Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, tak jak mówiłem, jeździłem z alanem ale x czasu temu spaliłem radio i po prostu przestałem używać CB, zestaw ma być zwykły, podstawowy przez który w pewnych sytuacjach usłyszę kogoś i tyle, kasowo - max 4 stówy, nie będę tego używał codziennie bo i tak jeżdżę jak pipa i bez mandatów To Cię wyjdzie do 200zł albo z anteną LM coś tam bo ja się na tym nie znam lekko ponad 200zł i nówka sztuka. W przeciwieństwie do tych innych to ten 109 kumpel mówił że ma jakieś redukcje szumów czy jakoś tak, działa dobrze Nie chce mi sie cytowac z wczesniejszych stron ,ale Tomek chyba nigdy nie slyszales jak powinno dzialac CB. Alan 109 to najgorsze scierwo zaraz po chinczykach. Nikomu tego bym nie polecal. Przewinelo sie tez 48plus mutli, takiego mam ja ,jest swietny i ma filtr anl i rf gain ,ale krowa jest wielka, i nie ma gdzie w b5 wsadzic jedynie pod podlokietnik ale to malo praktyczne. Co do anten ,jesli ma byc wzglednie tanio to nie zaden sunker, bo to odbiera jakby sie kawalek druta rzucilo na dach. Minimum to sirio as100 ktore ma Hammer, wzglednie krotka ale odbior perfekt ,ja mam ml 145 ale to wielka krowa. Nad radiem bym myslal cos wielkosci unidena 520xl ,jakby byly w sprzedazy to bylo by swietnie ,teraz jedynie uzywki, ale radio male a jakosc swietna. To president z innym logo, nawet na pcb w Presidencie jest logo unidena. Jak bedziesz potrzebowal nastroic antene jak juz kupisz, mam do tego odpowiedni przyrzad Nie wiem czy wiesz, ale Uniden pro 520 XL nie ma homologacji na Polskę Poczytaj: Pilnie potrzebuje homologacji UNIDEN 520XL PRO - elektroda.pl ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- To Stabo 3001 E, które posiadam ma homologację i polecam z czystym sumieniem. Reasumując: Uniden 520 XL - nielegalny, President Johnny II ok, ale niektórzy mogą się przyczepić do ceny, natomiast Stabo 3001 E legalne i cena nie odstrasza. Nowsze mają jeszcze lepszy ASC niż poprzednik w tym samym modelu. WSZYSTKIE TE TRZY RADIA wyglądają IDENTYCZNIE! Nad radiem bym myslal cos wielkosci unidena 520xl ,jakby byly w sprzedazy to bylo by swietnie ,teraz jedynie uzywki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, tak jak mówiłem, jeździłem z alanem ale x czasu temu spaliłem radio i po prostu przestałem używać CB, zestaw ma być zwykły, podstawowy przez który w pewnych sytuacjach usłyszę kogoś i tyle, kasowo - max 4 stówy, nie będę tego używał codziennie bo i tak jeżdżę jak pipa i bez mandatów To Cię wyjdzie do 200zł albo z anteną LM coś tam bo ja się na tym nie znam lekko ponad 200zł i nówka sztuka. W przeciwieństwie do tych innych to ten 109 kumpel mówił że ma jakieś redukcje szumów czy jakoś tak, działa dobrze Nie chce mi sie cytowac z wczesniejszych stron ,ale Tomek chyba nigdy nie slyszales jak powinno dzialac CB. Alan 109 to najgorsze scierwo zaraz po chinczykach. Nikomu tego bym nie polecal. Przewinelo sie tez 48plus mutli, takiego mam ja ,jest swietny i ma filtr anl i rf gain ,ale krowa jest wielka, i nie ma gdzie w b5 wsadzic jedynie pod podlokietnik ale to malo praktyczne. Co do anten ,jesli ma byc wzglednie tanio to nie zaden sunker, bo to odbiera jakby sie kawalek druta rzucilo na dach. Minimum to sirio as100 ktore ma Hammer, wzglednie krotka ale odbior perfekt ,ja mam ml 145 ale to wielka krowa. Nad radiem bym myslal cos wielkosci unidena 520xl ,jakby byly w sprzedazy to bylo by swietnie ,teraz jedynie uzywki, ale radio male a jakosc swietna. To president z innym logo, nawet na pcb w Presidencie jest logo unidena. Jak bedziesz potrzebowal nastroic antene jak juz kupisz, mam do tego odpowiedni przyrzad
