Treść opublikowana przez danielom
-
Spoty Katowice i okolice
Nigdy wiecej gdzieś ty się stracił Uznalem, ze nie bede za popierdolkami jechal A serio, ja lecialem dk81
-
Spoty Katowice i okolice
Nigdy wiecej
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Spoty Katowice i okolice
do ktorej siedzicie na spocie?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W muzeum nie, ale słyszałem, że jak chce sporo przepłacić, to trzeba się zgłaszać do Ciebie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wpadnij mam dwa komplety po 1 primo: do b5 po 2 primo: fotele nie warte polowy wartosci mojego samochodu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, rozglądam sie za fotelami. Szukam generalnie kubełkowych, materiał bądź skora, materiał jasny, mówią na to bezowy, ew skora tez bezowa lub kremowa. Elektryki nie chce, mogą byc grzane, ale na pewno z poduchami i po I lifcie/poliftowe (kanapa tyl rozkładana i 3 zaglowki, jak to w avancie). Jakby ktoś coś widział, prosze o cynk Szmaciaki w takim wzorze: Skórka: View image: DSC09517 lub jaśniejsze.- Spoty Katowice i okolice
Panowie, rozglądam sie za fotelami. Szukam generalnie kubełkowych, materiał bądź skora, materiał jasny, mówią na to bezowy, ew skora tez bezowa lub kremowa. Elektryki nie chce, mogą byc grzane, ale na pewno z poduchami i po I lifcie/poliftowe (kanapa tyl rozkładana i 3 zaglowki, jak to w avancie). Jakby ktoś coś widział, prosze o cynk Szmaciaki w takim wzorze: Skórka: View image: DSC09517 lub jaśniejsze.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, rozglądam sie za fotelami. Szukam generalnie kubełkowych, materiał bądź skora, materiał jasny, mówią na to bezowy, ew skora tez bezowa lub kremowa. Elektryki nie chce, mogą byc grzane, ale na pewno z poduchami i po I lifcie/poliftowe (kanapa tyl rozkładana i 3 zaglowki, jak to w avancie). Jakby ktoś coś widział, prosze o cynk Szmaciaki w takim wzorze: Skórka: View image: DSC09517 lub jaśniejsze.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Panowie, rozglądam sie za fotelami. Szukam generalnie kubełkowych, materiał bądź skora, materiał jasny, mówią na to bezowy, ew skora tez bezowa lub kremowa. Elektryki nie chce, mogą byc grzane, ale na pewno z poduchami i po I lifcie/poliftowe (kanapa tyl rozkładana i 3 zaglowki, jak to w avancie). Jakby ktoś coś widział, prosze o cynk Szmaciaki w takim wzorze: Skórka: View image: DSC09517 lub jaśniejsze.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Generalnie sie nie wymienia. Ale jak bedziesz fest chcial, to korek spustowy od dolu, wlewowy na boku skrzyni.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No środek środkiem ale zewnatrz jest ok i cena tez OK ... kumpel kupił Exeo tez ladne a cena do audi .... bez porówenania Tak jak to bedzie mialo 10-12 lat to wtedy mozna bedzie okreslic jakie sa materialy, Mój ojciec ma prawie 11 letnią Octavie I po lifcie, no nie ma nawet 100 000 km na blacie ale nic w niej nie skrzypie ani nie trzeszczy ojciec dba o nią aż do przesady tak że w środku wygląda jak nowa Nie dopisalem, ze niech ma wtedy jeszcze 300tys km. Panowie, nie opszukujmy sie, te auta sa i beda gorzej wykonane- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No środek środkiem ale zewnatrz jest ok i cena tez OK ... kumpel kupił Exeo tez ladne a cena do audi .... bez porówenania Tak jak to bedzie mialo 10-12 lat to wtedy mozna bedzie okreslic jakie sa materialy,- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zdaje sie, ze korzystamy z tego samego trackera- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stara gwardia się zbiera na nowo ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Wojtas a ty dlaczego do Bukowinki nie jedziesz? nie wiem a ja wiem. Asia w tym maczała palce może być Wojtek ja będę miał miejscówkę w aucie więc Cię mogę zabrać W razie co mialbys mechanika na miejscu ?- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Tos mi ublizyl SZO dzieki za pogawedke no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci .. no to teraz jasne... sorki za mój bląd .... A chcialem zerknac kto za kierownica siedzi bo to byl samochod z rally technology co robia auto dla Kajetanowicza, nawet rejestracja taka sama albo podobna- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Tos mi ublizyl SZO dzieki za pogawedke- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzis po Leroyem czarne b6 SCI 34554 ramka plus naklejka na tylnej klapie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
standardzik, szaszlyk To co mowilem na spocie: http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/problem-hamulcami-pierwszym-hamowaniu-259717/- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My będziemy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Patrząc na to zamieszanie tutaj i szał postów... żebyś tam nie siedział sam :polew::polew: Ja bo Ty myslisz ze to tak jak u Was Ostatnie kilka jak nie kilkanascie spotow zawsze jest kilkanascie osob- Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Dzis po pracy hamulec beton, wiadomo starla sie rdza i juz bylo normalnie ale nie bylo masla Z tym ze auto stalo na sloncu i temp ok 8 stopni- Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Jak sprawdzic wode w serwie? Reszta pewne. Poza tym nagle 30 chlopa nie traci hamulcow bez przyczyny ktora moze wystapic wszedzie. Oslony przegubow- Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Nie opowiadaj, to nic normalnego, jakbys sie przejechal to bys wiedzial o co chodzi - Spoty Katowice i okolice