Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W koncu wrocily tu jakies wpisy a nie tylko " :hi:"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja mysle, że to najbardziej chodzi o to, że w Żorach, że trza sie ruszyc z Rb
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja uwazam ze w warce bo da grasso sie zeszmacilo..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak sie Wam podobalo u nas ? moze warto przeniesc sie ze spotami?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Masakra, slizgi drozsze od zderzaka ...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:20_________________________________________________a takie bylyby felgi ..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
remont ostatnio nic nie zmienil?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Powiem Ci, że słaba wypowiedz.Jednak skala jezdzacych 1.9 a 2.0 i odpowiednio skala problemow jest nieporownywalna. Nic nie zmienisz, 2.0 bez poprawek nie bedzie dobre
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
e tyle to moze byc byle siedział na swoim miejscu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn jak inny kształt ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to sie zdzwonimy jutro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakbys mial chwile jutro przed 13 to bym chetnie porownal, pasowalo by Ci?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:?: Mam na mysli ze szpary moga sie nie zgadzac albo przy klapie cos.. na zdjeciu wyglada podobnie ale kto to wie :mysli:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeśli chodzi o techniczne rzeczy to chyba ślizgi są inne ale to mysle pojdzie dopasować? wizualnie beda sie czyms roznic tak zeby nie lezalo to wszystko razem?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki chlopaki, bardzo jestem wdzieczny za chec pomocy. w razie czego napewno bede pamietal. teraz mi powiedzcie czy sa techniczne roznice miedzy tylnym zderzakiem poliftowym a przedliftowym?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki ale w week rozbiorka i wymiana zderzaka i jak dobrze pojdzie to ośki, także nie bedzie czasu na spota.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki chlopaki na spocie mnie niestety nie bedzie z wiadomych przyczynn...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wyjezdalem tam z pod sklepu a ten tak zapierdalal ze ani nie hamowal a ja juz bylem prawie na wjezdzie tej ulicy na ktorej lezy no i jeb obrocilo mnie i na znaku sie zatrzymalem.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co zrobic. Zderzak do wymiany, os tez bo skrzywilo, i blotniki do klepania + lakier. Do tego mandat, laweta, dowod zabrali ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no gdzies tam zepchany.. wina moja wiec trza teraz naprawaiac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dostałem szlag w tył...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
;( ;( ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przy jakich znizkach wy macie takie kwoty?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B5 AFN] Gdzie się podłacza lampki czerwone w boczkach?
z tylu bedzie prosto bo musisz sie wpiac w krancowki z drzwi ale z przodu nie pomoge bo tam jest mikrostyk a co dalej to nie wiem. - [B5 AFN] Gdzie się podłacza lampki czerwone w boczkach?