-
Prośba o analize Logów stat,BS i dyna po reg turbo i wymiany Przepływki
Jak juz tak to bierz z awx jak Tommy napisal, ze 115 ajm jest te same turbo co w afnie.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja chyba wpadne na kolacje
-
Prośba o analize Logów stat,BS i dyna po reg turbo i wymiany Przepływki
Uruchom procedure w bs na 011 i zajrzyj na turbo jak pracuje grucha i czy w ogole pracuje, jesli podcisnienie jest i znika to jest z nim ok ale jesli gruszka nie pracuje gora dol w ok 1,5cm albo sie zacina podczas tej drogi to turbo do wyjecia i czyszczenia.
-
Spoty Katowice i okolice
Ze to akurat u Ciebie to mnie nie dziwi Ja mam juz 4 lata, w miedzy czasie, kilka razy nowa umowa jak bylo cos nowego, aktualnie full telefon, tv full i net 120mbit i 160zl msc, jakosc perfekt. ogolnie u nas w zorach sporo kumpli ma i nikt nie narzeka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jednak wziales:decayed: to gitarka, jutro bedziesz? No tak, przecież chciałeś. Nie bo nie mam auta do przyszłego czwartku Ale to spoko ze zamowiles, daj nr konta na Pw to posle kase.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jednak wziales:decayed: to gitarka, jutro bedziesz?
-
Spoty Katowice i okolice
Artur a upc?Pakiety HD 2 w 1 - Promocje | UPC Polska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra, ale że niby co z tego? Mamy w BT alkohol za free? Oni wiedzą , że na śląsku są imprezki mocno zakrapiane....więc nie bardzo by to było z czysto ekonomiczego punktu logiczne .. hmm...:mysli:no dobra...albo temu zarządowi coś przeszło koło nosa, albo ktoś na bieżąco usuwał posty Daniela:decayed:---------- Post dopisany at 02:18 ---------- Poprzedni post napisany at 02:10 ---------- Skoncz pier**lic, bo ja nigdzie nie robilem nikomu problemow, zaliczke wplacilem na czas, za pobyt tez, wiec chyba nie jest niczym wyjatkowym ze spytalem o pokoje i menu? W zeszlym roku zes plakal ze za pozno i wy***ali nas na 4 pietro, wiec nie marudz tylko pilnuj swojego nosa.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W sjz to ja ich znam i było by pouczenie w Pszczynie Brak słów I madruje tu czlowiek ktory ma 24 pkt :grin:
-
Przedmuchanie turbiny
Takie palowanie nic nie daje poza ryzykiem przekrecenia motoru Trzeba pojezdzic w pelnym zakresie obrotow z butem w podlodze i zhamowac silnikiem i takich cykli kilka zeby geometria mogla popracowac w pelnym zakresie przy odpowiedniej temperaturze.
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
A calkiem mozliwe ze tak jest, ale majac nowa pzejsciowke watpie. Poza tym, kto to wyciaga na tyle, zeby sie wyrobily? Ja daje reke ze to zabezpieczenie slabo dociska
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
A gdzie ta przejsciowka ma sruby? Waszym problemem jest tylko zawleczka, jesli jest za slabo napieta to nie trzyma tych wypustow.
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
Sruby do?
