Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie bedzie tak zle
-
Spoty Katowice i okolice
Polecam firme, bnralem u nich opony ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- taa to wiem, mają tam tego na potęge, ale jednak może coś bliżej bepo O firmie do golfa dobrali mi pod rocznik:wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Podszkole sie i jedziemy
-
zdechło sprzęgło b5
:polew:
-
czyszczenie turbo
Niestety nie mam warunkow do tego, bo nie mam kanalu
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Arturoo dziś w Żorach jakieś pół h temu
-
zdechło sprzęgło b5
samo sprzeglo ok 600zl, dwumas ok 1200
-
Wymiana poduszek skrzyni biegów
Lemforder
-
Wymiana poduszek skrzyni biegów
Auto na kanal, podniesc lekko skrzynie lewarkiem i trzeba odkrecic sruby mocujace, 2 na klucz 13 i jedna przelotowa. Robota na 15 minut. Czy winne, trzeba sprawdzic czy sa spekane mocno lub pozrywane, ja zmienilem, ale wielkich roznic nie ma, dalej sie troche buja, tyle ze mi wylala poduszka pdo silnikiem no i ten odboj na przodzie silnika moze byc slaby.
-
zdechło sprzęgło b5
Chyba że tak
-
zdechło sprzęgło b5
Czemu chcesz wymieniać skrzynie? Ja mam zestaw Luk'a i wystarczy, daje rade z tą mocą i momentem
-
zdechło sprzęgło b5
Szukacie juz powoli dziury w calym, ja nawet po zalozeniu nowego zestawu sprzegla z dwumasem z AWX'a mam te wibracje po polozeniu nogi na pedale, praktycznie kazdy tak ma, byc moze przy koncowce sprzegla to sie powieksza, ale nawet na nowym zestawie cos takiego bedzie. Nie trzyma sie nogi na sprzegle jesli sie go nie wciska
-
zdechło sprzęgło b5
Tak ma być
-
czyszczenie turbo
Dlatego tez napisalem, ze jak Piotrek bedzie mial nadmiar roboty
-
czyszczenie turbo
Tak, dzialam z tym bo mam troche wolnego czasu,a jak czytam co ludzie pisza o tym i jak nikłe jest pojecie jak nalezy poprawnie wyczyscic muszle( m.in dzieki twoim i Pretora radom) to probuje pomoc W razie czego, jakby Piotrek mial nadmiar i bys o tym wiedzial, mozesz przekazac kontakt do mnie, nr znasz
-
Problemy z odpalaniem i "metaliczne" stukanie - nadal problemy
Rozrzad na pewno dobrze ustawiony?
-
czyszczenie turbo
Dziala jeszcze? Co z tym partroniciem? Daj znac na Pw bo jutro lece na Kato to moge wskoczyc na Mikolow po ten komplet.
-
2,5 tdi chip
Nie dalej, jak 3 tyg temu przekonywales mnie, ze ten silnik idzie porobic i bedziesz z tym dzialal. Jak to w koncu jest?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czwartek, spor w Żorach Ew jutro bede na Katowicach bo jade po poludniu do Ikei to mzoemy gdzies sie spiknac
-
czyszczenie turbo
Turbo jak turbo, nic wyjatkowego. w 2,5 jeszcze prosciej z nim wyjsc niz w 1.9
-
czyszczenie turbo
Nagar to male piwo, trzeba usunac ten osad, bo jest porowaty i przyciaga sadze to siebie powodujac narastanie tego, pod wplywem temperatury:wink: ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Zapraszam w razie czego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Macie kogoś rzetelnego, kto sprawdziłby turbawke? bo mam tą z AWX'a i ma ona luzy, jak dla mnie dość duże (poprzeczne, które niby mogą być), dlatego wolałbym się poradzić eksperta niż pakować później w remont silnika Delikatny poprzeczny może być, ale nie może być wzdłużny To zakładam Mogę ją obejrzeć jeśli potrzebujesz potwierdzenia, w razie co mozemy porownac z luzami na turbo afn
-
czyszczenie turbo
Popieram wszystkich tutaj piszacych, prawda jest taka, ze nagar ktory zapieka kierownice robi sie twardy jak kamien, a preparaty to mozna o kant d*py rozbic. Turbo na stol, rozpolowic i papierem jechac powierzchnie do lustra wtedy jest pewnosc ze za chwiule znow nie chwyci. Przerabialem ten temat kilkanascie razy, nie ma co wierzyc w to,ze byle sporay tam w ogole dotrze, nie mowiac o usunieciu tego osadu. Pare fotek po wyjeciu zapieczonego turbo. Swiecace powierzchnie posrod nagaru to ten wlasnie osad.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy wlasciciel dzwonil pod nr ktory Ci podalem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze nie ogarniam TDI, ale myślę że jak coś to będę mógł liczyć na Twoją pomoc Memory "5" i wszystko jasne