Treść opublikowana przez danielom
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
taki wlasnie mam
-
Spoty Katowice i okolice
1. w jakim stanie? 2. z gwarancją ? u mnie na polce lezy, gwarancji bym pewnie nie dal poza rozruchowa, a stan moglbys sam ocenic
-
Spoty Katowice i okolice
uzywke 1749v kupisz za 200-300zl i przejsciowka tez odpada
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem czy czytales dzial tuningu, tam taka opinia krazy, ja nie jestem tunerem, zeby to sprawdzac Do tego wlasnie daze, jesli mozna , to po co pchac sie w koszty, sam kupiles awx bo uznales ze jest wydajniesza, a moze wystarczylo kupic to samo, za polowe ceny awx?
-
B5 AJM 170 KM, 368Nm by mTronic
Staram sie z chlopakami porozumiec, ale ciezko nam to idzie, cisnienie doladowania na 1749v zadane rzedu 1,4-1,5 bara wg powszechnej opini jest zabojcze, a moze faktycznie jednak tak nie jest i nie warto pchac sie w awx/avf w przypadku naszych silnikow?
-
Spoty Katowice i okolice
daniel ale tys jest nie możliwy stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić wieć widac żę się da polak potrafi A to Ty tez masz AJM? Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi: odgrzałem kotleta, niech się fachowcy i fachowcy wypowiedzą i w sumie dalej nie wiem po co to drążymy... że w AJM nie można zapodać 1,4-1,5 bara? Moze wyjasnie jeszcze raz skoro takie to nie zrozumiale. W moim drazeniu tego tematu chodzi o to, ze powszechnie jest opinia roznych ludzi ktorzy z tym dzialali, ze dla gt1749v cisnienie zadane, szczegolnie w wyzszej partii obrotow wieksze niz 1.25 bara to zabojstwo. Wiec teraz sa dwie opcje: Albo miales w super stanie turbo i ze swietnej produkcji ,dlatego wytrzymalo takie cisnienie bez awaryjnie Albo te turbiny jednak wytrzymuja wiecej. Jesli 2 opcja byla by prawdziwa, to po co pchac sie w przerobke na awx/avf skoro mozna osiagnac na nich to samo bez zbednych kosztow. Nie wiem czemu taki problem z tego sie tu wytworzyl, skoro nie ma tu nic zlosliwego, czysta ciekawosc ktora komus moze sie przydac.
-
Spoty Katowice i okolice
daniel ale tys jest nie możliwy stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić wieć widac żę się da polak potrafi A to Ty tez masz AJM? Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi: Jak byś odwiedził mój wątek to być wiedział czym pomykam na co dzień możę 1,5 jest przesadzone ale widać z tego że wytrzymuje i daje radę Ale o czym Ty mowisz pajda, w avf to nic wyjatkowego sam u siebie mam 1,45
-
Spoty Katowice i okolice
daniel ale tys jest nie możliwy stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić wieć widac żę się da polak potrafi A to Ty tez masz AJM? Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
AWX ma w serii 1,35 bara. Nie chce mi sie juz kontynuować tematu i na sile komus cos udowadniac, jesli by kazda 1794v dawala 1,5 bara przez 100tys to by nikt nie zmienial na AWX, trafileś dobrze i tyle A jeśli ktoś wie lepiej niz wiekszosc ludzi zajmujacych sie tu modyfikacjami( zeby nie bylo zas czyichś docinek, nie mowie o sobie, tylko wystarczy przejrzec watek o tuningu) ile mozna z czego wycisnac to juz nic nie poradze.
-
Spoty Katowice i okolice
:facepalm: i tyle zamieszania zadane Stasiu, to masz 1,3 bara,a ze przeladowanie bylo to inna bajka ja na swojej mialem 1,25 bara, ale ze paliwa wiecej nie bylo to stad AWX. To w takim razie warto zrobić korekte ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Czyli 1749V? Masz jakiś log na tym ciśnieniu ? Bede drazyl, bo na to turbo takiego cisnienia zaden ze znanych mi tunerow nie naklada ze wzgledow bezpieczenstwa, stad chcialbym wyjaśnić zaraz poszukam, ja zrobiłem na tym sofcie 100tyś km ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- to są chyba moje, 1,5roku po zrobieniu softu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- jak robiłem zaraz po sofcie, doładowanie ( z tego co pamiętam) było ciut większe Jak nikt nie grzebal w sofcie to zadane samo sie nie zmieni, jedynie aktualne, na tym logu widac przeladowanie i przycieta geometrie, patrzac na n75.
-
Spoty Katowice i okolice
ale ajm-y mają potencjał pier**l BRD, rob soft i bedzie działać w razie co, mam 1749V na handel, tanio oddam
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli 1749V? Masz jakiś log na tym ciśnieniu ? Bede drazyl, bo na to turbo takiego cisnienia zaden ze znanych mi tunerow nie naklada ze wzgledow bezpieczenstwa, stad chcialbym wyjaśnić
-
Spoty Katowice i okolice
czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu?? no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... why?? joke raczej zostanie jak jest.... a poprzednie turbo siadło chyba z powodu zapchanego intercoolera... pękło dzisiaj dolne mocowanie plastikowe Stasiu To jak to w końcu jest?
-
Spoty Katowice i okolice
czemu?? co wsadziłeś? bedzie korekta softu?? no wsadziłem AWX, a korekta to raczej w dół jak w górę.... jak te stare turbo?
-
Spoty Katowice i okolice
Dla siebie? Prosze bardzo, chetnie Cie poczestuje. Ustalmy sobie jedno, w d*pie mam Twoje gadki na temat moich wypowiedzi, jak masz cos rzeczowego do powiedzenia to pisz, a jak nie to sie ode mnie odpier**l. Dosc juz mam Twoich przygadowek, chociaz wyglada na to, ze tylko tyle potrafisz. ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- Wiem tyle co zaglebialem sie w swoim temacie, a ze w AJM wystepowaly te same turbiny co w AFN'ie to wiem ile mozna dla nich zadac ,rozmawiajac z ludzmi typu anderllh czy Sztomel. Roznica polega na tym, ze ja robie sobie to sam, a nie robia mi koledzy ,dlatego staram sie dowiedziec jak najwiecej. I nigdzie nie napialem sie w temacie turbiny, po prostu to zwykla ciekawosc co tam ma skoro takie cisnienie, bo ja nie sadze zeby to byla vnt 15, a jesli jest, to ewenement w tym temacie i bardzo chetnie zobacze co to jest. Tyle mam do powiedzenia.
-
Spoty Katowice i okolice
Do mnie pijesz? dziś nie piję.....wolę coś pamiętać z dnia Bo chetnie dowiem sie co masz do powiedzenia w tym temacie ,skoro taki z Ciebie przesmiewca
-
Spoty Katowice i okolice
Do mnie pijesz?
-
Spoty Katowice i okolice
Dalej obstane przy tym, ze 1,5 bara to dla turbo VNT15 sporo za duzo, bo po co by wymieniac na awx'a w afnie skoro to te same turbo czy w ajm'ie zeby osiagnac Twoj wynik u wiekszosci chlopakow na forum. Chybam, ze miales cudowny egzemplarz a tuner mial jaja, albo jednak cos innego niz ori vnt15 a nie gt1749va
-
Spoty Katowice i okolice
Daniel, mam zrobić fotę mojej turbiny i od mareckiego ? PS. Mam nawet gdzieś moje pierwsze logii po zmianie softu... Chetnie zobacze, a jesli faktycznie takie cos miales, to nic dziwnego ze tego nie wytrzymala
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma opcji zeby takie cisnienie zadac na ori ajm
-
Spoty Katowice i okolice
będzie i mycie... Byle bo odpaliła i za***rdalała... Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 E chyba to nie byla ajm bo to taka sama jak afn a ta juz przy 1,2 bara ma dosyc, a z tego co wiem, miales wieksze zadane cisnienie? gość od turbin tak powiedział.... a zadane było jakoś 1,4-1,5 bara Nie ma c**ja, wirnik by wyszedl koncowym wydechem po dluzszym czasie. 1,5 to sie zadaje max na awx do bezpiecznej jazdy.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokladnie
-
Spoty Katowice i okolice
będzie i mycie... Byle bo odpaliła i za***rdalała... Swoją drogą, skoro na turbinie z AJMa miałem 170PS, to na tej z AWX już chyba podejdzie pod 200 E chyba to nie byla ajm bo to taka sama jak afn a ta juz przy 1,2 bara ma dosyc, a z tego co wiem, miales wieksze zadane cisnienie?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pochytaj turbo, to w przyszlym tygodniu jak sie ociepli moge Ci wymienic.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A co potrzebujesz wiedzieć?