Treść opublikowana przez danielom
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj w miejscowosci Kamienica, kolo limanowej B5 na ramkach klubowych tablice KLI z przodem z B7 :grin: Podziwiam gościa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tak mi sie wspomnialo, ze Kuna znow zrezygnowal w ostatniej chwili z BT
-
Spoty Katowice i okolice
Sniegu w ciul ale droga ok
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Masz czarny lakier i taką maszyną narobisz tylko hologramów, dołóż trochę grosika i kup maszynę DA (orbitalno-rotacyjną), łatwiej się nią pracuje i możesz ją również wykorzystać do nakładania cleanera albo pynnego wosku jak Scholl W09. Coś takiego > Kosmetyki samochodowe - Kestrel Deltayo Das-6 orbitalno rotacyjna polerka + tarcza 125mm | CarSPA Lo k**wa, to nie predko
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
H4mm3R co bys powiedział na SZLIFIERKA POLERKA KĄTOWA GRAPHITE 59G242 1200W (3103983000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??
-
zapieczone łopatki
Od turbo przez intrcooler po kolektor ssacy, wszystkie rury i polaczenia dokladnie posprawdzaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pojedź w czwartek na Żory, danielom coś wspominał że ma więc wal do niego na PW to się dogadacie w kwestii finansowej W czwartek akurat mi nie pasi on tam mieszka ...........................pewnie wieczorami jest dostępny zaraz po tym jak jest z Natalii zajęty Jakby co, to mam SWR-miarke i robie to jakies 6x taniej niz sklep z CB
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie, takiej odpowiedzi potrzebowałem ML145 przy 200 spokojnie, wiecej mi nie jedzie
-
Spoty Katowice i okolice
Poczytaj Gliwickie, bedziesz wiedzial jaki zestaw wybrac Która strona? 2-3 ostatnie
-
Spoty Katowice i okolice
Poczytaj Gliwickie, bedziesz wiedzial jaki zestaw wybrac
-
Spoty Katowice i okolice
Bez sprawdzenia cisnienia szkoda kupowac nowy. Najprostsza metoda poluzowac rurke z turbo
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Wrzucilem zamiennik gruchota z porzadna plecionka za 180zl a za kata dostalem 170 od reki jezdzi juz jakies 10tys km i nie widac sladu na tym, wiec napewno to dobrze ocynkowana stal.
-
Spoty Katowice i okolice
Nie panikuj tylko sprawdz vcdsem co piszczy. Czy jest cisnienie bez manometru najprosciej sprawdzic popuszczajac dolot oleju do turbo, jak dzistnie to znaczy ze pompa dziala, jak sie bedzie saczyc tylko to wyciagnac miche i obejrzec co w niej. Wyjac pompe i sprawdzic czy zeby na napedzie ok. W 1.9 tdi banalny jest naped, wiec wiele sie zdarzyc nie moze.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomku, ale ja sie nie sprzeczam ,tylko staram sie Ci wytlumaczyc ,ze nie warto tej tanizny kupowac. Do radia lepiej dolozyc bo przeklada sie to na jakosc i komfort uzywania, sam mialem taniego Inteka kiedys z wilsonem i wyjebalem szybciej niz kupilem. Do inteka kiedy mialem kupilem ml145 i w koncu cos bylo slychac a potem kupilem druga bo mi jebli i krotko po tym kupilem alana 48 + multi, w koncu mozna komfortowo korzystac i radio ciagle wlaczone.
-
Spoty Katowice i okolice
Cisnienie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozmowa z jednym czlowiekiem na max rozkreconym radiu na tej antenie jak najbardziej mozliwa( sam mam ta antene), radio odbioru wiele nie poprawia, chodzi o jakosc dzwieku i zbieranie zaklocen. To tak jakbym ja Ci powiedzial, ze Seicento jest fajne, bo w koncu kilometry jezdzi i kolega jest zadowolony a porownywal to do min Golfa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra antena to 80% sukcesu. Mozna miec dobre radio a c**jowa antene to nie bedzie dzialac, zas slabsze radio z dobra antena zdecydowanie lepiej. Kazde radio mocno skrecone w miare czysto odbiera, a do tego dochodza zaklocenia z instalacji, z przetwornic xenonu itd, w slabych radiach nawet slychac silniki wycieraczek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co mi ktoś zrobi jak ja używam, a kupiłem daaaawno temu, raczej nic. Radio nigdy nie mial homologacji w pl, ale to tak samo ,jak nie powinno sie wycinac kata z auta wyposazonego w niego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie znam, ale obawiam sie ze jesli tanie to cos pokroju a109. http://www.cb-forum.pl/topics16/president-teddy-vt13205.htm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w sumie najwazniejsze zeby mialo filtr ANL, rf gain i np asc jak dany model posiada. Reszta to kwestia indywidualna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pamietaj ze warto zwrocic uwage na wymiary, ja bym teraz kupil duzo mniejsze radio zeby weszlo w ta wneke pod kierownica np wlasnie te co kolega wzesniej tu polecal. Zadnych tanich szumofonow bym nie bral, bo to tylko uciazliwe. Fajnie tez, zeby mialo czestotliwosc FM bo wtedy super sie rozmawia jadac w kolumnie np na BT
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie napinaj sie tak Ja wole antene z wiekszym magnesem i latwiejsza do strojenia niz wilson, dlatego o tym nie mowie nawet.
-
Platforma cyfrowa NC+
Jak sa spiete w siec to dziala, jak nie to trzeba karte przekladac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Antena dobra kolo 100 i bedzie gut....jak znam Pucka to jak przekroczy budżet o 20 pln to nie zrobi z tego dramatu...ewentualnie raz nie pojedzie na spota do Żor i będzie nawet do przodu Sirio as100 kosztuje ok 110-120 zl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyglada to ciekawie, ale nie na budzet Pucka, 425 samo radio Ale ja sie bede zastanawial, moze zamienie za moja kobyle 48+M