Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. dzieki za spota Panie i Panowie. Arturoo szkoda ze nie dotarles. Grzesiu, dzieki za zarowke
  2. Pasuje :good: W takim razie do zobaczenia
  3. przed 19: kolo 18:40, pasuje?
  4. Tez tamtedy polecimy, gdzie sie spotkamy i o ktorej? chyba ze nie masz zyczenia razem jechac
  5. Ktoredy jedziesz?
  6. Bedziesz dzis na spocie?
  7. danielom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  8. Co to wszyscy spia ?
  9. A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być skrzynia wodki gdzies... Teee :baseball:
  10. Ile i czy bedziesz jutro na spocie ?
  11. Jak tam Tomaszu, tempomat działa ?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 11:16_________________________________________________ Mnie to ro***erdala, kierowcy startuja po kilkanaście lat i nie uwazaja sie za wystarczajaco dobrych do takich rajdow a on swiezak juz potrafi wszystko Moim zdaniem dużo szumu zeby promocja była jak juz skoki zakonczyl..
  12. Też go widuje ale sie na radiu nie odzywa
  13. :polew:
  14. Kiedyś trzeba :polew:
  15. :gwizdanie: ale znam osobę która może Ci dorobić coś takiego Dorobić? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 10:21_________________________________________________ ja nie mam wątroby za to dużo pieniedzy
  16. Potrzebuje Panowie na szybko jakies chlodzenie na proc socket 775, nie ma ktoś czegos luźnego?
  17. te km Ci maleja? to oznacza ilosc km do przegladu
  18. Ty bedziesz w nd?
  19. danielom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Generalnie podejdzie ale nie bez przeróbek. Ty w swoim masz od kierunkowskazow osobna wtyczke, a w tym co pokazalez jest to realizowane poprzez balszki laczoace obie czesci manetek, zeby to przerobic musialbys przylutowac kable ze swojej wtyki do tych blaszek.
  20. wyglada na to ze masz przejsciowki czyli jedna strone wkladasz do lampy a w druga wtykle ktora wchodzi do lampy . wolne kable z wiazki do wtyki w haku, poszukaj schematu takiej kostki nanecie i podlaczaj
  21. Podlaczasz pod lampe tylna. Ja mam oryginalny hak i mam jeszcze modul z przekaznikami do tego ale wchodza do niego kable z tylnej lampy i wychoza do wtyki do haka.
  22. Ja byłem 3 lata pod rząd teraz nad naszym morzem , za każdym razem ciulata pogoda była jak coś to polecam miejscowość Karwia ( obok Jastrzębiej Góry , Władysławowa ) Ja jade do Darłówka..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.