Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. masz poswietlenie przestrzeni nog?
  2. Jaa siedze tu
  3. Z d*py jakis ten dzien dzis.. nic sie nie chce
  4. ja wrzucalem vag tacho
  5. powinno sie podeswietlenie od razu wlaczac. wsadu szukaj na elektroda.pl nie zawsze jest identycznie nazwany, musisz szukac, ja w koncu trafilem na odpowiedni, na niektorych nie swiecil fis albo nie dzialaly wskazniki.
  6. jesli bys wymyslil ze auto wtedy pozyczone to nie ugrasz nic bo gosc sie nie zgodzi bo z jego konta poleci.
  7. ale ubezpieczyciel nie zgodzi Ci sie pokryc czegos co niby zostalo zawarte wczesniej a jednak ich zgody nie bylo, rozumiesz?
  8. AC przechodzi na nowego właściciela pod warunkiem zgody ubezpieczalni i podpisania zgody przez byłego właściciela na przeniesienie praw z polisy. Więc jeśli tego nie ma umowa AC przestaje działać w dniu sprzedaży-nabycia pojazdu.
  9. bzdura. komp liczy na podstawie sredniego spalania i wskazania na liczniku wiec nie ma znaczenia czy bedzioe 100 czy 60l bak, wazny jest poziom paliwa w nim
  10. ogarnie sie jesli w koncu dostane dobra klape
  11. jedyny sposob to usuniecie swoich postow z danego tematu
  12. Tomku jak tam tempomat, dziala ?
  13. gwerty, przedlifta tez za 100zł ogarniesz ? a co tam z ramka ozdobna, w moim przypadku drewno?
  14. No my my przekonywaleś mnie że klapa polift ma silownik podcisnieniowy tylko sterowanie elektryczne a tam d*pa, jest wszystko elektryczne. niestety klapa przyszla zniszczona dlatego narazie odpuscilem temat.
  15. mamy do pogadania
  16. kto bedzie na SCP w sobote?
  17. bede w nastepna sobote
  18. Skoro dziub byl w stanie zrobic otwor takiej wielkosci to i skrzydla choć czesciowo naruszyly by sciane. Ty tez nie masz dowodów że tak nie było, nie masz filmu z uderzenia samolotu, nie masz dokladnych zdjec szcatkow tylko kawalek blachy z malowaniem. Ciał nie widziałeś a ze po probkach badali co to za problem tak powiedzieć ? Oczywiscie opierajac sie na teori ze ktoś coś kombinuje.
  19. Sadze ze Ciebie tez tam nie bylo i tez masz swoja teorie na to, a piszesz tu w taki sposob jakbys byl i widzial. kazdy moze miec racje a tego sie nie dowiemy
  20. musisz zmienic plywak w baku na taki z a6 albo odwrocic swoj aktualny
  21. wyjmij kostke i sprawdz czy dalej tak bedzie, wtedy ewidentnie wkladka a z tym nic nie zrobisz..
  22. pytałem czy masz loga z jazdy jak jeszcze my nie wyczyscili tych chlodnic zeby porownac z tym co teraz zreobisz. na postoju nie ma co sprawdzac
  23. Masz loga dynamicznego z przed czyszczenia ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.