Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Haha no, szczegolnie ze Adas uwielbia ostre
  2. Dziekujemy
  3. To my tez wpadniemy ,bedziemy kolo 19:30
  4. A to pier**le, nie gonie ;D
  5. My będziemy ale koło 20, będzie ktoś jeszcze ?
  6. Lubie, lubię, ale nie lubię filmów o niezniszczalnych ludziach chociaż, Bond teraz przestał być niezniszczalny i w ogóle mnie nie ruszył
  7. Nie no, az takiego syfu to nie Polecam za to Niemożliwe (2012) - Filmweb
  8. Ogólnie troche nudnawy, ale warto obejrzec, szczegolnie poczatek
  9. mala pomaranczowa ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- chociaz to brazowe jest
  10. przeplywka najmniejszy problem, tuner usunie jej dzialanie a ustawi dawki po map sensorze. jesli reszta ok to gon na soft
  11. zegar z a6? U Polko_V to samo bylo, pestka nie dala sie zaprogramowac.
  12. Ok. Wezme jak bede wracal z roboty.
  13. Jak będziesz w castorami to kup mi rolkę czarnej foli/stretcha Wziąć Ci ?
  14. Chlopie skoncz pieprzyc, mowisz ze ma problem z czujnikiem a pojecia o tyym nie masz, bez logow to sie mozna w dupe pocalowac. Jak nastepuje przeladowanie, rowniez moze wskoczyc blad g71 bo wychodzi poza jego zakres. Problem to masz ze soba, jasnowidzow tu duzo i kazdy ekspert od TDI a potem ludzie pol motoru wymieniaja dzieki takim znawcom.
  15. Jasnowidz ?
  16. I pewnie już nie masz tych rozpisek... Na Twoim miejscu, sciagnal bym oslone komputera i zobaczyl jakie masz kostki, jesli masz bialą z duża ilościa pinow jak w poliftach tdi to powinno pasowac. ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Przeczytalem kilkanascie stron o tempoacie na forum passata, chlopaki pisza tak jak wyzej, ze tylko taka roznica jest w PB. ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Tempomat
  17. Burżuj... noo...burżuj a ja od 23-12-2012 mam oba auta upupcone:facepalm: W takim razie, musimy sie umowic na calodniowe mycie bo ja podobnie Ja przywioze swoje graty, Ty udostepnisz troche wody pod cisnieniem i ogarniemy
  18. Zawsze mozesz miec Note'a II
  19. Nie, najlepiej wymienic czujnik bez logow ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Wiele Ci to nie da, jak juz kierownice sie zablokowaly raz to i tak stana nawet jak bedziesz dokladal. Wystarczy zobaczyc na czym polega problem i co blokuje kierownice, zeby wiedziec ze bez czyszczenia dokladnego problem powroci bardzo bardzo szybko.
  20. danielom odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    daj spokoj, nie warto robic, uszczelnienie tego jest przejebane, poki dziala jest ok, ale potem
  21. Panie już nie jedna taka kosiarka objechała te Twoje 2.5TDI, a co do dzwięku jest inny i nigdzie nie pisałem że chodzi jak V8 To ja sie przechwalam, co jak za***rdala Wydech ładny
  22. danielom odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.