Treść opublikowana przez danielom
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ktory, bo chyba nie AKN ? a pokazać Ci pomodzonego AKN'a około 200KM i to jeździ baa...curva zapierlala:kox:...na AŚ jest taki:whistling: Hah no wiem, ze i takie sztuki sa, ale jakie koszty zeby to osiagnac A Artur podobno juz nie pcha do parcha zlotowek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo pierwsze sie sprawdza co i jak a potem kupuje Czyzby ET bylo za duze i zbyt wchodzi do srodka?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7: 1. na jezdni jednokierunkowej; 2. na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Jak zwykle kolega specjalista sie wypowiada. Otoz nie, katalog Lobro(GKN) przewiduje wewnetrzny tylko z polosią.
-
Spoty Katowice i okolice
Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ? Taa, tu to chociaz grill jest
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Nie biore sie, bo nie zaryzykuje kupna polosiek zeby testowac Jak zlapie jakies uzywki z innego auta to przeloze i sprawdze
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Dokladnie, jak dolozysz w palnik to az buda szarpie i potem ustaje, u mnie to w zakresie 2100-2400 wystepuje, na wysokich biegach. Lobro czyli to co szlo na 1 montaz, nie ma w ofercie przegubu luzem, tylko z poloska.
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Ciul wie, co to za chinszczyzna, ale moze warto sprobowac, chociaz pierwsze co, to trzeba sprawdzić ilośc zebow oraz rozmiar samego wieloklina, bo tu moze byc haczyk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś sie zaś naczytał ?
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Da sie zbic, ale nie wystepuje jako czesc zamienna Przeciez jakos go musieli nabic
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Niestety, calosc. Dlatego mowie, pasowalo by miec komplet innych polosiek zeby tylko przelozyc i sprawdzic czy w tym problem, pozniej ew kupowac.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wiesz Wrocław w końcu całkiem spore miasto. A co do tych fur to ja swoją traktuje jako zwykłego sedana. Wielu mówi na nią że to A6 a ja jakoś nie czuję że muszę przy należeć do elity mając jakąś super fure. W dzisiejszych czasach jest tak dybamiczna sytuacja na rynkach że dzsiaj jeździsz MPK a jutro możesz mieć Porsche i odwrotnie. Niestety im lepszy stan twoich finansów tym bardziej ludzie Ci chcą dopier**lić. A poza tym to ja już się nauczyłem że trzeba siedzieć cicho i nie pokazywać ile się ma bo szybko można dostać w czape. Wkureia mnie tylko jak ktoś ma kasę z przekretów albo dilerki. Takich to bym od razu doj**ał. Wczoraj na bramkach we Wrocławiu pewien gościu (idiota) próbował mi wymierzyć sprawiedliwość. Przed kamerami chciał mnie z auta wyciągnąć i delikatnie mi uszkodził drzwi. Jak do niego wyszedłem okazalo sie ze źle ocenił moją posture i zaczął sp***dalac Gulfem 5. A ja spokojnie pojechałem za nim ochlonąlem i zadzwoniłem na nasze polizeie. Chlopaki zdjeli go w Katach Wroclawskich i teraz pan ma przejebane za napaść i uszkodzone mienie straty morlane ublizanie itp. Miałem ochotę mu przyjebac ale dobrze żona powiedziała tu są kamery nic nie rób. Zas taki wielki to Ty nie jesteś Niestety, wszedzie trzeba uwazac, szczegolnie jak masz cos wiecej niz ktoś inny. Ja stracilem 2 lata temu tylna szybe, tylko dlatego ze podjechalem stara b5 pod lokal w podkrakowskiej miescinie
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Z czytaniem opisu ciezko B5 wystepuje jako calosc, ew bez zewnetrznego przegubu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ktory, bo chyba nie AKN ?
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
ja kombinowalem, tez mam takie drgania, obstawialem dwumas ale mam nowy, montowany max 10msc temu. Obstawiam jeszcze wtryski, ale najlepiej by bylo miec komplet innych polosieki twedy sprawdzic, bo przegub wewn nie wystepuje jako czesc wymienna, trzeba z cala polosia a to troche kosztuje.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturku, czy Ty to montujesz tylko po to, zeby komus pokazac ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
E tam, ja nie Artur ze w kazdym mm czuje roznice na korzysc :grin: Dzieki Grzesiu za dorge powrotną, przyjemnie sie jechalo
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No to Grzesiu w koncu nie bedzie mial stresa ze mi stopy nie swieca
-
Drgania na wolnych obrotach
pewnie, tylko podluz sobie cos pod to albo podwies na drucie zeby nie tluklo o reszte karoserii. ale nie powinno, odpalic mozesz spokojnie, bedzie glosno ale drgania albo beda albo ustana
-
Drgania na wolnych obrotach
Rozepnij wydech z turbina i sie przekonasz, odkrecic 3 nakretki to chwila
-
Drgania na wolnych obrotach
Najlepiej wymienic pol samochodu. Plecionka moze dobrze wygladac a moze nie spelniac swojego zadania, szczegolnie jak jest oryginalna po kilkuset tysiacach km.
-
Drgania na wolnych obrotach
Plecionka na wydechu. jak wyciagales kata, trzeba by wstawic caly zamiennik z mocna plecionka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chlopaki, planujecie w srode cos w Nalezu? Pasowalo by nam podjechac na cos dobrego z grilla
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Fura badboya teraz u mnie na osiedlu
-
Spoty Katowice i okolice
no nie powiem, że nie...żorskie najprędzej się skończyły o 20.30 (raz) a tak to ok.22 (przeważnie) a najdłuższy 23.40:whistling:. ...ja po dzisiejszym wypadzie do Kamienia...to mam "tonę" węgla i brykietu w bałagaju:whistling: A skad, 00:15. w ten wtorek planujemy wpasc, ale bedziemy przed 20