Treść opublikowana przez danielom
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5530.0.html;highlight=rozpiska+pin%C3%B3w+licznika
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
bedziesz potrzebowal przewiezc to daj znac
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
czemu z klapa na relingach? wchodzi do bagaznika jak nic.
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
Napewno nie oplaca sie polifta zmieniac na przedlifta chocby z walorow estetycznych, ladniejsza listwa zamek drugorzedna sprawa.
-
[ALL B5] Potrzebny europejski wsad do licznika 97-99
aju , ten wsad to do licznika tdi eu ? masz moze taki?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokladnie, piny trzeba poprzekladac, schemat dostepny tu na forum [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 10:41_________________________________________________Poszukuje wsadu licznika europa TDI FIS miedzylift, posiada ktoś ?
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
Jak rozgryzles temat tego zamka?
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
Nie poniewaz znalazlem w kolorze swoim, mam za to przedliftowa srebrna do lakierowania na sprzedaz. Za grosze oddam
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
tak tak. [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 09:14_________________________________________________ Z doswiadczenia czy z przypuszczenia ? Sam bede przerabial poliftowa klape do przedlifta i mysle ze jakos to pogodze, kewstia zasilania zamka, nie znam poliftowego ale jak przyjdzie to moze jakis tutorial sie zrobi.
-
[ALL B6] Pakiet połysk: podmiana osłony słupka B i blendy szyby na wariant z połyskiem
I co miałem iść na łatwiznę? Lubię takie "zabawy", można się sporo nauczyć... I za to Cie tu szanujemy, ale mimo wszystko koszt niewspolmierny do efektu patrzac po cenach ASO, jednak "łatwizna" w postaci lakiernika sporo grosza by zaoszczedzila a efekt ten sam. Tak czy inaczej gratuluje wytrwalosci i tego, ze efekt Cie cieszy
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
listwa z polifta jest wyzsza niz przedlift, przedlift ma zaklebienie na wkladke zas polift ma liste na plasko. przyjrzyj sie zdjeciom
-
[B5 AJM] MAnetka fis A4 avant 2000 1.9 TDI AJM
tak, od 98 szly juz polifty czyli z kostka na kierunkowskazy, manetka wycieraczki znowu ma regulacje predkosci wycieraczki tylnej i spryskiwacz tak jak do przednich spryskow, a nie na przycisk jak przed liftem.
-
[B5 AJM] MAnetka fis A4 avant 2000 1.9 TDI AJM
8D9953503D
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
No to sie przekonaj bo tak jest, tymbardziej ze elektryczny zawsze bedzie ciszej chodzil. klapy uk sa te same.
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
nie ma. klapa blacharsko to samo, jedynie ten zamek, kupujac klape z listwa tylko to musisz zrobic.
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
Avant? Tez mam ta sytuacje, kupuj cala klape bo szyby nie dostaniesz. Mozesz kupić klape z polifta ale rozni sie liostwa nad tablica i zamkniem, przedlift ma pneumatyczny polift elektryczny, wiec troche rzeźbienia.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak tam Arturoo, cos sie nie odzywasz ostatnio ?
-
Prośba do wszystkich o podpis w petycji w sprawie cen leków i ich podwyżki
Podpisałem, ale niestety sadze ze niewiele Wam to pomoze..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B5 AFN] Proszę o analizę po wymianie G70 oraz wywaleniu kata
Oświeć i powiedz po czym poznac że kierownice nie ruszaja sie?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak mnie doł sie przejechac to chyba nie bedzie marudzil- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale co za k**wa baran wsadza IC miedzy dwa plastry, to juz lepiej 2 ale male i po bokach jak w AKN.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo jeszcze obiadu nie zjodl teraz :drunk: - [B5 AFN] Proszę o analizę po wymianie G70 oraz wywaleniu kata