Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam zimmermany i ferodo, na poczatku narzekalem ze fest pyla ale juz jest ok Mam to na 312mm
-
[Przedlift] Zapalniczka
Może juz nie masz oryginalnej, bo gniazdo w przedlifcie na pewno jest do bani: za płytkie i za szerokie. Moja zapalniczka nawet sie nie zmieściła np. do gniazda E39. Ładowarka do telefonu działa, bo działa, ale lekki podskok na dziurze i juz nie łączy. :thumbup1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebowal bym odebrac z Pyskowic to CZUJNIK CIŚNIENIA 038 906 051 C (2991444083) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , dalby ktos rade?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To olać, zamowie sobie indywidualnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To to co do felg? Jak do felg skoro to jest QD, możesz tym też felgi siknąć po umyciu. Zamówienie poszło. Nie rozumiemy sie ,pytam o rainxa Nie IronX tylko Rain-X MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - MrCleaner Detailing Shop W takim razie wzialbym jedno i drugie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To to co do felg? Jak do felg skoro to jest QD, możesz tym też felgi siknąć po umyciu. Zamówienie poszło. Nie rozumiemy sie ,pytam o rainxa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To to co do felg?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zamawiasz cos na dniach? A na zewn? To bym wziął MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - MrCleaner Detailing Shop ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- Ok to polec mi cos do mycia szyb na zewn i mozemy zamowic
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zamawiasz cos na dniach? A na zewn?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czarny avus, lampy jakis dziwny lexus z tylu, na sprzedaz jest, 28900
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer podrzuć linki
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
W mikolowie taka jest
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dziekujemy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie kombinuj ino przyjezdzaj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Gorsze niz moje nie bedzie wiec bez stresu
-
[Przedlift] Zapalniczka
Przedliftowe gniazdko jest wieksze nieco i wtyczki luzniej siedza, w polifcie tego problemu nie ma, nie da sie wlozyc samej zapalniczki z przedlifta do polifta bo nie wchodzi.
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Ogarne srodek to jakas fote wrzuce. Konieczna pewnie nie jest, ale moj sie rozlecial, dlatego zmienilem komplet na calkiem nowy.
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Nawet daje rade ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 22:46 ---------- ---------- Post dopisany 27-02-2013 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 00:53 ---------- Doszly w koncu kubly w kolorze i wzorze, ale jakos nie warto robic fot bo czystosc wnetrza nie ta
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jak tak patrzę na to zdjęcie (quattro) to wychodzi na to że to WASZ klub nie tylko Hamera :polew: misiu nawet Żona tak do mnie nie mówi :decayed: ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- jak tak patrzę na to zdjęcie (quattro) to wychodzi na to że to WASZ klub nie tylko Hamera :polew: misiu kolorowy ja się upieram przy tym że nie było listw carbonowych bez quatto wiec wyjscia nie mialem... zresztą to nie ja mam napisy s4 na listwach :polew: idąc Twoim tokiem myślenia jak nie ma takich dekorów bez q nie powinny być w ośce-mimo że je chcesz tak jak wydechu u zderzaka u Hamera i masę innych rzeczy w 99.99% forumowych furach - trochę Hipokrytą jedzie- ale mi tam się oba auta mega podobają i w ciemno bym się zamienił :thumbup1:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Przemyśl dwa razy i wróć.
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Pierdolenie, jak widze ten syf na aucie ciagle to juz sie nie moge doczekac +10 i suchych drog
-
Spoty Katowice i okolice
yhyy...do kolejnego przyjazdu jakiegoś kolegi:whistling: lepiej najebać się raz w tygodniu do odcinki niż dziennie spijać po 4 browary Jak tam zdrowie? Lepiej. Dalej w Mikolowie?
-
Spoty Katowice i okolice
yhyy...do kolejnego przyjazdu jakiegoś kolegi:whistling: lepiej najebać się raz w tygodniu do odcinki niż dziennie spijać po 4 browary Jak tam zdrowie?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Powinienes bo jeszcze browara mi lecisz ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Bede, musimy obgadac co z tym dziadem ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Wpadnij to se folia wezmiesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest passat