Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5530.0.html;highlight=rozpiska+pin%C3%B3w+licznika
  2. bedziesz potrzebowal przewiezc to daj znac
  3. czemu z klapa na relingach? wchodzi do bagaznika jak nic.
  4. Napewno nie oplaca sie polifta zmieniac na przedlifta chocby z walorow estetycznych, ladniejsza listwa zamek drugorzedna sprawa.
  5. aju , ten wsad to do licznika tdi eu ? masz moze taki?
  6. Dokladnie, piny trzeba poprzekladac, schemat dostepny tu na forum [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 10:41_________________________________________________Poszukuje wsadu licznika europa TDI FIS miedzylift, posiada ktoś ?
  7. Jak rozgryzles temat tego zamka?
  8. Nie poniewaz znalazlem w kolorze swoim, mam za to przedliftowa srebrna do lakierowania na sprzedaz. Za grosze oddam
  9. tak tak. [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 09:14_________________________________________________ Z doswiadczenia czy z przypuszczenia ? Sam bede przerabial poliftowa klape do przedlifta i mysle ze jakos to pogodze, kewstia zasilania zamka, nie znam poliftowego ale jak przyjdzie to moze jakis tutorial sie zrobi.
  10. I co miałem iść na łatwiznę? Lubię takie "zabawy", można się sporo nauczyć... I za to Cie tu szanujemy, ale mimo wszystko koszt niewspolmierny do efektu patrzac po cenach ASO, jednak "łatwizna" w postaci lakiernika sporo grosza by zaoszczedzila a efekt ten sam. Tak czy inaczej gratuluje wytrwalosci i tego, ze efekt Cie cieszy
  11. listwa z polifta jest wyzsza niz przedlift, przedlift ma zaklebienie na wkladke zas polift ma liste na plasko. przyjrzyj sie zdjeciom
  12. tak, od 98 szly juz polifty czyli z kostka na kierunkowskazy, manetka wycieraczki znowu ma regulacje predkosci wycieraczki tylnej i spryskiwacz tak jak do przednich spryskow, a nie na przycisk jak przed liftem.
  13. bedzie
  14. No to sie przekonaj bo tak jest, tymbardziej ze elektryczny zawsze bedzie ciszej chodzil. klapy uk sa te same.
  15. nie ma. klapa blacharsko to samo, jedynie ten zamek, kupujac klape z listwa tylko to musisz zrobic.
  16. Avant? Tez mam ta sytuacje, kupuj cala klape bo szyby nie dostaniesz. Mozesz kupić klape z polifta ale rozni sie liostwa nad tablica i zamkniem, przedlift ma pneumatyczny polift elektryczny, wiec troche rzeźbienia.
  17. Jak tam Arturoo, cos sie nie odzywasz ostatnio ?
  18. Podpisałem, ale niestety sadze ze niewiele Wam to pomoze..
  19. Oświeć i powiedz po czym poznac że kierownice nie ruszaja sie?
  20. jak mnie doł sie przejechac to chyba nie bedzie marudzil
  21. Ale co za k**wa baran wsadza IC miedzy dwa plastry, to juz lepiej 2 ale male i po bokach jak w AKN.
  22. jo jeszcze obiadu nie zjodl teraz :drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.