Treść opublikowana przez danielom
-
zdechło sprzęgło b5
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
RS6, B7 3.0, Ibizy 101km, Corolle 192km- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzieki za spota, my wlasnie dotarlismy do domku a Artur jeszcze jedzie, Rysiu też- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamek musisz rozebrac, nie ma krancowek tylko microswitch zalaczajacy lampki- Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
A ja mam wlasnie objawy jak kolega z watku, a mam 216' na FB koncowkach, nowe nigdy nie zakladanae, kupione u CIEBIE! przez kolege Sztomela, a ja odkupilem u niego. Co Ty na to powiesz? Co ja na to powiem ? chcesz to można sprawdzić co się z nimi dzieje, dla mnie nie ma problemu. Czegoś tutaj nie rozumiem - jakieś pretensje ? czy źle coś zrozumiałem że kupiłeś wtryski od kogoś taniej i oburzony ? a czy ja mam pewność że to na 100% były moje wtryski ? O tu tu. W chojrakowaniu nadal jestes dobry, to fakt, ale ze sprzedales gowniany towar , nazywajac innych sprzedawcami chinskim paździerzy, takiemu gosciowi jak Tomasz, to troche traca amatorką. Najlepiej, pojdz na inne forum pociskac te swoje herezeje, a tu zostaw nam troche wolnej przestrzeni od "specjalistow" jak Ty i speckom.- Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
Szkoda gadac Speckom to mistrz w swoim fachu, ale powoli widze poziomem sie zblizacie, czlowiek wychodzi z konkretami a tu atak, bo prosto powiedziec, ze ktos daje d*py, dopoki nie wyjdzie ze atakujacy sam tej d*py dal P.S Jak nie wiesz, kto to Sztomel i komu sprzedawales, to wrzuc sobie haslo w Google, nawet podpowiada "Sztomel Rybnik"- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wrzucaj 22 i ogien- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dejf ma podobnie w A3 ASZ jeździłem - To ten sam motor co ja mam ... jak zrobie jeszcze turbo na Big to tez tyle pokaże ...:whistling: ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Jak tam było w tych szymocicach ??? Co sie działo ile i jakich autek ... zdawać relacje ... Kumpel ma wlasnie tam ASZ i pompki AL, turbo 2260VK, fmic i wydech 2,5". Tylko sprzeglo jeszcze ori- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wlasnie czytam na FB o strojeniu Ibizy kumpla, 239/467 w osce :wow: = brak trakcji- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
A ja mam wlasnie objawy jak kolega z watku, a mam 216' na FB koncowkach, nowe nigdy nie zakladanae, kupione u CIEBIE! przez kolege Sztomela, a ja odkupilem u niego. Co Ty na to powiesz? Co ja na to powiem ? chcesz to można sprawdzić co się z nimi dzieje, dla mnie nie ma problemu. Czegoś tutaj nie rozumiem - jakieś pretensje ? czy źle coś zrozumiałem że kupiłeś wtryski od kogoś taniej i oburzony ? a czy ja mam pewność że to na 100% były moje wtryski ? Nie mam do Ciebie pretensji, skoro taki z Ciebie profesjonalista to zmien troche ton wypowiedzi kolego. Wtryskow nie kupielm taniej, tylko w cenie podobnej do tej, za ktora je sprzedales, od Sztomela( wiesz w ogole kto to? ) ktory kupil je, ale zmienil na 260', wzialem je czyste w pudelku i z nowymi podkladkami, a wiem na 100% ze byly od Ciebie. Tak czy inaczej, chodzilo tylko o to, ze zarzucasz tu komus ze wklada chinszczyzne, a od Ciebie wtryski wcale lepiej sie nie zachowuja, wiec po co te wymadrzanie. Na dniach wtryski wylatuja i jada do fachowca zeby ocenil te cisnienia, tylko musze wymyslic jeszcze jak wkleic szpilke w glowice, bo sruba trzymajaca moze juz nie utrzymac tegfo wtrysku z racji gwintu.- Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
