Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pewnie ze mozna :-) tylko mieliscie prosta sprawe bo mieliscie zwykle kolo zebate na wale na ktore wystarczy zwykly sciagacz do kupienia w sklepie a ja mialem silnik z 2007 z napedem na kolach zebatych :-) od tyle, nie powiedzialem ze trudne tylko c**jowe i w ciezkich warunkach bo w blaszaku bez kanalu :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zrobiłbyś sam ? To nie pyskuj Bez specjalnych narzedzi jak sciagacz do kola zebatego walcowego z walu ciezko jest to zrobic, poza tym mam tylko blaszaka a nie serwis w ktorym zrobią mi koledzy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Walka z brakiem smarowania w 2.0 TDI zakonczona sukcesem
-
Spoty Katowice i okolice
pozno ale w razie czego zapraszam :-)Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Widziany, prawie w niego przyjebawszy Partnerem bo tak szybko wjechal na rondo :-D Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie wiem jak Ty, ale ja za żarcie nic nie płaciłem... podobno ktoś z Żor wziął to na siebie za tydzień też mogę być i wezmę Małżonkę Fajnie fajnie tylko dziwi mnie ,że Daniel nie przyjeżdża ...a rozliczenia bierze na siebie Trzeba miec charakter :-)Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 luzy na walku kolnierzowym
Myslisz ze to ono jest winne :-)? Pod tym numerem wystepuje tez lozysko kola :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Pany wybaczcie OT :-) Dev czy moglbys tu zerkna :-)? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317189-A6-C5-luzy-na-walku-kolnierzowym Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 luzy na walku kolnierzowym
Witam. Mam problem w swojej a6. Powstal wyczuwalny i slyszalny luz na walku kolnierzowym prawej polosi. Po lekkim docisnieciu jej w gore drgania cichna bo generalnie takie dziwne dzwieki wydaje. Slychac to w srodku ale lekkie nacisniecie dzwigni biegow to niweluje, ale mysle ze to dlatego ze zaczyna lekko ciagnac stad luz sie traci. Ma ktos jakis pomysl co trzeba by zrobic zeby ten luz stracic ? Co moglo sie zuzyc ? Dzieki z gory za porade :-) Podejrzewam to łozysko, czy to mozliwe? Nikt nic :-)? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Do ahu turbo od asz?
Co miałeś na myśli? Poprzecznie były montowane chyba tylko w A3asz to silnik poprzeczny wiec nie pasuje turbo do wzdluznego w a4, przeciez tam jest zintegrowane z kolektorem, obudzcie sie )
-
Do ahu turbo od asz?
Przeciez asz to silnik wzdluzny. To jak chcesz wsadzic ?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
ja po dwóch dniach wróciłem do serii Arku ja jeżdżę sam...cały czas raz na dwa tygodnie gdzieś z Żoną i Dzieckiem ....także mi to nie robi różnicy Jędruś ...jakby ktoś chciał to jest na handel Kolego sympatyczny ....to było dobrych kilka dni temu No wczas sie obudziles ;D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Auto mozna sprawdzic po logach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak elektroniczny pedał gazu to tylko manetka Kazde TDI ma potencjometr wiec mozna zalozyc manetka, kostka i wiazka i chula )
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Jest jeszcze zaleznosc od wysterowania n75, jesli jest bliskie 90% lub wieksze to wystarczy niewielka roznica cisnien i jest awaryjny.
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Tryb awaryjny wpada gdy cisnienie zostaje przekroczone lub jest zbyt niskie o 500mbar przez okreslony czas.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wiem, też się śmiałem z Twojego nieszczęścia ale i tak mi uczucia rozwaliłeś Tomku, powiedz, w którym warsztacie mi go znajdą to tam zajadę. jak mawiał mój były szef "teraz nie ma mechaników, są tylko wymieniacze" , tyle co obdzwoniłem i zjeździłem to 100% racji Chyba będę dzwonił do b.szefa może znajdzie czas pomiędzy naprawą ciężarówek P.S Pomocy, chcę na zlot do Bukowiny jechać Mi tez sie wydawalo ze nie ma wyciekow ani ze nie wybija, pojezdzilem 2 tyg z butelka podwieszona pod zbiorniczek, gdy narastalo cisnienie przy wysokich obrotach tam wybijalo, ale pozniej szybko odparowalo. Poszla uszczelka wtedy...
-
Licznik A6 c5 fl crypto
Gdzies czytalem o wylutowaniu eepromu i wrzuceniu dobrego wsadu z programatora. To tutaj nie zadziala ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Cel wizyty byl prywatny
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak to nie o 19 tez tam byłem nikogo nie było więc pojechałem naciepane z GT-I9195 czyli to jednak z Toba sie mijalem kolo Bodzia my stamtad wracalismy
-
Licznik A6 c5 fl crypto
Witam Szukam kogos, kto potrafi postawic walniety licznik z a6 c5 crypto. Aktualnie caly swieci i nie przyjmuje wsadow. Jesli ktos to potrafi lub zna kogos kto potrafi prosze o kontakt. Pozdrawiam
-
Uwalony licznik A6C5 FL crypto
Witam Szukam kogos, kto potrafi postawic walniety licznik z a6 c5 crypto. Aktualnie caly swieci i nie przyjmuje wsadow. Jesli ktos to potrafi lub zna kogos kto potrafi prosze o kontakt. Pozdrawiam
-
Pomocy! Ciagle urywa moc.
Możesz pisać, ale zamiast sprawdzic to , co mowilem, to juz kata wycinaja
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
no tak ale gdyby wziac pod uwage kase ktora Arturo wlozyl w to niejezdzace cos to juz dawno by mial poremontowane 2.7 ktore jedzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja zaś uważam, że Grzegorz prowadzi sensowną dyskusje, a nie sie odcina jak wiekszosc gorniczkow, ktorzy maja urazona dume bo ktos sie przypierdolil do nierentowności. Zawsze sie zastanawialem, jak to jest, że są żadania wyplacenia zyskow wyrobionych przez spolke? Czy moja firma, gdy zarobi marne 3mln w miesiac, to da mi agregat hydrauliczny w prezencie? Nie, bo taki jest wlasnie cel spolki, zarabiac a nie dotowac pracownikow, dla ktorych jest ustalone wynagrodzenie comiesieczne i kazdy sie na nie zgodzil skoro tam pracuje. Kiedys slyszalem, ze gornikowi sie nalezy wegiel, bo on go wydobyl? Sytuacja j.w, czy mi ktos da cos w mojej firmie, bo ja to zlozylem, uruchomilem? Na FB widze, że wrzucaja osoby hasła, że gornictwo odprowadzilo przez 13 lat 91 mld zl do skarbu panstwa, a otrzymalo jedyne 11 mld dotacji. Wiec porownujac, czy jak moja firma odprowadza podatek od zyskow w roku 2014 ok 9mln to powinna dostać min 500 tys dotacji? A taki uj jak batorego komin. Nic nie dostanie. A tak naprawde wystarczylo by, wy***rdolic 90% zwiazkow ktore tylko chapia kase i ograniczyc maksymalnie urzedasow ( kto z zewnetrznej firmy raz cos zalatwial na kopalni, wie ile sie trzeba nalatac za podpisami, zeby wyjechac/ wjechac na teren kopalni). Ale skoro wszyscy tak przyklaskuja tym darmozjadom, to wiecznie bedzie problem zbyt duzych kosztow wydobycia. Tyle..