Treść opublikowana przez danielom
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
dobrze podlaczyliscie wezyki?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany to i tak ladnie jak na nich, lepiej niz przegrac 6:2 .
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tez tak myslalem ale teraz juz sam nie wiem :mysli: jutro sie sprawdzi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mowie o lampkach wnetrza ofc. Ale w sumie na tylna lampke w avancie i tak staly + i - musi przychodzic, jedynie przelacznik robi ew zwarcie dobrze mysle?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
plusem :shocked: ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lampki w naszych furkach sa sterowane masa?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Skoro tak mówisz.
-
[ALL] 5x100 na 5x112
jak mogleś kupić 5x100 od rs4 jak audi zawsze ma 5x112?
-
[B5 AFN, 1Z] Uszczelnianie Pompy
Błąd można popełnić zawsze. jesli propoonuje sie czlowiekowi odpowiednie osoby ktore ogarniaja temat a ten i tak robi po swojemu a potem traci to juz jego problem.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja polecam Sygica.
-
[B5 AFN, 1Z] Uszczelnianie Pompy
kolego o czym Ty piszesz? najwidoczniej nie rozumiesz, bo skupiłeś się na nastawniku, a problem o którym pisze kolega dotyczy pompy. Proponujesz aby kolega się bawił z pompą, która wg mniej lub bardziej kłamliwych fachowców jest zepsuta. Chcesz kogoś na minę wprowadzić? Robiłeś te rzeczy? Forum to fajna sprawa ale naprawa pompy wtryskowej to trochę za wiele żeby się bawić na podstawie opisów z forum. Ja przy wymianie uszczelnienia pod sekcję tłokorozdzielacza kierowałem się opisem z forum i polegało to na lekkim odsunięciu części tak aby wyciągnąć oring i miało zakończyć się sukcesem a skończyło się tak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219044.msg2602426#msg2602426 Moim zdaniem serwis powinien oddać pompę w stanie nieuszkodzonym, ale jeśli to się nie uda i pompę trzeba naprawiać, to Sztomel proponuje dobre rozwiązanie. Przestrzegam przed próbami uszczelniania pompy i tłokorozdzielacza !!! [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 08:47_________________________________________________uszczelnienie nastawnika i jego połączenia z pompą to inna spraw i dość prosta No widać jakie miałeś pojęcie o sprawie,to że Ty rozpieprzyleś swoja nie znaczy, ze kazdy ma taki talent. mialem cala swoja pompe na stole rozebrana doszczętnie i chodzi pięknie po wymianie wszystkich uszczelnień. Jak juz mu ja rozjebali to pech, mogl zaczac sam od wymiany dostepnych uszczelnien i by nie bylo problemu.
-
[INNE] AFN SEAT Alhambra - prośba o sprawdzenie logów
ale masakra, turbo wstaje przy 2,8 tys obr. ..
-
[B5 AFN, 1Z] Uszczelnianie Pompy
Uszczelnienie pompy to troche checi i 35zł za uszczelki z boscha. Ludzie czy wy naprawde nie czytacie tego forum i porad tu zawartych? Masakra..
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
6.8.1g robert. musimy na spocie porownac dzialanie AM na zwyklym Navio 500 a HD
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bedzie i obrotomierz dieslowski
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dojdzie nowy na przekladke to wtedy bede wyciagal i od razu tarcze przerzuce :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie jeszcze, bo musze wyjac budzik i sprawdzic numery
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zwyczajnie, kabel + vag can commander
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Najwyższy czas, ale cięzko taki wsad znaleźć..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie, dzis ma wyjsc musze zalatwic tez wsad licznika bo musze tarcze przelozyc...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:siema:
-
[B5 AKN] Ostatnie wołanie o pomoc!!
ja bym jeszcze sprawdzil podcisnienia bo skoro hamulec kiepski i jeszcze dziwnie motorownia reaguje to moze cos nie tak z vaacum pompa i podcisnienie slabnie?
-
[ALL B5] Wybita szyba tylnej klapy
ta z 01 to pewnie jakis baran popatrzyl na szybe a moze byla zmieniana i stad ten rok, nie ma takiej opcji.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Trzeba było szukac a nie teraz na gotowym cwaniaka zgrywać. Powinno.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli biore rozpiske z licznika po 98 i przekladam piny w kostkach na ten po 2000? :oklaski: :oklaski: