Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Polecam firme, bnralem u nich opony ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- taa to wiem, mają tam tego na potęge, ale jednak może coś bliżej bepo O firmie do golfa dobrali mi pod rocznik:wink:
  2. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    :polew:
  3. Niestety nie mam warunkow do tego, bo nie mam kanalu
  4. Arturoo dziś w Żorach jakieś pół h temu
  5. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    samo sprzeglo ok 600zl, dwumas ok 1200
  6. Auto na kanal, podniesc lekko skrzynie lewarkiem i trzeba odkrecic sruby mocujace, 2 na klucz 13 i jedna przelotowa. Robota na 15 minut. Czy winne, trzeba sprawdzic czy sa spekane mocno lub pozrywane, ja zmienilem, ale wielkich roznic nie ma, dalej sie troche buja, tyle ze mi wylala poduszka pdo silnikiem no i ten odboj na przodzie silnika moze byc slaby.
  7. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Chyba że tak
  8. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Czemu chcesz wymieniać skrzynie? Ja mam zestaw Luk'a i wystarczy, daje rade z tą mocą i momentem
  9. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Szukacie juz powoli dziury w calym, ja nawet po zalozeniu nowego zestawu sprzegla z dwumasem z AWX'a mam te wibracje po polozeniu nogi na pedale, praktycznie kazdy tak ma, byc moze przy koncowce sprzegla to sie powieksza, ale nawet na nowym zestawie cos takiego bedzie. Nie trzyma sie nogi na sprzegle jesli sie go nie wciska
  10. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Tak ma być
  11. Dlatego tez napisalem, ze jak Piotrek bedzie mial nadmiar roboty
  12. Tak, dzialam z tym bo mam troche wolnego czasu,a jak czytam co ludzie pisza o tym i jak nikłe jest pojecie jak nalezy poprawnie wyczyscic muszle( m.in dzieki twoim i Pretora radom) to probuje pomoc W razie czego, jakby Piotrek mial nadmiar i bys o tym wiedzial, mozesz przekazac kontakt do mnie, nr znasz
  13. Rozrzad na pewno dobrze ustawiony?
  14. Dziala jeszcze? Co z tym partroniciem? Daj znac na Pw bo jutro lece na Kato to moge wskoczyc na Mikolow po ten komplet.
  15. Nie dalej, jak 3 tyg temu przekonywales mnie, ze ten silnik idzie porobic i bedziesz z tym dzialal. Jak to w koncu jest?
  16. Czwartek, spor w Żorach Ew jutro bede na Katowicach bo jade po poludniu do Ikei to mzoemy gdzies sie spiknac
  17. Turbo jak turbo, nic wyjatkowego. w 2,5 jeszcze prosciej z nim wyjsc niz w 1.9
  18. Nagar to male piwo, trzeba usunac ten osad, bo jest porowaty i przyciaga sadze to siebie powodujac narastanie tego, pod wplywem temperatury:wink: ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Zapraszam w razie czego
  19. Macie kogoś rzetelnego, kto sprawdziłby turbawke? bo mam tą z AWX'a i ma ona luzy, jak dla mnie dość duże (poprzeczne, które niby mogą być), dlatego wolałbym się poradzić eksperta niż pakować później w remont silnika Delikatny poprzeczny może być, ale nie może być wzdłużny To zakładam Mogę ją obejrzeć jeśli potrzebujesz potwierdzenia, w razie co mozemy porownac z luzami na turbo afn
  20. Popieram wszystkich tutaj piszacych, prawda jest taka, ze nagar ktory zapieka kierownice robi sie twardy jak kamien, a preparaty to mozna o kant d*py rozbic. Turbo na stol, rozpolowic i papierem jechac powierzchnie do lustra wtedy jest pewnosc ze za chwiule znow nie chwyci. Przerabialem ten temat kilkanascie razy, nie ma co wierzyc w to,ze byle sporay tam w ogole dotrze, nie mowiac o usunieciu tego osadu. Pare fotek po wyjeciu zapieczonego turbo. Swiecace powierzchnie posrod nagaru to ten wlasnie osad.
  21. Czy wlasciciel dzwonil pod nr ktory Ci podalem?
  22. Jeszcze nie ogarniam TDI, ale myślę że jak coś to będę mógł liczyć na Twoją pomoc Memory "5" i wszystko jasne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.