Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ma ktoś zniżki u kuriera?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, potrzebuje zamówić kuriera, który za niedużą kaske przywiezie mi zderzak. Ktoś doradził mi żebym zapytał czy ktoś z Was nie ma przypadkiem zniżek albo jakiegoś znajomego który nie zedrze ze mnie. Przesyłka to zderzak od eski polift z belką, przybliżone wymiary to 175x55x50 trasa z warszawy do gostynia (wlkp)

Opublikowano

Też tym wysyłam i właśnie sprawdziłem.

Drogo wyjdzie bo długa.

Liczone jako gabaryt a koszt to 145 zł

Opublikowano
  • Autor

A jakim cudem jak kupowałem zderzak od eski ale na tył to na rachunku było 49 zł za przesyłke. Sprawdzi ktoś na DHL bo mi wychodzi taniej jak u Was chyba że coś źle robie

Opublikowano

ktos miał umowe na gabaryt

Opublikowano
A jakim cudem jak kupowałem zderzak od eski ale na tył to na rachunku było 49 zł za przesyłke

49zł to cena za wysyłkę pocztexem.

Opublikowano

Firmy mają podpisane umowy więc i ceny niższe.

Opublikowano
  • Autor

A ma ktoś z Was umowe na gabaryty? Co do tego pocztexu to nie wiem bo przyszło k-ex-em. Pocztexem można wysyłać zderzaki?

Opublikowano
Pocztexem można wysyłać zderzaki?

Z tego co widziałem, to handlarze z allegro, części samochodowe wysyłają bardzo często pocztexem

Opublikowano

zderzak, maska i inne duze gabaryty najlepiej wychodzą DHLem i najbezpieczniej

Opublikowano
  • Autor

Byłem na stronie poczty pl i tam nie ma opcj podania wymiarów, jedynie masy (ile może ważyć taki zderzak z belką?) jedynie wagi, do 30 kg przesyłka wychodzi naprawdę niedużo ale gadają coś o wymiarach zawartych w regulaminie a nigdzie nie widzę regulaminu

Do Warszawy mam 300 km jak ma wyjść 150 PLN to już lepiej jechać po to samemu

Na DHL wychodzi ok. 107 zł, wyliczy ktoś taniej? Albo jedzie ktoś we wtorek do Warszawy albo z Warszawy w strone wlkp

Opublikowano

Przesyłki Kurierskie. Kurier - tanio, szybko i na czas!

Sprawdź tutaj. Już 2 razy korzystałem z tego serwisu i gorąco go polecam. Współpracują z DHLem i UPS. Przesyłkę o podanych przez Ciebie wymiarach zabiorą.

Opublikowano

na poczcie tez trzeba podac wymiary.jak wysyłałem dekory drzwiowe to juz płaciłem za gabaryt.

Opublikowano
zderzak, maska i inne duze gabaryty najlepiej wychodzą DHLem i najbezpieczniej

Z tym najbezpieczniej to pojechales ladnie :grin:

sendit.pl , dpd do sumy wymiarow i wagi 30kg 17,21.

Opublikowano

furgonetka.pl boxpoint idt

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, dzisiaj dzwoniłem do k-ex i wstępnie wycenili mi przesyłkę na 45 zł ale że będę płacił za kuriera (przesyłka już opłacona, płacę tylko za transport przy odbiorze) dopłacam kilka złotych. W sumie to zobaczymy przy odbiorze mi doliczą. Warunek jest taki że długość nie może przekroczyć 180 cm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.