Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Ja jebe Uruchom 011 BS i nagraj czymkolwiek krotki film w jakim zakresie pracuje sztanga. Musi byc dziura w dolocie, bo to jest za duzy spadek, przy slabym podcisnieniu chociaz na wysokich obrotach by cisnienie uroslo a tu jest smieszno liche. Najprosciej przyjedz, ogarniemy ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Da ci tyle, ze bedzie widac czy podcisnienie w silniku jest wystarczajace oraz czy nie ma dziury w dolocie, tyle ze musialbys podpiac wezyk od gruchy do krocca przy scianie grodziowej i zrobic krotki log do 2,5 tys obrotow
  2. Bo ? Przeciaganie nic nie da i tak problem wystapi.
  3. Log strasznie zrobiony ale wyglada na stojaca geometrie
  4. Anderllh z Rybnika
  5. Do zakresu dochodzą też silniki poprzeczne czyli Golf, Bora, A3 itd Pare zdjęc z ostatniej pracy przy turbo z Bory ALH
  6. A czemu nie pasuje? Na forum passata ktos zmienial dwumas i do 1.9 silnika (sprzeglo 228) wstawil z 2.5 (240). Do skrzyni 5 nie wejdzie 240 ale jak juz zmienisz to bez problemu tylko wtedy trzeba pamietac o dodatkowym dystansie miedzy skrzynie a silnik.
  7. No żeby tylko się nie rozleciał piecyk , Wytrzyma takie obciążenia? Skad moga wiedziec jak juz teraz twierdza ze to eksperyment czy wytrzyma
  8. To Ty taka figura ze wszyscy powinni kojarzyc
  9. Piszesz jesli roznia sie wskazania. Jak pokazuje prawidlowo to logiczne ze nie ma sensu go wymieniac
  10. Nie moze. Ori czujnik sprawdza sie najlepiej...
  11. ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Jak widzisz, zaraz jest atak
  12. Mnie sie wydaje, ze ci wspomniani panowie maja w d*pie te zachwyty bo daja cos co daje w miare pewne dzialanie niz bycie na skrajni ryzyka rozwalenia skrzyni ktorej wczesniej tak nie meczono ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Poza tym, gdybys mial b8 czy tam zwykle a6 c7 i chudszy portfel to bys mial 99% mniej zainteresowanych Skrzynia miała wcześniej jebnięcie 790Nm po samym sofcie, teraz ma 880 więc pytam czy te 90 Nm ją zabije, otóż nie, a co do super tunerów to nawet wiem z pewnego źródła że po publikacji wyników był popłoch Co do drugiej części zdania "no coment" Jak to mowią, lekka zadymka musi być Nie napinać się, sam sledzę projekt i z zachwytu wyjsc nie moge, jak to szybko osiaga 0-100
  13. Mnie sie wydaje, ze ci wspomniani panowie maja w d*pie te zachwyty bo daja cos co daje w miare pewne dzialanie niz bycie na skrajni ryzyka rozwalenia skrzyni ktorej wczesniej tak nie meczono ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Poza tym, gdybys mial b8 czy tam zwykle a6 c7 i chudszy portfel to bys mial 99% mniej zainteresowanych
  14. Info potwierdzone co do byłego właściciela Świat jest mały
  15. Jak dla mnie słabe
  16. Jest tylko jedno miejsce, na osobna wtyczke, z dwoma grubszymi pinami
  17. W przedlifcie byl przycisk z 4 kablami, 2 cienkie i 2 grube. Do klimatronika poliftowego wpinasz tylko te dwa grube i dziala
  18. Taa, bedzie tak jak 4.3 wiec poczekasz dluzej jak na samsungu :grin:
  19. danielom odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    doj**ales solidnie pytanie tylko, czy rozporke dolna dolozyles przed zmiana zawieszenia czy jednoczesnie? Bo jesli jednoczesnie to jakos nie widze mozliwosci odczucia akurat tego dodatku. Ja dolozylem juz jak troche pojezdzilem na gwincie i zero efektu, niedlugo pewnie zaloze gorna to wtedy sie okaze.
  20. danielom odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Po samej dolnej ? Raczej placebo
  21. danielom odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Ja jestem nawet pewien, zalozylem i zupelnie nic sie nie zmienilo, moze poza tym ze w pierwszej kolejnosci nia hacze o przeszkody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.