A ja mam wlasnie objawy jak kolega z watku, a mam 216' na FB koncowkach, nowe nigdy nie zakladanae, kupione u CIEBIE! przez kolege Sztomela, a ja odkupilem u niego. Co Ty na to powiesz?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to zal jak cholera ze nie dotarlem ale akurat kumplowi czujniki cofania zakladalem i sie przeciaglo. Szkoda- Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
Mam to samo i szukałem problemu w napędzie ale chyba faktycznie wyjme wtryski i dam do sprawdzenia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zestroila sie?- Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Tomaszku kochany, wydaje mi sie, ze majac 15 lat, nie marzyleś nawet o maluszku zeby miec na wlasnosc, wiec mi nie pier**l glupotek To samo pokazaleś z hamulcami, kazdemu polecales, nie majac samemu 312 mm i wiecej Tak czy inaczej, polecam kazdemu NOWY! gwint nawet tani jesli komus zalezy na obnizeniu i poprawie prowadzenia, jakby nie pattrzec koszt nowych springow i nowych amorow dobrego producenta zblizy sie do kosztow dobrego gwintu, wiec o czym tu dyskusja Jak ktorys wrzuci springi -30 nawet Eibacha na stare, wyjebane juz amory 1ba czy nawet 1be to i tak gowniany efekt w porownaniu z gwintem, nawet tanim a nowym. Tyle ode mnie, tak jak napisales, kazdy moze miec swoje zdanie, tylko dobrze by bylo, zeby ktos kto cos ma do powiedzenia, sprobowal tego, o czym pisze- zdechło sprzęgło b5
W którym miejscu się on znajduje? Na górze skrzyni- Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
TA sobie daruj, z resztą wszystko co tanie to do d*py, wcześniej czy później będziesz żałował. SS jest przystępny cenowo i w miarę ok, Jak policzysz koszt dobrych sprężyn i amorków to wyjdzie podobnie. Springi Eibach pro kit 700zł i po 500zł za amorek B6 to masz nawet więcej niż gwint z AP Tomaszku, nie pisz jak nie miales, miales raz sprezyny obnizajace i juz wiesz, jak dzialaja i wygladaja tanie gwinty. Ja mam juz 2 rok gwint JOM, oznak korozji brak, trwalosc tez bo juz blisko 20 tys zrobione i nic nie czuc ani nie widac, nakretki po zimie bez najmniejszego problemu puscily i dalej dziala. Wiadomo ze Super Sport bedzie lepszy ale kosztuje blisko 3x tyle co taki JOM. Z tego co wiem Polko_V ma u siebie TA od dobrych kilkunastu jak nie kilkudziesieciu tys i tez nie narzekal, chyba ze ostatnio cos sie zmienilo, ale to i tak kupa kilometrow za male pieniadze.- zdechło sprzęgło b5
jak bez zgrzytu bez sprzegla? nie wciskasz sprzegla i mozesz wbic bieg? do sprawdzenia wysprzeglik czy go nie zablokowalo na wysunietym.- zdechło sprzęgło b5
Nie podejdzie, 1z ma inne sprzeglo niz afn, u Ciebie nie ma dwumasy.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, przesmiewca ktory do niedawna przez dlugi czas jeździł na BE :grin:- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Co to w ogole za porownanie do plaka U mnie APC w malym stezeniu na pierwszy ogien na brud, potem Nielsen Finesse NIELSEN FINESSE 500ML - ShowCarShine - Detailing Shop- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ryczy, ryczy, pokazales jak wracales ze spota A ze przygotowany, to nie watpie, mowimy o dzwieku H4mm3r, dobrze wiesz, czemy nad wyraz. Juz ten watek tu przerabiali, ale dzwiek jak dla mnie malina- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, co do wydechu, Twoj fajnie brzmi, ale na wysokich obrotach ryczy jak zarzynana swinia A jak w srodku? Za to Hammera, moze i nad wyraz ale brzmi pieknie i tez nie slychac ze tdi- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Miron w Knurowie na skrzyzowaniu kolo 16, nie poznal - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81