Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Jaki jest koszt takiej przekladki?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Chyba autko badboya dzis u mnie na osiedlu
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Teraz znow ciapa i powtorka z rozrywki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wybiera sie ktos dzis do nas?
-
System operacyjny Android
Wszystko zalezy od tego, czego wymagasz od tefelonu / smartfona. Mimo, że SIII to prawdopodobnie najlepszy telefon na świecie, to jednak jego wielkość nie każdemu przypadnie do gustu. Czyzbys mial SGIII Nie, mam S Adv i jestem zadowolony w 99%. Ten 1% to Android 2.3 i coś aktualizacja do JB sie opóźnia (mam wersję 90790P). Wyświetlacz 4" jest nieco mały do internetu, ale dzieki niemu telefon zachowuje świetna poreczność, a wielkość ekranu jest zadowalajaca do większości zadań. Dzis tez wziąłbym S3 Mini, ale parę miesięcy temu go nie było. wiec skad opinia o tym, ze jest najlepszy na swiecie? za to wykonanie, to po ryju powinni bic ot, takie male porownanko Porównanie telefonów : HTC One X+ / Samsung Galaxy S III :: mGSM.pl
-
System operacyjny Android
Wszystko zalezy od tego, czego wymagasz od tefelonu / smartfona. Mimo, że SIII to prawdopodobnie najlepszy telefon na świecie, to jednak jego wielkość nie każdemu przypadnie do gustu. Czyzbys mial SGIII
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Fajne to masz, w sklepie z antykami znalazłeś ? W pomocy dla powodzian. To teraz do Sławka na pranie. Kupiłem ostatnio Scholl Concepts , Scholl , Vintage , w09 , w9 , w9+, w09+ , Rock - MrCleaner Detailing Shop podobno jest konkretny, czakam aż Artur auto pomaluje żeby gdzieś go wytestować ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/582568_473411209381326_2007852695_n.jpg U Slawka juz byly. Co do wosku, czytalem na KA ze duzo ludzi zaczelo to stosowac
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja za niego mogę ?......żółłłła okrąąąągła nagrrrrrrooooooda Mooooożesz ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- Ja za niego mogę ?......żółłłła okrąąąągła nagrrrrrrooooooda ale nie powiesz Arturku...coraz lepszy jest w ripoście:naughty:, chociaż narazie se tłumaczę tym, że Tomuś miał słabszy dzionek:decayed: Znów go tak nie chwał, bo jeszcze w piórka urośnie a prawda jest taka, że nie będę się zniżać do jego poziomu, żeby mnie doświadczeniem nie zniszczył ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- Fajne to masz, w sklepie z antykami znalazłeś ? ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- W pomocy dla powodzian.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
U mnie na razie na plus
-
Logi AWX-a, dziwne dzwieki i brak mocy
Ok a co z przeplywka ?
-
Logi AWX-a, dziwne dzwieki i brak mocy
Tyle to ja wiem, ale nic mi to nie sugeruje niestety
-
Logi AWX-a, dziwne dzwieki i brak mocy
Pacjent B6 AWX, auto dziwnie sie zachowuje, przy przyspieszaniu wydaje dziwny dzwiek jakby tarcie i nie jedzie, po odpuszczeniu gazu normalnie ciagnie, widac to w logu 003 w dyn. Podmieniany n75 z n18, bez zmian, turbo calkiem niedawno czyszczone choc tu nie wykluczam ze slabo i znow sie geo przycina. Blad przeladowania nie wchodzi, tzn jak bralem sie za logi byl, ale juz pozniej sie nie pojawil, mimo ze auto dziwnie dostawalo zadyszki. Termostat do wymiany, to juz wiadome, ale mysle ze to nie w tym rzecz. Basic Settings Log (0 - 011) Log (1 - 003) Normalne Log (0 - 000) Log (1 - 011) Log (2 - 018) Log (3 - 023) Log (4 - 003) Dynamiczne Log (0 - 011) Log (1 - 011) Log (2 - 008,001) Log (3 - 003) Log (4 - 003)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja sie nie stresuje, powiem Ci szczerze, mam w d*pie wasze przechwałki kto więcej i kiedy leciał, dziecinada taka... Generalnie, nauczylem sie, że lepiej trzymac jezyk za zebami i sie nie udzialac, jak odzywaja sie specjalisci, ktorzy pisza historie z kosmosu nieraz a wszyscy sluchaja i lykaja jak pelikany, a w domu pomysla sobie swoje. Panie a kto się spuszczał ile to ma koni po sofcie i jak mu fura zapitala luzuj zwieracz, nie od wczoraj się znamy a jakieś jaja też muszą być PS. z chemii samochodowej nic nie potrzebujesz? Pokaz mi, gdzie i kiedy. Nie, póki co mam wszystko chyba. Kupil bym jakas rekawice do mycia tylko, coś proponujesz? Nie chce mi się szukać Ja mam taką i podobno nie ma lepszej MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - MrCleaner Detailing Shop Mówią że ta z megsa też daje radę MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - MrCleaner Detailing Shop ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja sie nie stresuje, powiem Ci szczerze, mam w d*pie wasze przechwałki kto więcej i kiedy leciał, dziecinada taka... Generalnie, nauczylem sie, że lepiej trzymac jezyk za zebami i sie nie udzialac, jak odzywaja sie specjalisci, ktorzy pisza historie z kosmosu nieraz a wszyscy sluchaja i lykaja jak pelikany, a w domu pomysla sobie swoje. Panie a kto się spuszczał ile to ma koni po sofcie i jak mu fura zapitala luzuj zwieracz, nie od wczoraj się znamy a jakieś jaja też muszą być PS. z chemii samochodowej nic nie potrzebujesz? Pokaz mi, gdzie i kiedy. Nie, póki co mam wszystko chyba. Kupil bym jakas rekawice do mycia tylko, coś proponujesz?
-
Dziwne tarcia przy hamowaniu na śliskiej jezdni
zdecydowanie za szybko zalacza, nie ma pisku nawet na chwile, a sila jak na 312 mm jest kiepska, tzn jak sie polozy stope na pedale, to czuc gwaltowne zwolnienie, ale jak dojdzie do absu to lipa, jedzie i jedzie...
-
Dziwne tarcia przy hamowaniu na śliskiej jezdni
rozwin temat
-
Dziwne tarcia przy hamowaniu na śliskiej jezdni
a co, jesli nawierzchnia jest sucha, kolo nawet nie zapiszczy i juz abs startuje?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Juz nie dlugo , ale trzeba korzystac
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Moja Natalka nie mieszka jeszcze ze mna, takze dostep do komputera mam bez jej wiedzy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ewka to zona Grzesia, nie moja :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
co k**wa?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja sie nie stresuje, powiem Ci szczerze, mam w d*pie wasze przechwałki kto więcej i kiedy leciał, dziecinada taka... Generalnie, nauczylem sie, że lepiej trzymac jezyk za zebami i sie nie udzialac, jak odzywaja sie specjalisci, ktorzy pisza historie z kosmosu nieraz a wszyscy sluchaja i lykaja jak pelikany, a w domu pomysla sobie swoje.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My nie dotarlismy, bo wypadla mi robota na expres.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Taką kozą - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81