Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. W koncu wrocily tu jakies wpisy a nie tylko " :hi:"
  2. Ja mysle, że to najbardziej chodzi o to, że w Żorach, że trza sie ruszyc z Rb
  3. ja uwazam ze w warce bo da grasso sie zeszmacilo..
  4. jak sie Wam podobalo u nas ? moze warto przeniesc sie ze spotami?
  5. :hi: Masakra, slizgi drozsze od zderzaka ...
  6. :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:20_________________________________________________a takie bylyby felgi ..
  7. remont ostatnio nic nie zmienil?
  8. Powiem Ci, że słaba wypowiedz.Jednak skala jezdzacych 1.9 a 2.0 i odpowiednio skala problemow jest nieporownywalna. Nic nie zmienisz, 2.0 bez poprawek nie bedzie dobre
  9. e tyle to moze byc byle siedział na swoim miejscu
  10. tzn jak inny kształt ?
  11. to sie zdzwonimy jutro
  12. jakbys mial chwile jutro przed 13 to bym chetnie porownal, pasowalo by Ci?
  13. :?: Mam na mysli ze szpary moga sie nie zgadzac albo przy klapie cos.. na zdjeciu wyglada podobnie ale kto to wie :mysli:
  14. jeśli chodzi o techniczne rzeczy to chyba ślizgi są inne ale to mysle pojdzie dopasować? wizualnie beda sie czyms roznic tak zeby nie lezalo to wszystko razem?
  15. Dzieki chlopaki, bardzo jestem wdzieczny za chec pomocy. w razie czego napewno bede pamietal. teraz mi powiedzcie czy sa techniczne roznice miedzy tylnym zderzakiem poliftowym a przedliftowym?
  16. Dzieki ale w week rozbiorka i wymiana zderzaka i jak dobrze pojdzie to ośki, także nie bedzie czasu na spota.
  17. Dzieki chlopaki na spocie mnie niestety nie bedzie z wiadomych przyczynn...
  18. wyjezdalem tam z pod sklepu a ten tak zapierdalal ze ani nie hamowal a ja juz bylem prawie na wjezdzie tej ulicy na ktorej lezy no i jeb obrocilo mnie i na znaku sie zatrzymalem.
  19. Co zrobic. Zderzak do wymiany, os tez bo skrzywilo, i blotniki do klepania + lakier. Do tego mandat, laweta, dowod zabrali ;/
  20. no gdzies tam zepchany.. wina moja wiec trza teraz naprawaiac
  21. dostałem szlag w tył...
  22. ;( ;( ;(
  23. przy jakich znizkach wy macie takie kwoty?
  24. z tylu bedzie prosto bo musisz sie wpiac w krancowki z drzwi ale z przodu nie pomoge bo tam jest mikrostyk a co dalej to nie wiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.