Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają?? b5? płasko
  2. danielom odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Dolna nic nie zmienia
  3. wtryski na stół probierczy albo może trzeba nauczyć się jazdy innej niż PSJ?
  4. Nie pasuje do a4 b5 zupelnie inna wtyczka do tempomatu
  5. danielom odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    alu
  6. Jezdzi czesto tam ale nie udziela sie
  7. taa na galaxy s3
  8. Jutro są Żory... Wiesz, narzekaczy jest sporo ale i tak żaden się nie zjawia, wiec co się dziwić ze w Żorach nic się nie dzieje? Takie życie
  9. ale źle umyli ,.....czy o co chodzi ?? Stara szmata typu koszulka cale auto bez plukania? Badze czlowiekiem
  10. Tak sie myje B8 w sąsiednim warsztacie "mechaniczno-blacharsko-lakierniczym"
  11. Na forum gadaja, ze vp-tdi to slynny speckom
  12. Problem był z samą pompą. Gdzieś zahaczał pierścień dawkowy. Po wyjęciu go i tłoczka na powierzchni nie zauważyliśmy żadnych zmian (możliwe mikro uszkodzenia). Przełożyliśmy część bebechów z innej pompy i zaczęło to działać jak należy ale niestety jest wyciek z tyłu pompy na takiej dużej śrube na końcu. Spróbuję ją jutro dokręcić, może pomoże. Jeśli nie jade znowu do Trepka i będzie wymiana uszczelki pod tą śrubą. Nastawnik miałem zawalony trochę opiłkami więc nastawnik został porządnie wyczyszczony ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- No pompa naprawiona i uszczelniona na nowo. Po próbnym przejeździe i trasie spod Olkusza do Gliwic stwierdzam kompletny brak drgań i że silnik rowniej pracuje. Dodatkowo został wyczyszczony nastawnik pompy bo sporo opilkow było więc u mnie pompa była winowaja drgań Koszt? Nie wiem czy mogę tak oficjalnie pisać :decayed: Pisales ze uszczelnil a wali spod tlokorozdzielacza? Za te kase to chyba powinno byc na piko belo
  13. No pompa naprawiona i uszczelniona na nowo. Po próbnym przejeździe i trasie spod Olkusza do Gliwic stwierdzam kompletny brak drgań i że silnik rowniej pracuje. Dodatkowo został wyczyszczony nastawnik pompy bo sporo opilkow było więc u mnie pompa była winowaja drgań Koszt?
  14. Najwieksze obciazenie wtedy jest dla silnika i stad wibruje bo stara sie wyregulowac paliwo a jesli mechanicznie nie jest idealnie to wtedy ta regulacja jest utrudniona.
  15. Widze, że z mojego miasta i chyba nawet wiem od kogo
  16. Pewnie ze sie da wyjac, ale jakby nie patrzec jest na rozrzadzie a to trzeba jakos poskladac
  17. Sciagasz nastawnik, wsadzasz palce w pompe i przesuwasz pierscieniem dawkujacym po calej dlugosci tloczka. Jak sie zacina - masz przyczyne. Nastawnik byl tez podmieniany na wyczyszczony, drgania byly. Metode znam bo juz sie zapoznalem tylko troszke nie rozumiem czemu od razu tego nie ogarneliscie
  18. Wybadal w sposob?
  19. Mam podobne drgania jak zreszta juz gadalismy, chyba faktycznie wydre ten nastawnik jak sie troche ociepli
  20. Dokladnie problem lezy w ustawieniu czujnikow lub koronek
  21. Jak na otwarcie stoku warunki byly rewelacyjne
  22. Soszow jechal od dzis pelnym ogniem. Warunki byly spoko mimo sztucznego sniegu, ludzi malo. ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Tyle ze na soszowie tylko 2 trasa.
  23. danielom odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Ja zamontowalem ori dol i jakos nie odczulem roznicy. Jeszcze gorna musze sie zajac
  24. Z tym najbezpieczniej to pojechales ladnie sendit.pl , dpd do sumy wymiarow i wagi 30kg 17,21.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.