Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Gdzie się podłacza lampki czerwone w boczkach?
masz poswietlenie przestrzeni nog?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jaa siedze tu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Z d*py jakis ten dzien dzis.. nic sie nie chce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja wrzucalem vag tacho
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powinno sie podeswietlenie od razu wlaczac. wsadu szukaj na elektroda.pl nie zawsze jest identycznie nazwany, musisz szukac, ja w koncu trafilem na odpowiedni, na niektorych nie swiecil fis albo nie dzialaly wskazniki.
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
jesli bys wymyslil ze auto wtedy pozyczone to nie ugrasz nic bo gosc sie nie zgodzi bo z jego konta poleci.
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
ale ubezpieczyciel nie zgodzi Ci sie pokryc czegos co niby zostalo zawarte wczesniej a jednak ich zgody nie bylo, rozumiesz?
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
AC przechodzi na nowego właściciela pod warunkiem zgody ubezpieczalni i podpisania zgody przez byłego właściciela na przeniesienie praw z polisy. Więc jeśli tego nie ma umowa AC przestaje działać w dniu sprzedaży-nabycia pojazdu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bzdura. komp liczy na podstawie sredniego spalania i wskazania na liczniku wiec nie ma znaczenia czy bedzioe 100 czy 60l bak, wazny jest poziom paliwa w nim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ogarnie sie jesli w koncu dostane dobra klape
-
[ALL B7] Jak przestać śledzić temat?
jedyny sposob to usuniecie swoich postow z danego tematu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomku jak tam tempomat, dziala ?
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
gwerty, przedlifta tez za 100zł ogarniesz ? a co tam z ramka ozdobna, w moim przypadku drewno?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No my my przekonywaleś mnie że klapa polift ma silownik podcisnieniowy tylko sterowanie elektryczne a tam d*pa, jest wszystko elektryczne. niestety klapa przyszla zniszczona dlatego narazie odpuscilem temat.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mamy do pogadania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kto bedzie na SCP w sobote?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bede w nastepna sobote
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Skoro dziub byl w stanie zrobic otwor takiej wielkosci to i skrzydla choć czesciowo naruszyly by sciane. Ty tez nie masz dowodów że tak nie było, nie masz filmu z uderzenia samolotu, nie masz dokladnych zdjec szcatkow tylko kawalek blachy z malowaniem. Ciał nie widziałeś a ze po probkach badali co to za problem tak powiedzieć ? Oczywiscie opierajac sie na teori ze ktoś coś kombinuje.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Sadze ze Ciebie tez tam nie bylo i tez masz swoja teorie na to, a piszesz tu w taki sposob jakbys byl i widzial. kazdy moze miec racje a tego sie nie dowiemy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musisz zmienic plywak w baku na taki z a6 albo odwrocic swoj aktualny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wyjmij kostke i sprawdz czy dalej tak bedzie, wtedy ewidentnie wkladka a z tym nic nie zrobisz..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pytałem czy masz loga z jazdy jak jeszcze my nie wyczyscili tych chlodnic zeby porownac z tym co teraz zreobisz. na postoju nie ma co sprawdzac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Masz loga dynamicznego z przed czyszczenia ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry: