Treść opublikowana przez danielom
-
Spoty Katowice i okolice
Haha no, szczegolnie ze Adas uwielbia ostre
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin:
-
Spoty Katowice i okolice
Dziekujemy
-
Spoty Katowice i okolice
To my tez wpadniemy ,bedziemy kolo 19:30
-
Spoty Katowice i okolice
A to pier**le, nie gonie ;D
-
Spoty Katowice i okolice
My będziemy ale koło 20, będzie ktoś jeszcze ?
-
Spoty Katowice i okolice
Lubie, lubię, ale nie lubię filmów o niezniszczalnych ludziach chociaż, Bond teraz przestał być niezniszczalny i w ogóle mnie nie ruszył
-
Spoty Katowice i okolice
Nie no, az takiego syfu to nie Polecam za to Niemożliwe (2012) - Filmweb
-
Spoty Katowice i okolice
Ogólnie troche nudnawy, ale warto obejrzec, szczegolnie poczatek
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mala pomaranczowa ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- chociaz to brazowe jest- Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
przeplywka najmniejszy problem, tuner usunie jej dzialanie a ustawi dawki po map sensorze. jesli reszta ok to gon na soft- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kupione- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zegar z a6? U Polko_V to samo bylo, pestka nie dala sie zaprogramowac.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ok. Wezme jak bede wracal z roboty.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak będziesz w castorami to kup mi rolkę czarnej foli/stretcha Wziąć Ci ?- Brak mocy
Chlopie skoncz pieprzyc, mowisz ze ma problem z czujnikiem a pojecia o tyym nie masz, bez logow to sie mozna w dupe pocalowac. Jak nastepuje przeladowanie, rowniez moze wskoczyc blad g71 bo wychodzi poza jego zakres. Problem to masz ze soba, jasnowidzow tu duzo i kazdy ekspert od TDI a potem ludzie pol motoru wymieniaja dzieki takim znawcom.- Brak mocy
Jasnowidz ?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I pewnie już nie masz tych rozpisek... Na Twoim miejscu, sciagnal bym oslone komputera i zobaczyl jakie masz kostki, jesli masz bialą z duża ilościa pinow jak w poliftach tdi to powinno pasowac. ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Przeczytalem kilkanascie stron o tempoacie na forum passata, chlopaki pisza tak jak wyzej, ze tylko taka roznica jest w PB. ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Tempomat- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Burżuj... noo...burżuj a ja od 23-12-2012 mam oba auta upupcone:facepalm: W takim razie, musimy sie umowic na calodniowe mycie bo ja podobnie Ja przywioze swoje graty, Ty udostepnisz troche wody pod cisnieniem i ogarniemy- System operacyjny Android
Zawsze mozesz miec Note'a II- Brak mocy
Nie, najlepiej wymienic czujnik bez logow ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Wiele Ci to nie da, jak juz kierownice sie zablokowaly raz to i tak stana nawet jak bedziesz dokladal. Wystarczy zobaczyc na czym polega problem i co blokuje kierownice, zeby wiedziec ze bez czyszczenia dokladnego problem powroci bardzo bardzo szybko.- Akwarium
daj spokoj, nie warto robic, uszczelnienie tego jest przejebane, poki dziala jest ok, ale potem- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Panie już nie jedna taka kosiarka objechała te Twoje 2.5TDI, a co do dzwięku jest inny i nigdzie nie pisałem że chodzi jak V8 To ja sie przechwalam, co jak za***rdala Wydech ładny- Akwarium
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5