Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy jeszcze polo 6n ;-) w ktorym pasuje wymienic kolo na lato a stare sa nieco liche:-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
14 jak coś mamDamian a co masz? Jaki stan? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ma opona zimowa do pory roku? u nas nie ma przymusu jazdy zimą na zimówkach a tym bardziej wiosną/latem/jesienią na letnich, Ania cały rok śmiga na zimowych i zużycie ledwo co widać. Jakby znał przepisy to by wiedział. A jak się jeździ na pałę...na zasadzie, a nóż się uda to potem się tryska wiedzą na forum Ja wiem ale nie powiem :-DNie bądź taki.. Powiedz Nie prowokuj ;-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewno ze zyje, tylko na emigracji, dlatego obserwuje tylko w wolnej chwili co tu sie pisze :-D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ma opona zimowa do pory roku? u nas nie ma przymusu jazdy zimą na zimówkach a tym bardziej wiosną/latem/jesienią na letnich, Ania cały rok śmiga na zimowych i zużycie ledwo co widać. Jakby znał przepisy to by wiedział. A jak się jeździ na pałę...na zasadzie, a nóż się uda to potem się tryska wiedzą na forum Ja wiem ale nie powiem :-D
-
Spoty Katowice i okolice
Tym tylko obsluzysz liczniki VDO , Jaegera nie obsluguje.Dlatego pytałem. A co byś polecił w cebulackiej kasie. Mam jagera w A3...Z tym jest loteria ale predzej vagtacho urobi jeagera
-
Spoty Katowice i okolice
Tym tylko obsluzysz liczniki VDO , Jaegera nie obsluguje.
-
Spoty Katowice i okolice
Co potrzebujesz tym ruszyc?Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
...rezam...jak to Miszka mówi: do serii . A ponadto telefony są zawsze na jaką kawkę sie mozna umówić. ...by sie zgadzało kaś Ty ta seria ujrzoł?!Przecie Ty tak wolno jeździsz, że nokią 3310 można filmiki bez klatkowania za Tobą kręcić Te Łon...srete tete ...no ostatnio my dwaj za chooooooooja pana nie zmieścili by się przed tym wjazdem na rondo .A żem prędzej jechałem ekonomicznie, to inna bajka...też czasem chce mieć spalanie rzędu 7 litrów a 9 Cieżko z ta kawa, wczoraj wrocilem z 3 tyg delegacji, we wtorek zas jade na dluzej takze ustrzelic sie jest dosyc ciezko ;-)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ja seria, kumpel ze mna jechal firmowym Caddy i pado, obejrz jaka audica , a ja na to.. eee to tylko Grzesiu Zacne to macie Panocku
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Polko_V dzisiaj w Knurowie na rondzie
-
A6 C5 AVF tarcza sprzęgła
Witam Panowie, co jakiś czas uślizguje mi sprzęgło przy obrotach ok 2-2,2 tys na 4 i 5 biegu, myślę, że tarcza będzie już słabawa ale teraz nie wiem z czego dobrać. Sprzęgło ma 240mm, kwestia czy ktoś montował tarcze do Avfa z któregoś 2,5 tdi bądź 2.0 tdi? Średnice pasują, ale chodzi jeszcze o wieloklin, jego wielkość oraz ilość zębów, z tym już ciężko w etce dlatego szukam kogoś, kto taki zabieg przeprowadzał. pozdrawiam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Potrzebuje kogos z dzialajacym interfejsem vag k+can commander na slasku, podjade gdzie trzeba, potrzebuje zczytac pina z zegarow :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Potrzebuje kogos z dzialajacym interfejsem vag k+can commander na slasku, podjade gdzie trzeba, potrzebuje zczytac pina z zegarow :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje kogos z dzialajacym interfejsem vag k+can commander na slasku, podjade gdzie trzeba, potrzebuje zczytac pina z zegarow :-) Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie Ty masz konkrety jak tylko ciagle fantazjujesz :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Slicznotko gniote Twoje rube cialko jesli chodzi o znajomosc nowych technologii, dlatego tez nie mam w podpisie z jakiego gownolitu pisze posta , dlatego tez olewam Twoje spusty nad RS'ami fordowymi itd. O tym wlasnie pisalem mowiac o furkach dla Ciebie nie osiagalnych tylko zbyt trudne bylo bys sie kapnal ;-)Aa i jak zdaje sie , Twoja ma astre a Ty masz c**ja do tego , sprzedales fajnego Leona zeby sie odkuc takze skoncz dupic ;-) Hammerku jak rzadko sie zgadzamy, tak tym razem musze zwrocic honor :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo masz w koncu normalna skrzynie :-D Ale z drugiej strony, madry bo trafil na Polowke 1.4 60km :-D A ja sie zas nasluchalem :-D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla mnie akurat jest opel gownianie zrobiony :-) skoro porownujesz to porownaj do passata r36 albo cos tego typu a nie dojebana insignie do serii passata :-D Nie uwazam, zebym musial sie witac zeby cos napisac ;-) Nie pojawiam sie na spotach bo nie mam na to czasu, a po co mam poerdolic jak wiekszosc przez caly tydzien ze bede a pozniej na Gliwickie czy Katowickie nie przyjezdzac ;-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Emocje były masz racje... Co do oplowskich to widze że dalej uprzedzony jesteś i tylko audi sie liczy... Każdy ma swoje zdanie więc bądz dalej zapatrzony w stare audi a opel niech będzie kupą w twoich oczach... Rozumiem że jeździłeś takim i wiesz co piszesz a nie że kolejny raz szukasz zaczepki... Bo tak to się przywitać nie potrafisz nawet a tak to od razu atakujesz.... Walić hejterów i dopisz mnie do listy osób którzy mają wyrobione zdanie na twój temat bo ta lista już jest ponoć długa... Pozdrawia właściciel Opla ;-) Naciapane z Z2 Chlopaczku jezdze roznymi autami w swoim zawodowym zyciu takze poglad mam :-)Bede wiec zapatrzony w swoje stare audi, bo niestety stare nissany na lpg mnie nie wzruszaja ;-) A i jebie mnie kto ma jakie zdanie, nie siedze i nie zyje forum bo zwyczajnie szkoda mi czasu na pierdolenie, tak tylko poczytam czasem jak spuszczasz sie na temat aut nieosiagalnych ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba dalej jesteś pod wpływem tych słabo wykonanych oplowskich emocji bo piszesz tak, że nic nie da sie z tego poczytać :-D
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Yhym Przed chwila na zjednoczonej europy :-) Yhym Przed chwila na zjednoczonej europy :-)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Chyba PrzemoS4 wczoraj na Korfantym kolo Biedronki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Problem jest z koncowkami, bo sam waz, badz rurke to i ja moge Ci zrobic.
-
Silver Fake S4
Super wypas :-) Ale najbardziej podoba mi sie 10PP :-) Kolego,masz 6 poduszek, kurtyna jest jedna od slupka przedniego do ostatniego tylnego :-)Czyli niby te napisy na słupkach to atrapy? Sent from my GT-I9300 using Tapatalk Jest jedna na calej dlugosci a nie 3 jak ilosc znaczkow :-)