Treść opublikowana przez danielom
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Zrob dyn 10 i 11 i bedzie widac co nie gra
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
To powinno byc dobrze.
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
Sprawdz dokladnie , bo moze wpieliscie sie w biala kostke a w ahu tez jest biala ale instalacja zupelnie inna.
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
A wg ktorej instrukcji?
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Wcale nie jest tak jak piszesz, gdyby na sile podciagal to by bylo ok 30%, tutaj zachowuje sie normalnie czyli ok 60%. Niedoladowanie jest regularne przy wstawaniu potem jest chwile w normie i znow spada, czyli przy najwyzszej wydajnosci vacuum trzyma. Typowa nieszczelnosc.
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
A kto podczas czyszczenia rusza gruszke? Jesli juz, to tylko przy regeneracji ruszaja i dlatego jest to spierdolone, przy czyszczeniu geometrii nie rusza sie gruchy wcale. Bedzie problem na podcisnieniu, bo nie potrafi utrzymac, nieszczelnosci na podcisnieniu nie powinno byc bo % otwarcia n75 jest w normie.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie pier**l ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- a co widziałeś ? Jak kociarnia mi auto składa, a to tu czegoś brakuje, a to osłonę mi przytopili bo chyba lampę na nią przyłożyli i tak co chwilę coś Nie twierdzę że u Ciebie też tak jest, mówię o Rybniku nie wiem co tam mają za blacharzy bo dawno mnie tam nie było PS. Było u mnie kilka klubowych furek, które wizualnie wyglądają bdb, a po rozebraniu kilku elementów okazuje się, że są : po dzwonie, naprawione druciarsko, przy składaniu samochodu nic nie trzyma się kupy bo albo coś było już klejone, albo nie pasuje bo właśnie ktoś wcześniej już to spierdolił itp itd... Nie twierdzę, że taki samochód Ty masz, to tylko moja mała dygresja Jak najbardziej Ci wierze, sam takie rodzyny widziałem ja to auto odebrałem z ASO, zrobiłem 30km do domu, ściągam zderzak żeby bixy założyć, a tam... brak ściągaczy na wężykach od spryskiwaczy, a sam im je dostarczyłem. Na przedniej belce jeden element do regulacji zderzaka złamany, brak zaślepek na masce, ale to wszystko uj... W ASO dostałem nowe lampy, więc wrzuciłem je na allegro, kupił je jakiś gość dla znajomego w Irlandii. Wysłałem i po jakimś czasie tel. że w jednej lampie jest złamane cięgiełko do regulacji i twierdzi że coś było klejone. Zwrócił lampę i faktycznie, biała smuga po kleju, a żeby to skleić co daje chwilowy efekt trzeba lampę rozkleić. I faktycznie były ślady po kleju, a wątpię żeby typ z Irlandii się w to bawił, bo chciał mieć idealne lampy nie klejone, pewnie w ASO przedobrzyli jak lampy ustawiali... Potem kolejna reklamacja, bo układ klimatyzacji nieszczelny... zrobili ale dostałem auto z przytopioną osłoną paska rozrządu, żałuję że nie podniosłem maski jak odbierałem auto.... Choć z drugiej strony o dobrego blacharza, mechanika, lakiernika też ciężko. O to to...
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Blaszki sie daje wtedy, gdy jarzmo juz jest mocno wytarte i bylby zbyt duzy luz. Śruby do tylnych klockow zawsze daja, nawet w tanich.
-
System operacyjny Android
Juz ?
-
Przeładowania po zmianie turbiny
Jak sie to porzadnie zrobi to nie.
-
Przeładowania po zmianie turbiny
Program jest na pewno. Jak dla mnie geometria stoi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Może sprawdzcie w wiekszym gronie, obczajcie jak z organizacja i wtedy zmienimy?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nas nie będzie, bo mam impreze w robocie i musze byc, ale licze że Grzegorz przejmie zaszczyt zorganizowania spota- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Po spocie w zacnym gronie Dzieki Daniel, że chociaż Ty wpadłeś- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
.........yyyyyyyyyyyy..................co tam znowu broiłeś ?? W 1 poscie- [B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Długo nie wytrzymalem, aktualizacja w 1 poście- Awaria licznika, zegarów!
