Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A za co Tobie mogli wziąć dowód? Ps. Turbo powiedziało papa Pucek nie ma co przebierać w środkach pakuj to: https://lh6.googleusercontent.com/-EnnSaKT10-8/UbX3ofVnWXI/AAAAAAAABBk/BuuGl2qZB-E/s495/971645_503154326405134_336557238_n.jpg :polew: ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- P.S. Pucek A6 się dalej ciągnie "Piotrek zrób coś z tym " :wallbash: A mowiłem do kogo jechać ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- A co fajnego Tomek robił ? Pewnie Program na 200KM 400Nm blisko... :decayed: Chciałem sprawdzić czy wszystko z czarnuchem ok, bo jeszcze nigdy auta nie podpinałem pod kompa, wiec nie wiedziałem co tam w nim drzemie Przy okazji wykasował 2 jakieś stare błędy. Moc i moment też ponoć dźwignął... ale jakos tego nie odczułem wracając od niego :whistling::grin: a to rozumiem, ciesze sie, ze Tomek nauczyl sie czytac odpowiednie grupy w VCDS'ie w w TDI
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Fest ? U mnie brak szkod na szczescie..
-
Drgania samochodu między 70-140 km/h pod obciążeniem
W moim dziadku winne byly i poniekad ciagle sa przeguby wewn ale w Twojej B8 to troche by bylo podejrzane chyba ze ma ladnie najechane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A za co Tobie mogli wziąć dowód? Ps. Turbo powiedziało papa Pucek nie ma co przebierać w środkach pakuj to: https://lh6.googleusercontent.com/-EnnSaKT10-8/UbX3ofVnWXI/AAAAAAAABBk/BuuGl2qZB-E/s495/971645_503154326405134_336557238_n.jpg :polew: ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- P.S. Pucek A6 się dalej ciągnie "Piotrek zrób coś z tym " :wallbash: A mowiłem do kogo jechać ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- A co fajnego Tomek robił ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
u mnie na osiedlu na szczescie tez tylko taki drobny
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
U mnie tylko namiastka ale i tak drzewa sprzewracane, ale na aucie nic chyba nie ma ,okaze sie jak wyschnie..
-
Drgania na wolnych obrotach
Nie czepiam sie, tylko piszesz bzdury a pozniej ktos to czyta i przekazuje dalej. Oczywiscie, ze sa przypadki ze to nie plecionka powoduje wibracje, ale 95% przypadkow to wlasnie ten lacznik.
-
Drgania na wolnych obrotach
:polew: Co za bzdura, jak plecionka sie rozpadnie wewnatrz to wibracje przenosza sie z calego ukladu wydechowego, a co, moze jak masz wszystko na pikobelo z rzeczy o ktorych mowiles, to wydech nie rezonuje? :grin:
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Kolego daleko Ci do mnie. Co do AWX i AVF to zalezy jaka turbina i jaka geometria jest ich przynajmniej 3 rodzaje montowane wew. Jakbys profesjonalnie zajmował się regeneracją trbosprężarek to byś wiedział jakie dokładnie czesci są stosowane. Gdybyś był dobrze wychowany i bardziej inteligentny przynajmniej zastanowiłbys się nad tym co napisałem. Brak kultury. Pomogłem juz nie jednej osobie, tobie nigdy nic nie robiłem, więc mnie nie oceniaj bez podstawnie bo twoje wypowiedzi są wyzsane z palca. ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ---------- Ja nic nie zrobiłem, a oberwałem Dalej brniesz a ciagle nie masz racji, gt1749va mialy zawsze 11 kierownic i pierscien symetryczny. Innych turbin do AWX/AVF nie wkladano, jesli twierdzisz inaczej pokaz mi to. Piszesz ze profesjonalnie regenerujesz turbo a sam nie wiesz o czym mowisz, jak zreszta przyznales wczesniej. Chyba ,ze Twoj profesjonalizm jest taki, jak kolegi speckom w kwestii wtryskow oraz pomp
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bylismy od 18:20 do 19:40 ale nikt sie nie pojawil, wiec pojechalismy do domu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie lotej, beze mnie tak jak i bez Ciebie jakis czas temu te spoty beda dzis bede raczej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie samochod odgosci ktory pracowal w Thomas w Mikołowie :thumbup1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokladnie, calkiem inne auta. Tamta prawdopodobnie stala dlugo na handel pod sklepem Tomcar w Mikolowie na Rybnickiej.
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Dodam tylko jeszcze ,ze moje wypowiedzi tu nie sa bezpodstawne, bo pozniej ktos swiezy przeczyta te bzdury i pojedzie do fachowca typu "kingsoft" i mu wydrapia turbine na stol odpowiednio za to kasujac a przyczyna nawet nie bedzie mogla lezec w tym miejscu. Moderator mnie ostrzegl juz, dlatego odpuszczam temat, bawcie sie dalej sami
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
To nie radz jak nie wiesz o czym mówisz, turbo awx lub avf ma symetryczny pierścień.
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Mowa o turbinie sterowaną zmienną geometrią. Ogarnij się trochę i zastanów nad tym co piszesz, bo chyba nigdy takiej części w ręce nie miałeś. Jest to bardzo ważne i odpowiedzialne za otwarcie i zamkniecie żaluzji podczas pracy turbosprężarki na samochodzie. Ale co tam, lepiej temat olać tak jak napisałeś. Ile postów tyle opinii. Auta przez forum się nie naprawi kiedy wszystkie podstawowe rzeczy niby są dobre a jednak coś jest nie tak. Pozdrawiam Skoncz mi pi....edit by MOD...., bo zdaje sie ze wlasnie Ty nie miales turbiny nowszej niz tej z AFN'a w rece. Wszystko nowsze ma symetryczny pierscien i nie mozna sie pierdolnac a o takiej tu mowimy. Takich turbin mialem w rekach kilkanascie w tym swoje obie wiec mi nie p....edit by MOD.... ze nie wiem o czym mowie, bo wiem doskonale. Wielcy fachowcy od tuningu od siedmiu bolesci.
-
Błąd alternatora - powracający
Hmmm gdybym miał czym sprawdzić to bym zajrzał do siebie Miernik kosztuje 15zl w markecie Dzięki Daniel chyba zainwestuje bo nie raz się może przydać ale do rzeczy nawalający regulator spowoduje że ile by było na instalacji? Wszystko co powyzej 14,4 V podczas pracy silnika jest szkodliwe dla instalacji i podzespolow.
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Jakim cudem mozna zalozyc odwrotnie pierscien sterujacy kierownicami? Fachowcy niby a nie wiedza, o jakiej turbinie mowia.
-
Błąd alternatora - powracający
Hmmm gdybym miał czym sprawdzić to bym zajrzał do siebie Miernik kosztuje 15zl w markecie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stary konkretnie, o kogo Tobie chodzi?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Passat? Każdy tuner Ci go zlikwiduje i wyłączy, SŁYSZAŁEM że chcą za to 2500 zł ale zapytaj w dynosofcie Nie z passatem jak było głośno tak teraz ucichło a smaków narobili. DPF wycięty został w 2.7 A6 i już drugi tydzień stoi u jakiś magików i h*** zrobili. Dzisiaj gonie go odebrać i muszę poszukać kogoś kto to ogarnie Dam Ci numer do czlowieka ktory to ogarnie po taniu i pewnie, tylko napisz PW
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w temacie?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dziekuje wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak zly dzien miales, ze kupiles Forda ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mam taki hak ale nie wiem czy podpasuje, musialbys sprawdzc.