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
Problem jest w Twojej zawleczce a nie redukcji
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
Kolego, te zabki trzymaja przejsciowke w turbo, zabezpieczenie wlasnie na nich sie blokuje, wiec jak beda za plytkie to nie utrzyma, albo jesli zabezpieczenie bedzie za bardzo rozciagniete to tez nie bedzie trzymac. Moja ciasno wchodzila, wiec nawet nie probuje wyciagac
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Możliwe, że moje jak stało zaparkowane Ty robisz na Pniówku?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Myslisz, ze kogoś zaskoczyłeś Będziesz? Dziś nie dam rady
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Myslisz, ze kogoś zaskoczyłeś
-
[ALL B5] Audi S4
Zmienić przedlifta 1din na polifta 1din to dla mnie zmiana z papucia na lać, jak już zmieniać to zmieniać, bo tak to zawsze będzie czegoś brakowało Folia na razie zostaje... Kminiłem nad pomalowaniem w kolor budy ale nie wiem czy nie będzie za niebiesko w środku Czarnego połysku nie chcę Ja tam twierdze ze sie mylisz, ja zmienilem i auto sporo sie odswiezylo a koszt niewielki, szczegolnie jak masz ciemna tapicerke.
-
Leje zacisk tył - regeneracja pytanie
Devastation
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Domyśliłem się że może chodzić o Ciebie bo coś tam kiedyś czytałem ale nie wiedziałem o co kaman więc to mnie nie interesowało, a odnośnie lakierników, szczerze muszę napisać że nie spotkałem takiego który dobrze maluje, zawsze coś, jak nie wydłuża terminu to znowu na odpieprz, dlatego też teraz szukam kogoś kto maluje dla ASO, nie koniecznie tanio, ale ma być DOBRZE i NA CZAS, po prostu chcę zapłacić za dobrze zrobioną robotę, żeby w razie wpadki dało radę to jakoś wyegzekwować, zresztą tez malowałem u szwagra jednego z naszych wspólnych kumpli i właśnie po nim trzeba poprawić a skasował jak ASO Teraz tez tak mysle, niech stoi i dogorewa ale zeby bylo zrobione. Nie bedziemy watku rozciagac bo to nie ma sensu, tak czy inaczej teraz na sezon szukam kogos kto to doprowadzi do tego, zeby mnie szal mnie ogarnial jak po umyciu na to patrze. No wiadomo, było minęło
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Domyśliłem się że może chodzić o Ciebie bo coś tam kiedyś czytałem ale nie wiedziałem o co kaman więc to mnie nie interesowało, a odnośnie lakierników, szczerze muszę napisać że nie spotkałem takiego który dobrze maluje, zawsze coś, jak nie wydłuża terminu to znowu na odpieprz, dlatego też teraz szukam kogoś kto maluje dla ASO, nie koniecznie tanio, ale ma być DOBRZE i NA CZAS, po prostu chcę zapłacić za dobrze zrobioną robotę, żeby w razie wpadki dało radę to jakoś wyegzekwować, zresztą tez malowałem u szwagra jednego z naszych wspólnych kumpli i właśnie po nim trzeba poprawić a skasował jak ASO Teraz tez tak mysle, niech stoi i dogorewa ale zeby bylo zrobione. Nie bedziemy watku rozciagac bo to nie ma sensu, tak czy inaczej teraz na sezon szukam kogos kto to doprowadzi do tego, zeby mnie szal mnie ogarnial jak po umyciu na to patrze.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wiec moze rozwine sytuacje. Kto chce zobaczyc jak moze byc skrajnie, zapraszam zobaczyc jak moje auto jest pomalowane i przygotowane. Z Grzesiem juz zesmy sobie wyjasnili, ale oficjalnie tego majstra nie polecam do prac lakierniczych. ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Zeby nie bylo, krawedzie i powierzchnie w porownaniu z tym, co bylo, super wyprowadzone, ale rysy na szpachli i zacieki to tragedia.