Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ma ktoś zniżki u kuriera?


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, potrzebuje zamówić kuriera, który za niedużą kaske przywiezie mi zderzak. Ktoś doradził mi żebym zapytał czy ktoś z Was nie ma przypadkiem zniżek albo jakiegoś znajomego który nie zedrze ze mnie. Przesyłka to zderzak od eski polift z belką, przybliżone wymiary to 175x55x50 trasa z warszawy do gostynia (wlkp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tym wysyłam i właśnie sprawdziłem.

Drogo wyjdzie bo długa.

Liczone jako gabaryt a koszt to 145 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim cudem jak kupowałem zderzak od eski ale na tył to na rachunku było 49 zł za przesyłke. Sprawdzi ktoś na DHL bo mi wychodzi taniej jak u Was chyba że coś źle robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos miał umowe na gabaryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim cudem jak kupowałem zderzak od eski ale na tył to na rachunku było 49 zł za przesyłke

49zł to cena za wysyłkę pocztexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z Was umowe na gabaryty? Co do tego pocztexu to nie wiem bo przyszło k-ex-em. Pocztexem można wysyłać zderzaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztexem można wysyłać zderzaki?

Z tego co widziałem, to handlarze z allegro, części samochodowe wysyłają bardzo często pocztexem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na stronie poczty pl i tam nie ma opcj podania wymiarów, jedynie masy (ile może ważyć taki zderzak z belką?) jedynie wagi, do 30 kg przesyłka wychodzi naprawdę niedużo ale gadają coś o wymiarach zawartych w regulaminie a nigdzie nie widzę regulaminu

Do Warszawy mam 300 km jak ma wyjść 150 PLN to już lepiej jechać po to samemu

Na DHL wychodzi ok. 107 zł, wyliczy ktoś taniej? Albo jedzie ktoś we wtorek do Warszawy albo z Warszawy w strone wlkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki Kurierskie. Kurier - tanio, szybko i na czas!

Sprawdź tutaj. Już 2 razy korzystałem z tego serwisu i gorąco go polecam. Współpracują z DHLem i UPS. Przesyłkę o podanych przez Ciebie wymiarach zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczcie tez trzeba podac wymiary.jak wysyłałem dekory drzwiowe to juz płaciłem za gabaryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak, maska i inne duze gabaryty najlepiej wychodzą DHLem i najbezpieczniej

Z tym najbezpieczniej to pojechales ladnie :grin:

sendit.pl , dpd do sumy wymiarow i wagi 30kg 17,21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysyłałem zderzak od A5tki przez www.wyslijtanio.pl: Zamów kuriera UPS / DHL szybko i tanio, płaciłem jakoś w okolicach 50-60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzisiaj dzwoniłem do k-ex i wstępnie wycenili mi przesyłkę na 45 zł ale że będę płacił za kuriera (przesyłka już opłacona, płacę tylko za transport przy odbiorze) dopłacam kilka złotych. W sumie to zobaczymy przy odbiorze mi doliczą. Warunek jest taki że długość nie może przekroczyć 180 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...