Treść opublikowana przez danielom
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Przeczytaj watek dobrze czlowieku,nikt tu nie pisze mocnym hamowaniu tylko o jego braku.
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Po 2h stania znow powtorka z rozrywki i do tego sciaganie do prawej, po mocniejszym hamowaniu wraca do normy. Dla nas uzytkownikow to w miare przewidywalne, ale dac komus obcemu autop i takie co, to rozdupi bo nie kapnie sie co jest grane
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
naliczylem 23 osoby
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Twardosc teoretycznie jest, ale hamowania brak.
-
Drgania na drazku i aucie 1,8 -2,0 tys od 3 biegu w gore.
podobno byly ustawione ale kto to teraz wie trzeba bedzie wyjac i dac do sprawdzenia
-
Drgania na drazku i aucie 1,8 -2,0 tys od 3 biegu w gore.
do d*py tzn rozjechane czy za wysokie?
-
Drgania na drazku i aucie 1,8 -2,0 tys od 3 biegu w gore.
Jakiś czas temu zmienilem poloske na uzywke ale bez luzu a objawy jak byly tak sa. chyba przyjrze sie pompie ktos gdzies kiedys pisal, ze trzeba odlaczyc jakis czujnik w skrzyni, zeby sprawdzic czy to wina nastawnika, potrafi ktos to przyblizyc?
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
nie sadze zeby to byl plyn, ja mam nowy ate 200 lany w zeszlym rok uw lecie.
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
:eusathink: Przeciez wszystkim nam tutaj chyba nie padly pompy od razu Chyba, że np woda sie zebrala w serwie, zamarzla, a teraz puscila i gdzies tam blokuje, da sie to sprawdzic? Dev liczymy na Ciebie
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
u Ciebie to wspomagania brak, sprawdz podcisnienie idace do pompy.
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
cos tez mogą miec wplyw, bo u mnie jak byl taki siarczysty mroz to byl spokoj. teraz roztopy i na + i tak sie dzieje czesto. ale tak jak mowie, tylko jak stoi na dworze, jak w blaszaku to jeszcze sie nie zdarzylo.
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Nie spodziewalem sie takiej epidemi
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
mi sie to powtarza dziennie jak stoi pod robota albo pod blokiem kilka godzin, jak stoi w blaszaku w nocy to jest spoko rano. Wilgoc? Tarcze zajdzione rdza po postoju, ale to chyba nic dziwnego w takich warunkach jak teraz, dodatkowo zwykle jak jest rdza to hamuje lepiej, mi sie wydaje ze to cos w sekcji hydraulicznej
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Mam to samo, wlasciwie chcialem nowy temat zakladac. Ja jak wcisne fest zeby abs zadzialal to potem juz ok, tak jakby dopiero wtedy cisnienie sie normowalo w ukladzie. Dev, doradz cos bo widac duzo ludzi ma problem z tym. Podcisnienie u mnie ok, nieszczelnosci brak. Plyn wymieniany w zeszlym roku, odpowietrzone ,nowe tarcze i klocki ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- Tez mialem wlasnie wrazenie ze lekko sciaga po czym sie normuje
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
witamy w gronie
-
Spoty Katowice i okolice
kierwa bo myślałem że on działa bez żadnych programów a tu trzeba jeszcze coś instalować, a w międzyczasie jednak pomyślałem, że jednak mi się przyda na stałe ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- ale kij jak do wtorku nie będzie płyty to mam Cie w d*pie i nie będę się prosił Ostatnio bylem swiadkiem sytuacji, jak baba chciala zwrocic towar po 3 msc bo trzeba bylo zainstalowac soft do tunera
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- No prosze Was, o czym tu rozmowa :grin:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Cholera jakoś dotrwałem do końca ale zdaje się że na "siłę" nakręcili tą 3 część. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Na dniach powinien się ukazać w 720p/1080p Sky Fall Rzadko chodze do kina, raczej tylko na 3d chociaz juz to tez mam w domu, dlatego nie boli po kapsie jak cos slabe.
-
Spoty Katowice i okolice
wszedzie, tylko nie u tych oszustow
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dzis widzialem Death Race 3 , jako kontynuacja dobre, obsada tez, szczegolnie te cycki
-
Granatowy AFN :)
Tapicerka :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
http://img37.imageshack.us/img37/1022/imag1730.jpg No piździ strasznie, szyby skrobałem to palców prawie nie czułem... PS. Arturo dawaj FIS w kolor Taa w B5
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Czekamy:D
-
Spoty Katowice i okolice
ja jadę O której wyjeżdżasz? Może się też ogarnę. gdzies 18:50 będę wychodził z domu Staś...nie śpiesz się ja będę koło 19.30 czekam na Żonkę hmm... no chyba, że podjadę tam i póżniej po Nią się wrócę A to jak Ciebie nie bedzie to by juz nie musial przyjezdzać ?
- Spoty Katowice i okolice