Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. dobrze podlaczyliscie wezyki?
  2. Pany to i tak ladnie jak na nich, lepiej niz przegrac 6:2 .
  3. Tez tak myslalem ale teraz juz sam nie wiem :mysli: jutro sie sprawdzi
  4. mowie o lampkach wnetrza ofc. Ale w sumie na tylna lampke w avancie i tak staly + i - musi przychodzic, jedynie przelacznik robi ew zwarcie dobrze mysle?
  5. plusem :shocked: ??
  6. lampki w naszych furkach sa sterowane masa?
  7. Skoro tak mówisz.
  8. jak mogleś kupić 5x100 od rs4 jak audi zawsze ma 5x112?
  9. Błąd można popełnić zawsze. jesli propoonuje sie czlowiekowi odpowiednie osoby ktore ogarniaja temat a ten i tak robi po swojemu a potem traci to juz jego problem.
  10. Ja polecam Sygica.
  11. kolego o czym Ty piszesz? najwidoczniej nie rozumiesz, bo skupiłeś się na nastawniku, a problem o którym pisze kolega dotyczy pompy. Proponujesz aby kolega się bawił z pompą, która wg mniej lub bardziej kłamliwych fachowców jest zepsuta. Chcesz kogoś na minę wprowadzić? Robiłeś te rzeczy? Forum to fajna sprawa ale naprawa pompy wtryskowej to trochę za wiele żeby się bawić na podstawie opisów z forum. Ja przy wymianie uszczelnienia pod sekcję tłokorozdzielacza kierowałem się opisem z forum i polegało to na lekkim odsunięciu części tak aby wyciągnąć oring i miało zakończyć się sukcesem a skończyło się tak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219044.msg2602426#msg2602426 Moim zdaniem serwis powinien oddać pompę w stanie nieuszkodzonym, ale jeśli to się nie uda i pompę trzeba naprawiać, to Sztomel proponuje dobre rozwiązanie. Przestrzegam przed próbami uszczelniania pompy i tłokorozdzielacza !!! [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 08:47_________________________________________________uszczelnienie nastawnika i jego połączenia z pompą to inna spraw i dość prosta No widać jakie miałeś pojęcie o sprawie,to że Ty rozpieprzyleś swoja nie znaczy, ze kazdy ma taki talent. mialem cala swoja pompe na stole rozebrana doszczętnie i chodzi pięknie po wymianie wszystkich uszczelnień. Jak juz mu ja rozjebali to pech, mogl zaczac sam od wymiany dostepnych uszczelnien i by nie bylo problemu.
  12. Uszczelnienie pompy to troche checi i 35zł za uszczelki z boscha. Ludzie czy wy naprawde nie czytacie tego forum i porad tu zawartych? Masakra..
  13. 6.8.1g robert. musimy na spocie porownac dzialanie AM na zwyklym Navio 500 a HD
  14. bedzie i obrotomierz dieslowski
  15. dojdzie nowy na przekladke to wtedy bede wyciagal i od razu tarcze przerzuce :good:
  16. Nie jeszcze, bo musze wyjac budzik i sprawdzic numery
  17. zwyczajnie, kabel + vag can commander
  18. Najwyższy czas, ale cięzko taki wsad znaleźć..
  19. Nie, dzis ma wyjsc musze zalatwic tez wsad licznika bo musze tarcze przelozyc...
  20. :siema:
  21. ja bym jeszcze sprawdzil podcisnienia bo skoro hamulec kiepski i jeszcze dziwnie motorownia reaguje to moze cos nie tak z vaacum pompa i podcisnienie slabnie?
  22. ta z 01 to pewnie jakis baran popatrzyl na szybe a moze byla zmieniana i stad ten rok, nie ma takiej opcji.
  23. Trzeba było szukac a nie teraz na gotowym cwaniaka zgrywać. Powinno.
  24. czyli biore rozpiske z licznika po 98 i przekladam piny w kostkach na ten po 2000? :oklaski: :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.