra
  9. NO przeklamanie o 10km/h na liczniku. Opon na 195/65/15 jest na peczki
  10. nie panoszy sie, jak wiekszosc aktorow starej daty
  11. Tu bardziej chodzilo mi o to, zeby zlecic to Pretorowi, bo w koncu wie, co moze byc a co jest juz niedopuszczalne Ale wtedy ta usluga nie kosztuje 500zl Gdyby tam nie bylo turbo z kolektorem to sam bym to byl w stanie tanio zrobic
  12. Pretor Rozwiń ... Pretor robi cos takiego ??? Robił już komuś ??? Regeneracja w Turbo Tec chyba coś ok 1300 zł ... Zastanawiam się jakie sa rozwiązania w sytuacji gdy juz mam przelatane 180 tyś km i troche strach o to ... po co remontowac silnik jak można temu zapobiec ... Pretor zna sie na turbinach bardzo dobrze. Co tez sprawdzac w turbo, zrobic logi jak wstaje i jak trzyma, sciagnac dolot i ew wydech i zobaczyc luz na wirniku, jak jest niewielki to jezdzic, chyba ze przeladowuje to wtedy na stol.
  13. [TABLE=class: metoda-2] [TD=class: label]opona wzorcowa[/TD] 631.9 mm 0 mm 0 % [TD=class: label]zamiennik 1 [/TD] 595.5 mm -36.4 mm -6.11 % [TD=class: label][/TD] [/TABLE] Za duza roznica, powinny byc 195/65/15
  14. mnie sie juz brzydnie te wolne, gdyby nie pora wstawania
  15. wolne jutro?
  16. Dosyc juz, bo 4:50 trza wstawac zestaw z BRD pasuje p&p . Zniesie większy moment czyli mam kupić sprzęgło i dwumas do BRD ?? a jak to jest potwierdzone?
  17. A gdzie Twoj podpis zniknął nie wiem, komornik zajął To Toba powinien sie ktos zajac jak takie numery robisz
  18. Te lampy jeszcze nie maja klosza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.