Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
podejdzie mi klapa polift ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[ALL B6] Ruszający się fotel kierowcy
slizg fotela wyrobiony, do wymiany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Log (0 - 011,003,011,003) [br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:58_________________________________________________Turbawka wstaje dopiero przy 2,6 tysia obrotow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ślij
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Krzysztofie ubiegłeś
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://vaglog.rtnet.pl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bede wdzieczny bo dlugo jezdzic bez szyby tylko folia oklejone to nie realne bo musze auto w robocie miec ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Panowie szukam klapy tył, najchętniej LZ9U z szybą, moja jakis sk***iel w Krk stłukł ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Miej mnie tam na uwadze prosze- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie ma sprawy Arturze, ja to sie dopiero obudziłem c**jowa sprawa z tym, ale sadze ze to jakis przewodzik spadl i dlatego tego podcisnienia nie ma odpowiedniego- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Strach 1.9 bez blokad ruszac a gdzie tam 2.5 ..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrócilem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja chce- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pisze sie :good:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Suwak nazywaja slizg do fotela :facepalm: To chyba do mnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wez na spota jak bedziesz to sie dogadamy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku a jak tu pisalem ze pilnie potrzebuje takie chlodzenie to sie nie odezwales [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________Jak masz zbedne to po taniu wezme takie chlodzenie [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 20:59_________________________________________________i co to za ram? sdram, ddr czy ddr2?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Swoja droga manetka to nie taka znowu droga impreza a o ile wygodniej- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak raz lekko nacisniesz to gasnie jak przytrzymasz to wtedy reset- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ee bez takich nikogo nie pouczam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czytałem czytalem Tylko po to sie cytuje żeby było jasne Mało ważne- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byl przylamany wiec chyba to byla przyczyna To Grzesiek a potem Ty:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiechu coś ostatnio Twoje posty sa mało zrozumiałe, czytasz Ty cały wątek ? - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście