Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co Ty mowisz, w nowych autach normalnie sprezarka chodzi nawet zima
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
....a ostatni akcja jest z Żor z zeszłego tygodnia.... Za moim blokiem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Czyli kiedy dokładnie podaj date to może sie ludki poukładają tak żeby wpaść Wysłane z telewizora Note2 Poprawione P.S Mario, wyjebaj ten słaby dopisek " z telewizora"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Panie i Panowie Za niecały miesiąc (tj. 19.12) mamy 2 urodziny spotów Żorskich i przy okazji prawie święta. Propozycja jest zrobić mega spota właśnie z tych oto dwóch okazji. Zapraszam wszystkich chętnych, może uda nam się odbudować frekwencje bo ostatnio coś lichawo się dzieje P.S Wiem ze to jeszcze miesiąc, ale wole zacząć już żeby ew sobie jakoś ustawić dzień
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Szkoda bo czekamy ;D
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak wpadniesz i jeszcze zagarniesz kogos po drodze to bedzie wieksza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zapraszam dziś na spota do Żor
-
Spoty Katowice i okolice
Zapraszam dziś na spota do Żor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapraszam dziś na spota do Żor
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My wpadniemy
-
[ALL B5] Audi S4
Do takiego wstepnego "heftowania" idealny byłby TIG
-
Problem z nastawnikiem po wymianie uszczelki
Daj juz spokoj z tym napieciem , wystarczy ze mocniej dokrecisz kopulke i tez sie zmieni, sprawdz na czuja i pal, wrzuc 5 i trzymaj noge nad hamulcem jak masz obawy ze wejdzie na full obr. to go zdusisz.
-
Problem z nastawnikiem po wymianie uszczelki
Jakie ma znaczenie czy to 1z czy afn?
-
Urlop na żądanie przy umowie na próbę , czy się należy?
Panowie, spojrzcie na nick, jego samochod i jego watki. Coś wiecej trzeba? Nie ma szacunku do pracy to szkoda w klawisze stukac dla idiotyzmu i tak go wyjeb*a z tej roboty
-
Problem z nastawnikiem po wymianie uszczelki
Jak moze sie blad zapisac jak on nawet silnika nie zapalil? Blagam Was, nie robcie scen, bedzie chodzic.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Oczywiście że tak, wszyscy zlecaja produkcje Chinczykom, nie ma sie co oszukiwac ze Audi z tego zrezygnuje- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Tak.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Prosze o Analize logów 1.9TDI AWX
Zwykle poltora do dwoch.- Prosze o Analize logów 1.9TDI AWX
German mozesz mowic ale i tak jie dociera...- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Przeciez byly wyjete i puszczone luzem i tez nic nie bylo. Ale skoro dziala to spoko..- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Podlaczasz tylko grube nic wiecej.- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
?- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Bogu dziekowac, Grzegorz nie robi niesprawnych aut - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d