Przyjacielu, nie opowiadaj bzdur do przedlifta nie trzeba miski, wystarczy czujnik w podstawe filtra. Napiecie bedzie zawsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze by było najpierw się przywitać, byle jak, ale się przywitać Jaki błąd Ci wyskoczył po wymianie akumulatora? Maniek tak to już jest że na spocie się nie pojawi a jak już to tylko po VAG. Podjedź na ul. Portową 2 w GL tam chłopaki to na pewno ogarną Też będę punktualnie No naprawdę się popisałeś. Czy gdzieś napisałem, że nie chcę na spota przyjechać? Zapytałem tutaj, bo racze dotyczy to moich okolic. Ale skoro z Twojej strony nie mogę liczyć na pomocną odpowiedź to może po prostu się nie odzywaj. Jest tu trochę racji w tym co chłopaki piszą, ale najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia akurat w tej kwestii mają ludzie którzy albo nie maja wcale vcds'a albo nie potrafią tego odpowiednio użyć Także, nie przejmuj się, jak na Żory nie zbyt daleko to mogę ogarnąć, ew Łaziska Górne wielu takich znam...................................nie podzielam Twojego zdania............jak chce gość tylko wykasować byki ........to spoty moim zdaniem to najgorsze miejsce...........no ale to tylko moje zdanie btw.....dzięki za spota ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- aa..... pewnie napiszesz ,że masz w d*pie ,czy podzielam Twoje zdanie.....trudno.....nie tsresuj się .....ja już się nie stresuję tym ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Pucek....ha und errr poszły psyt Dokladnie, leje na to co piszesz i wcale sie tym nie stresuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czemu spina, normalna rozmowa Jak do mnie ktoś dzwoni/pisze czy ogarnę to chętnie się podejmę, nawet na spocie, no ale coś z tego muszę mieć, niestety, ale jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś z tego powodu marudził. a często tu w sensie na forum klubu,widzę, że utarł sie stereotyp ze jak ktoś chce auto zvagować, to musi być regularnym spotowiczem. A po co właściwie? Przyjeżdża, robimy co trzeba , finalizujemy i zrywka, co mi tam zależy, czy będzie na następnym czy nie, sprawa indywidualna- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem jak jest, dlatego nigdy nic za darmo i klopot sie sam rozwiazuje, sam wiesz- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Taa, już się Grzesiu odezwał i wyjaśniliśmy sobie, bo już mialem robić oficjalną zadyme- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze by było najpierw się przywitać, byle jak, ale się przywitać Jaki błąd Ci wyskoczył po wymianie akumulatora? Maniek tak to już jest że na spocie się nie pojawi a jak już to tylko po VAG. Podjedź na ul. Portową 2 w GL tam chłopaki to na pewno ogarną Też będę punktualnie No naprawdę się popisałeś. Czy gdzieś napisałem, że nie chcę na spota przyjechać? Zapytałem tutaj, bo racze dotyczy to moich okolic. Ale skoro z Twojej strony nie mogę liczyć na pomocną odpowiedź to może po prostu się nie odzywaj. Jest tu trochę racji w tym co chłopaki piszą, ale najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia akurat w tej kwestii mają ludzie którzy albo nie maja wcale vcds'a albo nie potrafią tego odpowiednio użyć Także, nie przejmuj się, jak na Żory nie zbyt daleko to mogę ogarnąć, ew Łaziska Górne- Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
ja używam taniego zestawu za 120zl z all i urwały się owszem ze 3 torxy, ale to i tak były ekstremalne sytuacje a zdarza mi sie robić parę tematów w tygodniu Także proponuje nie skupiać sie na firmie bo jeśli nie jesteś człowiekiem, który robi dzień w dzień po kilka samochodów to nawet z taniego zestawu będziesz zadowolony- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzis mnie nie bedzie takze nie pomoge ale moze Hammer? - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81